Itálie – Bosna 1:1 (kon.) | Nizozemsko – Polsko 1:0 (kon.)
Nizozemsko
1:0 (0:0)
Polsko
Pátek 04.09.2020, 20:45 • Johan Cruyff Arena, Amsterdam • Liga národů UEFA - Liga A • Skupina 1

Já pro dnešek děkuji za pozornost a přeji příjemně prožitý víkend! (22:39:48)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 7:1. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 12:23.

V Cruyff Areně jsme dnes sledovali dva odlišné poločasy. Společným činitelem byla převaha Nizozemska v držení míče, Polsko však na pohledné první dějství plné zajímavých kontrů navázalo chabým druhým dějstvím, kde si do ofenzívy takřka nic nevytvořilo. O jediný gól zápasu se postaral Steven Bergwijn, jehož branka z 62. minuty přisoudila první tři body v druhém ročníku Ligy národů UEFA holandským fotbalistům.

90+3

90+2
    Nizozemci dohrávají utkání na půli soupeře.

90+2
    Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Quincy Promes, přichází Luuk de Jong.

90+1
    Bednarek ve vzdušném duelu zasáhnul Hateboera do oblasti hlavy a krku. Žlutými kartami se dnes v Amsterodamu vpravdě nešetří a ani nyní se to bez napomenutí neobejde.

90
    Nastavení druhého poločasu je o objemu tří minut.

90
    Rohový kop Polska ještě o chvíli odložila rychlá poučka arbitra pro nemravné fotbalisty v šestnáctce. Ani poté se ale nic velkého neudálo.

89
    Rozhodčí Frenkiemu de Jongovi sečetl vícero taktických faulů a požlutil si jeho jméno ve svém zápisníčku.

88
    Bez nějakého velkého bránění Poláků Depay vypálit z nějakých třiceti metrů. Po teči je na programu rohový kop, jež popožene časomíru o dalších několik sekund vpřed.

86
    Memphis Depay se skácel na trávník. Příčinou bylo přistrčení Kędziory, které v očích arbitra Kabakova překročilo hranici snesitelného.

85
    Nizozemsku se teď zadařilo zpomalit tempo a podržet míč na vlastních kopačkách.

83
    Alespoň relativní příležitosti hostující reprezentace ve druhé půli bychom však napočítali na prstech jedné ruky, jestli by tedy vůbec byla potřeba.

83
    Poláci nyní zažívají zdárnou sekvenci, kdy se pohybují výhradně na polovině soupeře.