Vítkovice – Polanka n/O 0:1 (kon.) | Rýmařov – Karviná B 1:5 (kon.) | Frýdlant n/O – Třinec B 3:3 (kon.)

90
    Standardku Václavíka vyráží Řehulka, ani následné rohy branku nepřinesly. Polanka vítězí 1:0, byť ve druhé půli se hosté nedostali za půlku.

90
    Trenér Vojtěšek sáhl k taktické změně. Romana Bartoše nahradil Petr Hluchý.

87
    Dnešní minutáž má splněnou Lukáš Tížek. Na pár minut vyběhl na hřiště Robin Vojtěšek.

86
    Paleček to zkouší z dálky, skákavá střela ale míří jen do rukavic brankáře Polanky.

83
    Stanojkovič poslal hlavou míč do spojnice tyčí. Vítkovice se snaží o závěrečný nápor.

81
    Zažlutilo se i nad hlavou Marka Stanojkoviče.

79
    Trenér Pištěk potřetí střídá. Jaroně změnil Benc.

75
    Polanka má problém dostat se ze své poloviny.

70
    Vítkovice tlačí, výsledkem série rohů je ale hlavička Macíka dva metry vedle.

67
    Střídání v týmu Polanky. Dohrál Tomáš Fusek, naskočil Štěpán Hon.

66
    Stanojkovič dostal míč za obranu a utekl, s vybíhajícím Řehulkou si ovšem neporadil.

63
    Stanojkovič se řítil sám, jenže míč mu trochu utekl, Řehulka u něj byl dříve a odkopl jej do autu.

61
    Fusek výborně vybojoval míč u autové čáry a utekl, nahrál do strany Bartošovi, jeho rána ale mířila jen do rukavic Netoličky.

58
    Střídání v týmu Vítkovic. Kalfase nahradil Gula.

56
    Ke změně sáhl trenér Vojtěšek. Utkání skončilo pro Michálka, jeho místo zaujal Žídek.

53
    Bartoš utekl po straně a naservíroval míč před prázdnou bránu Fuskovi, ten ale nedokázal v obrovské šanci zakončit a dobíhající obránce jej odzbrojil.