Olomouc B – Uničov 2:0 (kon.) | Vel. Meziříčí – Uh. Brod 1:1 (kon.) | Slovácko B – Hlučín 0:0 (kon.)
Ostrava B – Petřkovice 0:1 (kon.) | FKM Vysočina Jihlava – Zlín B 2:3 (kon.)
FC Velké Meziříčí
1:1 (1:1)
ČSK Uherský Brod
Neděle 16.08.2020, 10:15 • Fotbalový stadion U Tržiště, Velké Meziříčí • Moravskoslezská fotbalová liga • 2. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (12:08:02)

Dnešní utkání vítěze nenabídlo. Uherský Brod si tak připisuje druhou výhru v nové sezoně. Velké Meziříčí naopak nedokázalo navázat na výhru z úvodního kola. Skóre otevřel v šesté minutě z penalty domácí Demeter, ale ještě před poločasem se po přímém kopu postaral Flasar. Ve druhém poločase byl jasně lepším týmem ten domácí, který rozhodně více prahl po výhře, tu si bude moct připsat příští sobotu, když jeden do Rosic. Uherský Brod si příště zahraje přesně za týden doma s béčkem Sigmy Olomouc.

90+2

90+2
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Váňa, přichází Kelíšek.

90+1
    Po pravé straně se dopředu hnal hostující Flasar, ale v závěru zápasu už nedokázal soupeře předběhnout.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

89
    Po pádu hostujícího hráče se k míči a následnému centru dostal Bouček, jenže ani jeho centr nikoho v červeném nenašel.

88
    Do šance se po centru z levé strany dostal na středu vápna Váňa, ale ve velké příležitosti selhal, když branku překopl.

87
    Další přerušení v neprospěch domácích, tentokrát se útočného faulu dopustil útočník Meziříčí.

86
    Nakonec zpoza vápna letěl míč do středu pokutového území pro Plichtu, který se ovšem nacházel v ofsajdu.

85
    Domácí tým v posledních minutách tlačí na svého soupeře, ten má nyní míč za pokutovým územím.

84
    Byl to domácí Bouček, kdo se pokusil vystřelit na branku, jenže jeho střela trefila pouze připravenou zeď.

83
    Zajímavý přímý kop si kopne domácí tým, je to z nějakých pětadvaceti metrů.

82
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Josefík, přichází R. David.

80
    Míč do vápna centroval faulovaný Mančík, jenže nikoho v bílém nenašel, míč odhlavičkoval obránce Šuta.

79
    Mančík faulovaný u levé postranní lajny a jeho tým si tak kopne přímý kop z místa přestupku.

78
    Po centru z rohového kopu se ke střele za vápnem dostal Dolejš, jeho střela z voleje však branku přeletěla.