Šamorín – Púchov 2:0 (kon.) | Petržalka – Poprad 1:0 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – Žilina B 0:0 (odl.)
FC Petržalka
1:0 (1:0)
FK Poprad
sk Neděle 23.08.2020, 10:30 • Štadión FC Petržalka • MONACObet liga • 4. kolo

O osude celého stretnutia rozhodla 40. minúta a premenená penalta Mareka Václava. Petržalka si po minulotýždňovej výhre nad žilinským béčkom pripisuje na svoje konto ďalšie tri body, zatiaľčo Poprad zostáva stále bez zisku čo i len jediného bodu.

Ďakujem za pozornosť, prajem dobrú chuť k nedeľnému obedu. (12:21:03)

90+2

90+2
    Ešte autové vhadzovanie pre Poprad. Nasledoval dlhý aut do šestnástky, ale domáci sa ubránili.

90
    Striedajúci Alves sa zbavil hráča a zakončil, po zemi namieril do stredu brány, kde Vavrúš nemal problém zasiahnuť.

89
    Ševčuk musel byť pozorný, no situáciu zvládol a pri lopte bol skôr, ako útočiaci hráč Popradu.

87
    Striedanie v tíme FC Petržalka: z ihriska odchádza Jedinák, prichádza Alves.

86
    Rodila sa akcia po ľavom krídle, no príliš prudká prihrávka skončila za čiarou.

84
    Hrá sa v strede poľa, domáci majú zápas pod kontrolou, možno práve zásah z penalty rozhodne o osude celého stretnutia.

82
    Domáci si po kontakte v šestnástke Popradu pýtali druhý pokutový kop, no rozhodca videl útočný faul hráča Petržalky a prisudzuje loptu hosťom.

80
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Šesták, prichádza Maliňák.

79
    Center do šestnástky našiel pripraveného Vavrúša.

78
    Zakončenie hlavou mierilo k pravej žrdi, tam ale loptu odvrátil brániaci hráč Popradu.

77
    Akcia Petržalky po pravej strane hostia odvracajú na rohový kop.

74
    Veľká šanca na druhej strane, no domáci ju trestuhodne zahodili! Zakončujúci hráč z výbornej pozície nenamieril medzi tri žrde!

73
    Poprad sa na pár prihrávok dostal až k bráne Ševčuka. Center z pravej strany hlavičkoval hráč na vzdialenejšej žrdi, ale len priamo do rukavíc domáceho gólmana.

72
    Striedanie v tíme FC Petržalka: z ihriska odchádza Kudlička, prichádza Benovič.

69
    Hra sa v posledných minútach dosť kúskuje, uvidíme, či bude nasledovať popradská snaha o vyrovnanie alebo či sa domácim podarí odskočiť o dva góly.