Manchester City – Lyon | 1:3 (kon.) |
Libiš – Vltavín | 0:6 (kon.) | | | Motorlet – Meteor | 1:0 (kon.) | | | Brandýs n/L – Domažlice | 2:4 (kon.) |
Kladno – Benešov | 5:6 (kon.) | | | Dvůr Králové – Ústí n/O | 0:3 (kon.) | | | Libčany – Chlumec n/C | 0:7 (kon.) |
Slaný – Hostouň | 1:2 (po pr.) | | | Kolín – Pardubice | 1:1 (4:3 po pen.) | | | Mar. Lázně – Karlovy Vary | 0:6 (kon.) |
Kosmonosy – Aritma | 0:0 (odl.) | | | Chomutov – Povltavská | 1:3 (kon.) | | | Březová – Zbuzany | 3:2 (kon.) |
Letohrad – Chrudim | 0:0 (odl.) | | | Velvary – Dobříš | 5:1 (kon.) | | | Velké Hamry – Vlašim | 0:2 (kon.) |
Beroun – Žižkov | 0:4 (kon.) | | | Náchod – Hr. Králové | 0:6 (kon.) | | | Vysoké Mýto – Zápy | 4:3 (po pr.) |
Srbice – Sokolov | 3:0 (kon.) | | | Most/Souš – Králův Dvůr | 2:0 (kon.) | | | Český Brod – Písek | 1:1 (5:4 po pen.) |
Trenčín – Žilina | 2:4 (kon.) | | | Trnava – Pohronie | 1:1 (kon.) | | | Ružomberok – Sereď | 0:0 (kon.) |
Dunajská Streda – Nitra | 6:0 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Slovan Bratislava | 2:1 (kon.) | | | Senica – Michalovce | 3:0 (kon.) |
Kroměříž – Rosice | 2:2 (kon.) | | | D. Benešov – Vrchovina | 0:2 (kon.) |
Olomouc – Zlín | 1:1 (3:5 po pen.) | | | Slovácko – Hr. Králové | 3:1 (kon.) |
Olomouc – Zlín | 1:2 (kon.) | | | Slovácko – Hr. Králové | 1:1 (6:5 po pen.) |
B. Bystrica – Trebišov | 6:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – Šamorín | 3:0 (kon.) | | | Púchov – Bardejov | 3:0 (kon.) |
Podbrezová – Slovan Bratislava U21 | 1:0 (kon.) | | | Skalica – Dubnica | 2:0 (kon.) |
Karviná – Třinec | 1:1 (kon.) | | | Admira Praha – Ústí n. L. | 0:0 (odl.) | | | Hartberg – Ostrava | 1:4 (kon.) |
Sturm Graz – Opava | 1:1 (kon.) | | | Rapid – Liberec | 3:0 (kon.) | | | Jablonec – Jihlava | 2:1 (kon.) |
Admira – Slovácko | 3:2 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Teplice | 1:1 (kon.) | | | Příbram – Dukla Praha | 1:3 (kon.) |
Olomouc – Prostějov | 3:0 (kon.) | | | Zlín – Brno | 1:2 (kon.) |
Nový Jičín – Třinec B | 1:0 (kon.) | | | Vítkovice – Dětmarovice | 1:1 (kon.) | | | Frýdlant n/O – Heřmanice | 4:0 (kon.) |
konec
TJ Dvůr Králové nad Labem
0:3
(0:1)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Tomáš Otradovský
Branky:
6. Tichý (pen.), 75. Chleboun, 87. Pinkava
Rozhodčí: Martínek – Šťastný, Kvítek
Diváci: 250
Karty: 6. Tomeš (DVK), 8. Picha (DVK), 60. Vitebský (DVK) – 45. Chleboun (UNO), 53. Mikor (UNO), 69. Krátký (UNO)
Neproměněná penalta:
TJ Dvůr Králové nad Labem:
Matula – Picha (79. Mertlík), Tomeš, Hruška, Fejk, Karal (C), Dvořák (87. Prokůpek), Klazar, Vitebský (79. Vejnar), Macháček (46. Sojka), Jahoda
Náhradníci: Mazánek, Dobřichovský – Sojka, Prokůpek. Mertlík, Vejnar
Trenér:
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Falta, Langer, Mayer (81. Pinkava), Mikor, Mukendi (65. Krátký), Tichý (87. Petrjánoš), Ptáček, Souček (C) (87. Jeřábek), Chleboun, Špatenka
Náhradníci: Petrjánoš, Krátký, Pinkava, Bohunek, Jeřábek
Trenér:
Náhradníci: Mazánek, Dobřichovský – Sojka, Prokůpek. Mertlík, Vejnar
Trenér:
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Falta, Langer, Mayer (81. Pinkava), Mikor, Mukendi (65. Krátký), Tichý (87. Petrjánoš), Ptáček, Souček (C) (87. Jeřábek), Chleboun, Špatenka
Náhradníci: Petrjánoš, Krátký, Pinkava, Bohunek, Jeřábek
Trenér:
Rozhodčí: Martínek – Šťastný, Kvítek
Diváci: 250
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Tichý, přichází Petrjánoš.
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Souček, přichází Jeřábek.
Autorem branky je PINKAVA.
Střídání v týmu TJ Dvůr Králové nad Labem: ze hřiště odchází Vitebský, přichází Vejnar.
Autorem branky je CHLEBOUN.
Autorem branky z pokutového kopu je TICHÝ.