Olomouc B – Uničov 2:0 (kon.) | Vel. Meziříčí – Uh. Brod 1:1 (kon.) | Slovácko B – Hlučín 0:0 (kon.)
Ostrava B – Petřkovice 0:1 (kon.) | FKM Vysočina Jihlava – Zlín B 2:3 (kon.)
FC Velké Meziříčí
1:1 (1:1)
ČSK Uherský Brod
Neděle 16.08.2020, 10:15 • Fotbalový stadion U Tržiště, Velké Meziříčí • Moravskoslezská fotbalová liga • 2. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (12:08:02)

Dnešní utkání vítěze nenabídlo. Uherský Brod si tak připisuje druhou výhru v nové sezoně. Velké Meziříčí naopak nedokázalo navázat na výhru z úvodního kola. Skóre otevřel v šesté minutě z penalty domácí Demeter, ale ještě před poločasem se po přímém kopu postaral Flasar. Ve druhém poločase byl jasně lepším týmem ten domácí, který rozhodně více prahl po výhře, tu si bude moct připsat příští sobotu, když jeden do Rosic. Uherský Brod si příště zahraje přesně za týden doma s béčkem Sigmy Olomouc.

90+2

90+2
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Váňa, přichází Kelíšek.

90+1
    Po pravé straně se dopředu hnal hostující Flasar, ale v závěru zápasu už nedokázal soupeře předběhnout.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

89
    Po pádu hostujícího hráče se k míči a následnému centru dostal Bouček, jenže ani jeho centr nikoho v červeném nenašel.

88
    Do šance se po centru z levé strany dostal na středu vápna Váňa, ale ve velké příležitosti selhal, když branku překopl.

87
    Další přerušení v neprospěch domácích, tentokrát se útočného faulu dopustil útočník Meziříčí.

86
    Nakonec zpoza vápna letěl míč do středu pokutového území pro Plichtu, který se ovšem nacházel v ofsajdu.

85
    Domácí tým v posledních minutách tlačí na svého soupeře, ten má nyní míč za pokutovým územím.

84
    Byl to domácí Bouček, kdo se pokusil vystřelit na branku, jenže jeho střela trefila pouze připravenou zeď.

83
    Zajímavý přímý kop si kopne domácí tým, je to z nějakých pětadvaceti metrů.

82
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Josefík, přichází R. David.

80
    Míč do vápna centroval faulovaný Mančík, jenže nikoho v bílém nenašel, míč odhlavičkoval obránce Šuta.

79
    Mančík faulovaný u levé postranní lajny a jeho tým si tak kopne přímý kop z místa přestupku.

78
    Po centru z rohového kopu se ke střele za vápnem dostal Dolejš, jeho střela z voleje však branku přeletěla.

77
    Domácí si nyní kopnou roh od pravého praporku.

76
    Další ofsajd hostujícího týmu, tentokrát byl v postavení mimo hru útočník Váňa.

75
    Plichta si u praporku postavil míč a centroval na zadní tyčku. Tam se nejvýše dostal obránce Flasar.

74
    Roh pro domácí.

73
    Josefík dostal míč k pravé postranní lajně a snažil se dostat dopředu, jeho snaha byla ukončena zdvižením praporku.

72
    V posledních minutách se hodně přerušuje hra. Tím strádá i tempo hry, uvidíme, co přinese posledních zhruba 20 minut.

70
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Kopilec, přichází Janša.

69
    Od praporku centroval do vápna domácí Nedvěd, po jeho centru však hlavičkový souboj ve vápně vyhrál Nevařil.

68
    Roh pro Velké Meziříčí.

67
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Mezlík, přichází Mi. Malata.
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Bouček, přichází Šuta.

66
    Hostující Josefík dostal míč přesně do nohy na středu hřiště, ale nacházel se v ofsajdovém postavení.

65
    Hodně vzdušných soubojů na středu hřiště, které nakonec ovládl domácí tým.

64
    Nedvěd se na středu hřiště snažil najít naběhnutého Komínka, do míče dal až moc velkou razanci, takže ho poslal mimo hřiště.

63
    Žlutou kartu dostává Váňa (ČSK Uherský Brod).

62
    Domácí tým zavřel svého soupeře v jeho vápně a o střelu se pokusil Plichta, jehož střela, pálil však pouze nad Jíchovu branku.

61
    Máme za sebou hodinu hry. Stav je zatím vyrovnaný, ve hře je o kousek lepší tým z Uherského Brodu.

59
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Švrček, přichází Mančík.

58
    Žlutou kartu dostává Demeter (FC Velké Meziříčí).

57
    Kopilec centroval od praporku do vápna, kde si na jeho centr naběhl na zadní tyčce David, ale ten v obrovské šanci branku překopl.

