KF Drita – Linfield 0:3 (kont.)
kontumace
KF Drita
0:3 (-:-)
Linfield FC
Úterý 11.08.2020, 18:00 • Colovray Stadium, Nyon • Liga mistrů (předkola) • Předkolo
Předzápasové kurzy
   
  Utkání bylo dle očekávání kontumováno ve prospěch Linfieldu kontumačně 3:0! Který se tak může připravovat na duel s polskou Legií Varšava. Zástupce kosovského klubu velmi rozlítilo a nahněvalo toot rozhodnutí UEFy, nicméně nic sním nenadělají a tento postup při podobných situacích byl dopředu avizován. Mějte hezký zbytek večera. (22:27:10)
   
  Lze tedy počítat s nejpravděpodobnější variantou kontumace ve prospěch týmu Linfieldu FC.
   
  Vyjádření klubu KF Drita:

  Upozorňujeme, že dnešní zápas se šampionem Severního Irska, Linfield byl zrušen.

  Rozhodnutí přijaly švýcarské úřady, protože v posledním testu byl jeden z našich hráčů pozitivní!

  Rozhodnutí o osudu zápasu učiní v následujících dnech disciplinární komise UEFY!
   
  Utkání se dnes neodehraje, z důvodu pozitivního nálezu testu na Covid-19 v družstvu KF Drita!
   
  Utkání se hraje bez diváků na neutrálním stadionu Colovray Stadium ve švýcarském Nyonu. Na vítěze zápasu čeká polská Legia Varšava.
   
  Linfield FC

  Linfield účinkuje v Lize mistrů znovu po roce, když se mu podařilo úspěšně obhájit titul, který získal v NIFL Premiership s rezervou čtyř bodů na druhé Coleraine. Severoirský klub byl loni nasazen přímo do prvního předkola, v němž chytl silný Rosenborg. Healyho družina se rozloučila se soutěží po porážkách 0:2 a 0:4. Letos v rámci semifinále předkola Lincoln potvrdil roli favorita, sanmarinské Tre Fiori porazil 2:0.
   
  KF Drita

  Kosovská Drita v uplynulém ročníku po dvou letech znovu ovládla domácí soutěž, a proto se může poprat o co nejlepší výsledek v Lize mistrů. Jen těžko někdo věří, že by se tomuto celku podařilo proniknout do skupinové fáze, úspěchem by určitě byl už jen postup do prvního předkola. Svěřenci kouče Nuhijiho sehráli v rámci semifinále předkola duel proti andorrskému Interu Escaldes, který porazili těsným výsledkem 2:1.
   
  Všem fanynkám a fanouškům fotbalu přeju krásný úterní podvečer! Vítám vás při finále předkola Ligy mistrů, v němž se o postup porve KF Drita a Linfield FC.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

  Rostislav Králik

  Branky:


  KF Drita:
  Linfield FC:

  Rozhodčí: Papadopoulos – Nikolaidis, Nikolakakis