Trenčín – Žilina 2:4 (kon.) | Trnava – Pohronie 1:1 (kon.) | Ružomberok – Sereď 0:0 (kon.)
Dunajská Streda – Nitra 6:0 (kon.) | Zlaté Moravce – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Senica – Michalovce 3:0 (kon.)
AS Trenčín
2:4 (1:1)
MŠK Žilina
Sobota 15.08.2020, 18:00 • Mestský štadión Trenčín • Niké liga • 3. kolo

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 11:3. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 11:15. (19:53:02)

Diváci viděli celkem 6 branek a spokojenější mohou být ti, kteří fandili Žilině. Ta se prosadila celkem třikrát ve druhém poločase, díky čemuž vyhrává 4:2.

90+3
    90+2. Vahan Bičachčjan (ZIL) - 2:4

90+2
    Žilina právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, hostující celek tento zápas vyhraje. S přehledem poslal míč k pravé tyči branky VAHAN BIČACHČJAN.

90+1
    Rohový kop pro Žilinu.

90+1
    Tři minuty uvidíme navíc.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Nyní vybojovali fotbalisté Žiliny rohový kop. Centr Jána Minárika byl hodně nepovedený, obrana si snadno dokázala poradit.

87
    Osman Bukari (Trenčín) vlétl po pravé straně do předbrankového prostoru, jeho tvrdá rána jen o malý kousek minula branku. Samuel Petráš (Žilina) zasahovat nemusel.

87
    Trenčín už nemá na co čekat a veškeré své síly přeskupil do útoku.
    85. Adrián Kaprálik (ZIL) - 2:3

85
    Odražený míč se v pokutovém území dostal do prostoru, kde se pohyboval ADRIÁN KAPRÁLIK. Ten prostřelil vše, co mu stálo v cestě a dává dost možná klíčový gól zápasu.

83
    Fotbalisté Trenčína vybojovali rohový kop. S touto situací si obrana soupeře dokázala celkem snadno poradit. Mnoho šancí momentálně k vidění už není.

83
    Eduvie Ikoba bojoval o míč v souboji se soupeřem. Ján Minárik ale míč dokázal získat, následně se směr hry otáčí.

82
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Martin Šulek, přichází Richard Križan.

80
    Deset minut zbývá do konce poločasu, stav zápasu je momentálně vyrovnaný 2:2.

79
    Hostující celek se pokouší hrát aktivně, Dawid Kurminowski si nabíhá do volného prostoru, nabízí se spoluhráčům. Tentokrát akci dokázala obrana zblokovat.

78
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Dominik Javorček, přichází Jakub Piotr Kiwior.

Jan Prošek

Branky: 45. Čataković, 75. Bukari – 6. Paur, 50. Iľko, 85. Kaprálik, 90+2. Bičachčjan

Karty:   18. Ghali (TRE) – 11. Minárik (ZIL), 20. Kopas (ZIL), 68. Javorček (ZIL)

AS Trenčín: Bergsen – Yem, Šulek (82. Križan), Kapuadi (C), Pirinen – El Mahdioui, Corryn (64. Zubairu) – Bukari, Kadák, Ghali – Čataković (64. Ikoba).
    Náhradníci: Šemrinec – Zubairu, Ikoba, Azango, Ligeon, Križan, Depetris.

MŠK Žilina: Petráš – Vallo, Kopas, Minárik, Javorček (78. Kiwior) – Bernát (76. Kaprálik), Gono, Myslovič – Iľko (59. Rusnák), Paur (C) (59. Kurminowski), Ďuriš (76. Bičachčjan).
    Náhradníci: Belko – Kaprálik, Bičachčjan, Kiwior, Fazlagić, Rusnák, Kurminowski.