56
    Roh pro hostující tým.

55
    Vysoký míč z poloviny hřiště hledal v pokutovém území Demetera, ale toho míč přeletěl.

54
    Hra se nyní hodně kouskuje a na míči je Velké Meziříčí.

53
    Nedvěd se snažil dostat dopředu po pravé lajně, ale rychlostně na soupeře neměl.

52
    Do rychlého brejku se dostal domácí tým a Plichta hledal Demetera, jenomže nahrávka trefila bránícího soupeře.

51
    Dobou nahrávku dostal za obranu domácích Váňa, ale nacházel se v ofsajdu.

50
    Plichta centroval z místa přestupku do vápna, jenže míč přeletěl všechny přítomné v pokutovém území.

49
    Faul na levé straně hřiště a domácí si kopnou přímý kop.

48
    Domácí tým je na míči a nyní kombinuje na vlastní polovině hřiště.

47
    Od brankové čáry centroval do vápna domácí Mezlík, jeho centr však našel jen na středu vápna Jíchu.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:16.

První poločas nabídl dvě branky, každou na jedné straně. Skóre v šesté minutě otevřel domácí Demeter proměněným pokutovým kopem. Poté se do hry dostal i hostující celek, který se postupem času stal i lepším týmem na pažitu, což přineslo ovoce v podobě vyrovnání, když se těsně před poločasem prosadil Marek Flasar po standardní situaci.

45

45
    Žlutou kartu dostává Flasar (ČSK Uherský Brod).

44
    Na levou stranu hřiště dostal míč domácí Sysel a hned z voleje se snažil centrovat do vápna, jenže trefil pouze soupeře.
    43. FLASAR - 1:1

43
    Uherský Brod právě vstřelil branku!
    Je srovnáno. Ještě před poločasovou přestávkou se prosadil také hostující tým. Přímý kop z hloubky hřiště rozehrál Adam Kopilec na zadní tyčku, kde jeden z jeho spoluhráčů vrátil míč na střed vápna, kam si našel cestu MAREK FLASAR a dokázal míč procedit do branky.

42
    O důraznou střelu se zpoza vápna pokusil domácí Sysel, jeho dělovka však postrádala přesnost a skončila hodně vysoko nad brankou.

41
    Kopilec kroutil míč do vápna, ale pozorná domácí obrana míč odvrátila.

40
    Šmatelka se na pravé straně dostal mezi dva soupeře, oba dva ho faulovali, a tak si jeho tým kopne přímý kop.

39
    Dolejš z vlastní poloviny centroval vysoký míč dopředu, ale jeho nákop všechny přeletěl a skončil u Jíchy.

38
    Opět byl v akci hostující Šmatelka, který při napadání došlápl na nohu Pužy, diváci se mohutně dožadovali karty.

37
    Po centru ze strany se ve vápně nebezpečně odrážel míč, celou akci ukončil až útočný faul.

36
    Následně dostal míč na hrot útoku Josefík, pokračovat nemohl, podle rozhodčího se nacházel v ofsajdu.

35
    Uherský Brod se snažil dostat dopředu přes levou stranu, jenže útok již v zárodku přerušil faul jednoho z domácích.

34
    Hosté měli k dispozici přímý kop z nějakých 25 metrů. K němu se postavil Kopilec a centroval do vápna, kde na zadní tyčce našel Davida, jehož hlavička mířila nad branku.

33
    Žlutou kartu dostává Nedvěd (FC Velké Meziříčí).

32
    Demeter na polovině hřiště ostře poslal k zemi hostujícího Švrčka, rozhodčí ani nyní neukázal kartu.

31
    Máme za sebou půlhodinu hry. V úvodu byl jasně lepší domácí tým, který z toho také dokázal vytěžit branku, poté se hra vyrovnala.

30
    Šmatelkův drsný zákrok přerušil rodící se útok domácích, rozhodčí mu ze to daroval důrazné upozornění.

29
    Dlouhý míč našel na hranici pokutového území Demetera, který pokračovat nemohl, protože byl v ofsajdu.

27
    Hosté měli k dispozici rohový kop. Centr Melenovského však všechny přítomné v pokutovém území přeletěl.

26
    Hostující záložník Kopilec se u středového kruhu vyhnul dvěma soupeřům najednou a mířil dopředu, domácí borci ho museli poslat k zemi.

25
    Pavel Mezlík kroutil míč do pokutového území, kde ale byl úspěšný na přední tyčce hostující Nevařil.

24
    Roh si od pravého praporku kopne domácí Velké Meziříčí.

23
    Plichta si zpracoval míč zády k brance a nabízel ho spoluhráči do běhu, tom však nevyšel krok.

22
    Domácí Nedvěd si ve vápně pěkně sundal míč ze vzduchu a ještě ho nabízel pro spoluhráče, který s tím ale nepočítal.

