Libiš – Vltavín 0:6 (kon.) | Motorlet – Meteor 1:0 (kon.) | Brandýs n/L – Domažlice 2:4 (kon.)
Kladno – Benešov 5:6 (kon.) | Dvůr Králové – Ústí n/O 0:3 (kon.) | Libčany – Chlumec n/C 0:7 (kon.)
Slaný – Hostouň 1:2 (po pr.) | Kolín – Pardubice 1:1 (4:3 po pen.) | Mar. Lázně – Karlovy Vary 0:6 (kon.)
Kosmonosy – Aritma 0:0 (odl.) | Chomutov – Povltavská 1:3 (kon.) | Březová – Zbuzany 3:2 (kon.)
Letohrad – Chrudim 0:0 (odl.) | Velvary – Dobříš 5:1 (kon.) | Velké Hamry – Vlašim 0:2 (kon.)
Beroun – Žižkov 0:4 (kon.) | Náchod – Hr. Králové 0:6 (kon.) | Vysoké Mýto – Zápy 4:3 (po pr.)
Srbice – Sokolov 3:0 (kon.) | Most/Souš – Králův Dvůr 2:0 (kon.) | Český Brod – Písek 1:1 (5:4 po pen.)
SK Slaný
1:2 (0:0)
TJ Sokol Hostouň
Sobota 15.08.2020, 10:15 • Stadion Za Nádražím, Slaný • MOL Cup • 1. kolo

To už je z mé straně vše. Ze Slaného přeji krásně prožitou sobotu! (12:43:14)

Fotbalisté Slaného podlehli po statečném boji Hostouni 1:2 v prodloužení. Hosté se ujali vedení v 51. minutě po střele Huga Čakurdy a zdálo se, že už budou mít duel pod kontrolou. V závěrečné čtvrthodině ale ze sebe Slaňáci vydali zbytek sil a Filip Hansl jim pár minut před koncem řádné hrací doby zajistil prodloužení. V 97. minutě ovšem vrátil Hostouni náskok Radek Smékal. Ve druhém poločase prodloužení se domácí ještě kousli a několikrát soupeři zatopili, vyrovnat už ale nedokázali.

120+1

120
    Musí ale pospíchat zpátky. Hráč na přední tyči hlavičkoval hodně nepřesně.

120
    Roh, do šestnáctky jde i domácí brankář Sedlák...

119
    Michal Jaráb to zkusil a ne úplně špatně, zamířil ale tak metr a půl nad břevno!

118
    Ještě přímý kop Slaného z poměrně zajímavé pozice. Tohle už je i na střelu...

117
    Hosté se ale ubránili.

116
    Domácí ze sebe vydávají poslední zbytky sil. Vybojovali další roh.

116
    Filip Hansl málem zaskočil Tetoura! Z pravé strany to zkusil místo centru přímo a balón, který padal pod břevno, s námahou vytáhl brankář Hostouně na roh!

115
    Hned dva hráči Hostouně byli v ofsajdu. Sedlák se chystá k dlouhému nákopu...

114
    Petr Danda chtěl zřejmě centrovat, míč ale poslal za bránu Hostouně.

113
    Vegricht byl v ofsajdu. Sudí tak vzápětí odpískal faul na Hovorku, po kterém dával hostům výhodu.

111
    Mohlo být srovnáno! Na pravé straně šestnáctky se dostal k balónu Michal Obrtlík, který z poměrně ostrého úhlu pálil na vzdálenější tyč. Hostouň podržel David Tetour!

110
    Další standardní situace pro domácí. Faulován byl Mareš...

109
    Standardní situace Jarába. Domácí hráč centr přetáhl a míč skončil až za brankovou čárou.

108
    Obrovský závar před bránou Hostouně! Domácí dokonce reklamují, že bránící hráč zabránil gólu rukou, ale rozhodčí nechává hru pokračovat!

107
    Rohový kop pro Slaný...

106
    Sedlák si pohlídal přihrávku za obranu. Vyběhl na hranici šestnáctky, kde míč chytil.