Alkmaar – Plzeň 3:1 (po pr.) | Karabach – Šeriff Tiraspol 2:1 (kon.) | Celje – Molde 1:2 (kon.)
FK Sūduva – Maccabi Tel Aviv 0:3 (kon.) | Loko Záhřeb – Rapid 0:1 (kon.) | Ludogorec – Midtjylland 0:1 (kon.)
Dinamo Brest – FK Sarajevo 2:1 (kon.) | Legia – Omonia Nikósie 0:2 (po pr.) | Kluž – Dinamo Záhřeb 2:2 (5:6 po pen.)
Young Boys – KÍ Klaksvík 3:1 (kon.) | Celtic – Ferencváros 1:2 (kon.)

Alkmaar právě vstřelil branku!
    Je zřejmě rozhodnuto. ALBERT GUOMUNDSOON si naběhl do pokutového území, udělal kličku brankáři Hruškovi a střelou do prázdné brány pojišťuje postup Alkmaaru.
    98. Albert GUDMUNDSSON - 2:1

98
    Alkmaar otáčí vývoj zápasu. ALBERT GUOMUNDSOON si naběhl na dlouhý pas a s pomocí břevna překonává Aleše Hrušku.
    90+4. Teun KOOPMEINERS - 1:1

90+4
    TEUN KOOPMEINERS poslal Hrušku na opačnou stranu a domácí kapitán za minutu dvanáct posílá zápas do prodloužení.
    78. David LIMBERSKÝ - 0:1

78
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Fantazice! Dlouhý balon do šestnáctky sklepl Jan Kopic přímo do míst, kde byl DAVID LIMBERSKÝ, jeho ostrý přízemní projektil zapadl přesně k pravé tyči.

Jakub Štěrba

Branky: 90+4. Koopmeiners (pen.), 98. Guømundsson (Midtsjø), 118. Guømundsson (Boadu) – 78. Limberský (Kopic)

Karty:   106. Druif (ALK), 112. Wijndal (ALK) – 52. Hejda (PLZ), 84. Brabec (PLZ), 108. Gula (PLZ)

AZ Alkmaar: Bizot – Wijndal, Koopmeiners (C), Vlaar (76. Leeuwin), Svenson – Midtsjø, de Wit, Clasie (80. Druif) – Idrissi, Boadu, Stengs (64. Guømundsson)
    Náhradníci: Verhulst – Druijf, Reijnders, Sugawara, Leeuwin, , Kramer

FC Viktoria Plzeň: Hruška – Limberský, Brabec (C), Hejda, Havel – Kalvach, Bucha – Mihálik (74. Ba Loua), Čermák, Kopic (87. Kovařík) – Beauguel (90. Pernica)
    Náhradníci: Staněk – Hořava, Řezník, Kovařík, Pernica, Ba Loua, Káčer

Rozhodčí: Godinho – Teixeira, Campos (všichni POR)

Diváci: bez diváků