Trenčín – K. Vary 7:6 (po pr.) | Třinec – Vítkovice 2:4 (kon.)
HK DUKLA Trenčín
7:6 (2:0, 1:4, 3:2 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 09.08.2020, 08:30 • WERK ARENA, Třinec • President Cup • Utkání o bronz

President Cup však ještě nekončí, v 11:30 začíná pod Javorovým souboj o zlaté medaile mezi třineckými Oceláři a Vítkovicemi Ridera. (10:54:40)

Z mé strany to je pro toto utkání vše, budu se na Vás těšit u některého z mládežnických utkání HC Ocelářů Třinec.

64:56
    Dukla Trenčín právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto. Bronzovou medaili z šestého ročníku President Cupu si domů odváží trenčínská Dukla! Necelé čtyři sekundy před koncem prodloužení se prosazuje MICHAL HRUŠKA. Asistence: Jakub Križan.

64:34
    Hlavní sudí teď zablokoval Kopeckého a útok Dukly se tak poněkud zdrží.

63:48
    Takto se bojuje o medaile! Hráči si na ledové ploše nic nedarují a puk lítá ze strany na stranu.

62:40
    Ani obrovský zmatek před brankou Karlových Varů brankou nekončí, Štěpán Maleček se totiž hned v několika případech vyznamenal skvělými zákroky a drží tak naději svého týmu na bronz.

62:13
    Perfektní stopku teď na druhé straně vystavil i Maleček, ten lapačkou zlikvidoval střelu z pravého kruhu.

62:04
    Ani tříbrankový Csabi nyní nedokázal dobruslit kotouč před zákrokem trenčínského gólmana.

61:43
    Další obrovská šance Zemana končí na betonech Šurína.

60:46
    V útočné třetině se nyní nachází Trenčín, Maleček tak musí dávat obrovský pozor.

60:27
    Trenčín po akci Csabiho raději vyhazuje na zakázané uvolnění.

60:01

Necelá minuta nás dělí od začátku prodloužení.

Prodloužení začne za malou chvíli, bude trvat pět minut a hrát se bude 3 na 3.

60:00

59:38
    Oddechový čas pro Duklu.

59:38
    Velká šance Matěje Zemana skončila pouze zásahem Šurína, gólman Dukly teď podržel svůj celek velmi důležitým způsobem.

Jakub Kotajny

Branky a nahrávky: 6. Honzek (Marčinčin), 9. Honzek (Ondrašík), 28. Kopún (Honzek, Kopecký), 41. Ollé (Ondrašík, Párička), 47. Petrík (Podoláček, Tokoš), 48. Honzek (Kopecký), 65. Hruška (Križan) – 33. Csabi, 36. Csabi (TS), 38. Csabi, 40. Palaj (Varvařovský, Bubeliny), 44. Adámek (Csabi), 54. Zeman (Csabi)

HK DUKLA Trenčín: Krajčí (30. Šurín) – Hruška, Kopúc, Lehocký, Jakubec, Ilončiak, Ďurina, Podoláček, Čančo – Križan, Honzek, Kopecký, Ollé, Petrík, Ondrášik, Belic, Pórička, Marčinčin, Porubský, Tokoš.
    HC Energie Karlovy Vary: Maleček (Ebenstreit) – Kočí, Dorot, Anton, Brustmann, Bubeliny, Vican – Zeman, Adámek, Csabi, Palaj, Pastor, Trögner, Váňa, Varvařovský, Ondrejka.

Rozhodčí: Konvička – Tomis, Trombik