21
    K pravé postranní lajně dostal míč domácí Nedvěd, míč mu však díky nepřesnosti utekl za čáru.

19
    Dlouhý nákop dopředu mířil na útočníka Komínka, který ho však nedokázal zpracovat.

18
    Útočná fáze zápasu pokračuje. Na středu hřiště se míče zmocnil Mezlík, kousek ho potáhl a pak vystřelil přímým nártem jen kousek od pravé tyčky hostující branky.

17
    Melenovský centroval od praporku na střed vápna, kde našel kapitána Vrágu, jehož následná hlavička mířila pouze do tyčky domácí branky.

16
    Přímý kop pro hosty.

15
    Plichta dostal míč na levou stranu hřiště a ihned po převzetí byl faulován.

14
    Míč si postavil na místě přestupku Adam Kopilec a centroval do vápna, kde našel pouze připravené rukavice brankáře Koláře.

13
    Hostující Váňa udělal rychlý krok na pravé straně hřiště, byl faulován a jeho tým si kopne přímý kop.

12
    Na střed hřiště dostal míč domácí Plichta, jenže si ho špatně zpracoval, přišel o něho a následně musel faulovat.

11
    Do rychlého brejku se dostal domácí tým a rezultoval z toho ostrý centr Demetera z levé strany hřiště, pro ten se ve vápně natáhl brankář Jícha.

10
    Melenovský centroval míč od praporku do vápna, jenže tam domácí obrana míč bez problému odvrátila.

9
    Rohový kop pro hostující tým.

8
    Hosté tak měli k dispozici přímý kop z hodně velké dálky a zkusili centrovat do vápna, kam si ale pro míč došel brankář Kolář.

7
    Na polovinu soupeře se poprvé dostal i hostující tým, ale hned po přechodu byl faulován útočník Josefík.
    6. DEMETER - 1:0

6
    Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
    K pokutovému kopu se postavil ROBIN DEMETER, který se rozhodl kopat po levici hostujícího brankáře, ten letěl na druhou stranu, a tak míč v klidu doletěl do sítě.

5
    Byla nařízena penalta. Po dlouhém autu z levé strany se ve vápně udál tvrdý souboj, po kterém rozhodčí odpískal penaltu pro domácí tým.

4
    Domácí se středem hřiště dostali dopředu a pokusili se poslat na branku Plichtu, míč však dokázal na poslední chvíli vypíchnout Nevařil.

3
    Po pravé straně se dopředu snažil dostat Demeter, ale silově na soupeře u lajny nestačil.

2
    Od úvodu je na míči domácí tým, který se tlačí k brance soupeře.

1

FC Velké Meziříčí: Kolář – Puža, Kriegsmann, Dolejš, Šuta, Mezlík, Nedvěd, Plichta, Sysel, Demeter, Komínek (C)
    Náhradníci: Bouček, Mi. Malata, Ma. Malata, Partl, Kotoun, Kruba

ČSK Uherský Brod: Jícha – David, Vrága (C), Nevařil, Flasar – Malenovský, Kopilec, Švrček, Šmatelka – Váňa, Josefík
    Náhradníci: Kratochvíl – Konečný, David, Kelíšek, Mančík, Šimoník, Janša

Rozhodčí: Mayer – Křepský, Řezníček.

Uherský Brod skončil v loňské sezoně MSFL na 14. místě, když v nedohrané sezoně získal 18 bodů ve stejném počtu zápasů se skóre 28:31. Nejlepší střelec týmu byl Robin Josefík, který se v sezoně prosadil pětkrát. Uherský Brod v přípravě porazil druholigovou slovenskou Dubnicu, nestačil však na Všechovice a Púchov, remizoval s rezervou Slovácka. V prvním kole byl Uherský Brod o něco horším týmem v duelu s Kroměříží, jenže ani jeden tým se střelecky neprosadil a zápas skončil remízou 0:0. Brodu tak patří 10. místo tabulky.

Poslední tři zápasy

Uherský Brod VS. Kroměříž 0:0
    Dubnica VS. Uherský Brod 3:4
    Uherský Brod VS. Všechovice 2:3

Velké Meziříčí se po prvním kole nachází na třetím místě tabulky, což značí, že v prvním zápase nové sezony vyhrálo, a to 3:1 na hřišti Uničova. Skóre otevřel v 23. minutě Plichta, po poločase navýšil vedení svého týmu Šuta, na jehož trefu hned odpověděl domácí Můčka, poslední slovo měl ovšem v 74. minutě z penalty Demeter. Meziříčí tak navázalo na dobrou formu z přípravy, kde si ve třech zápasech připsalo dvě výhry.

Uničov VS. Velké Meziříčí 1:3
    Humpolec VS. Velké Meziříčí 1:2
    Velké Meziříčí VS. Jihlava B 3:1

Zdravím všechny fanoušky českého fotbalu. V rámci 2. kola MSFL se utkají týmy Velkého Meziříčí a Uherského Brodu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.