Olomouc B – Uničov 2:0 (kon.) | Vel. Meziříčí – Uh. Brod 1:1 (kon.) | Slovácko B – Hlučín 0:0 (kon.)
Ostrava B – Petřkovice 0:1 (kon.) | FKM Vysočina Jihlava – Zlín B 2:3 (kon.)
FC Baník Ostrava B
0:1 (0:0)
FC Odra Petřkovice
Neděle 16.08.2020, 10:15 • Markvartovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 2. kolo

Je konec! Petřkovice nakonec dokázaly porazit rezervu ostravského Baníku těsně 1:0. O jedinou branku dnešního souboje se v 61. minutě postaral hostující Lukáš Raab. Baník se poté snažil o vyrovnání, ale obrana hostujícího celku působila pevným dojmem. Tři body proto putují na kraj Ostravy. (12:24:43)

90

88
    Žlutou kartu dostává Sporysz (FC Odra Petřkovice).

86
    Obrana Petřkovic si poradila i s dalším centrem z přímého kopu. Baníku už moc času na vytoužené vyrovnání nezbývá.

84
    Rezerva Baníku zahrávala přímý kop v blízkosti pokutového území. Místo očekávaného centru přišla překvapivá střela, kterou zastavil dobře postavený zadák.

82
    Baník se v závěrečných minutách dnešního souboje snaží o vyrovnání, jenže obrana Petřkovic hraje na podtrženou jedničku.

80
    Plesník se ujal rozehrávky přímého kopu na polovině soupeře. Jeho nadýchaný centr však obrana Baníku odvrátila.

78
    Hostující brankář Lapeš si zakřičel na obránce, aby k němu pustili odražený míč. Petřkovice už se nikam neženou.

76
    Hostující kapitán Sporysz obral o míč rozběhnutého soupeře a přenesl těžiště hry na opačnou stranu trávníku.

74
    Baník se stále nemůže dostat za záda pozorné obrany Petřkovic. Hosté ve druhé půli předvádějí pozorný defenzivní výkon.

71
    Rozhodčí i ve druhé půli nařídil krátkou přestávku na občerstvení.

69
    Mooc se probil po levém křídle do blízkosti pokutového území, nicméně jeho centr neoslovil nikoho v dresu Baníku.

67
    Petřkovice kombinují v zadních řadách s míčem na kopačkách a nikam nespěchají. Hostující celek chce uklidnit hru.

65
    Barkov se pěknou kličkou zbavil statického obránce, dostal se do úniku, ale jeho obstřel kolem brankáře minul i branku.

63
    Baník se snažil rychle odpovědět po rohovém kopu, jenže nikdo z domácích hráčů se do zakončení nedostal.

61
    Petřkovice právě vstřelily branku!
    Petřkovice se dostávají do vedení! Hostující celek uděřil po nenápadné akci. Autorem branky je LUKÁŠ RAAB!

60
    Je za námi hodina hry a stále čekáme na úvodní branku. Po změně stran tempo hry ještě více opadlo.

57
    Až nyní se po delší době vydaly do útoku také Petřkovice, nicméně akce hostujícího celku skončila u prvního obránce.