Chrudim – Táborsko 1:0 (kon.) | Líšeň – Blansko 4:1 (kon.) | Dukla Praha – Prostějov 0:0 (kon.)
SK Líšeň 2019
4:1 (1:1)
FK Blansko
Sobota 29.08.2020, 17:00 • SK Líšeň • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 2. kolo

To je tedy z Brna vše, budu se těšit zase příště. (18:54:35)

Sledovali jsme pěkný fotbal, Blansko jakožto nováček nehrálo především v prvním poločase vůbec špatně, ale pak se Líšeň střelecky odšpuntovala a hrála prim. Vyhrála zaslouženě a jde do čela druhé ligy.

Je dobojováno. Líšeň nakonec potvrdila své kvality a bere výhru 4:1. Velké šance měla už v prvním poločase, ale střelecky se prosadila až v poločase druhém. Vyšel ji úvod a během sedmi minut vstřelila dvě branky. Blansko pak vsadilo všechno na útok, ale inkasovalo počtvrté. V závěru pálil přesně Rolinek a bylo hotovo.

90+3

90+3
    Matocha to zkusil, ale míč skončil vedle. Zápas končí.

90+3
    Ještě i na druhé straně trestný kop, ale bude to z velké dálky.

90+3
    Faul na brankáře píská rozhodčí Hocek, tím už asi končí šance na korekci ve výsledku.

90+2
    Ještě tu bude jedna standardka pro hosty.

90
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Jan Silný, přichází Václav Minařík.
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Jaroslav Málek, přichází Filip Chládek.

89
    Líšeň právě vstřelila branku!
    Troufám si tvrdit, že je hotovo. Střídající MARTIN ROLINEK napřáhl ze zhruba dvaceti metrů a jeho tvrdá pumelice zapadla počtvrté do Halouskovy svatyně. Brňané tak prakticky s jistotou budou dnes brát tři body.

89
    Pokud dopadne výsledek takto, Líšeň povede prozatím tabulku druhé nejvyšší soutěži. To už se jí podařilo i v loňské sezoně.

88
    Matocha jde zahrávat další roh.

87
    Domácí to hrají zkušeně, drží míč a soupeře už do ničeho nepouští.

86
    Líšeň bude zahrávat roh, pár minut před koncem už se dá hovořit, že si kontroluje výsledek.

85
    Veselý zůstává po souboji v brankovišti ležet, ale bude připraven dál pokračovat.

84
    Líšeň šetří čas, kouskuje hru i střídáním. Blansko to má těžké se prosadit.

83
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází David Pašek, přichází Martin Rolinek.

81
    Centr střídajícího Machálka končí v rukavicích Halousky. Poté Blansko zahrozilo z rohu, ale šance se neurodila. Na hřišti zůstává ležet Pašek, který bude asi střídán.