Lotyšsko – Srbsko 2:2 (kon.) | Bosna – Wales 1:0 (kon.) | Rusko – Bulharsko 2:0 (kon.)
Estonsko – Polsko 0:6 (kon.) | Bělorusko – Nizozemsko 0:7 (kon.) | Kypr – Portugalsko 0:4 (kon.)
Norsko – Gibraltar 6:0 (kon.) | Finsko – Rumunsko 1:3 (kon.) | Dánsko – Ukrajina 1:1 (kon.)
Malta – Sev. Irsko 0:2 (kon.) | Island – Švédsko 1:0 (kon.) | Rakousko – Albánie 1:5 (kon.)
Švýcarsko – Slovensko 4:1 (kon.) | Gruzie – Francie 0:2 (kon.) | Kosovo – Anglie 0:6 (kon.)
Turecko – Andorra 1:0 (kon.)
Estonsko
0:6 (0:3)
Polsko
Pátek 04.09.2020, 18:00 • Pärnu Rannastaadion, Parnu • Kvalifikace ME U21 • Skupina 5

Z duelu mezi Estonskem a Polskem to je vše. Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek víkendu. (20:05:54)

Střely na branku: 0:13. Střely mimo: 1:8. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 1:4.

Zápas mezi Estonskem a Polskem skončil podle očekávání vysokým vítězstvím našeho severního souseda. Poláci si šli za třemi body už od úvodních minut, brzo se dostali do vedení, které v průběhu první půle navýšili na 3:0.

Převaha Poláků pokračovala i ve druhém poločase a po gólech Gumného, Bogusze a Tomczyka z toho byla výhra 6:0.

Poláci si vítězstvím upevnili druhou pozici a stále mají všechny postupové karty na své straně. K úspěšnému vrcholu musí v úterý porazit vedoucí Rusko, které má o čtyři body, ale i jeden zápas více.

Estonci po prohře spadli na poslední pozici, neboť Srbsko překvapivě jen remizovalo s Lotyšskem.

90+2

90+1
    Praszelik z přímého kopu přestřelil bránu zhruba o dva metry.

90+1
    Ve dvouminutovém nastavení mají Poláci výhodu přímého kopu z nějakých dvaadvaceti metrů. Míč si bere Praszelik.

89
    Puchacz znovu zahrozil na levé straně, přihrál před bránu Kowalczkovi, který zpětnou přihrávkou hledal Tomczyka s Białkem, ale ani jeden nedokázal dostat míč do estonské brány.

88
    Piątkowski faulován Soomrem.

85
    Nepřesný pas Oiguse z levého kraje hřiště zamířil do rukou brankáře Majeckého.

84
    Kiwior vysunul po levém kraji Puchacze, polský záložník proběhl s míčem kolem estonského hráče a zamířil k bráně, odkud se rozhodl střílet, ale brankář Nomm ve spolupráci s obráncem jeho střelu zneškodnili.

82
    Poslední střídání trenéra Prinse. Pooma vystřídal Reinkort.
    81. Tomczyk (POL) - 0:6

81
    Polsko právě vstřelilo branku!
    Půl tucet gólů završil PAWEŁ TOMCZYK! Dlouhý pas Kiwiora zamířil na rozběhnutého Tomczyka, který se kličkou zbavil brankáře Nomma a střelou z úhlu trefil odkrytou estonskou branku – 0:6!

81
    Poláci ztratili míč ve středu hřiště, ale než Estonci stihli rozehrát rychlý brejk, své motory nastartoval Puchacz a sebral míč domácímu hráči.

78
    Hrozba před estonskou brankou končí rohovým kopem. Puchacz odcentroval z levé strany a před polským hráčem srazil míč prsy na vlastní bránu Maanas. Brankář Poom se ještě stihl natáhnout a vytáhl balón vedle branky!

77
    Trenér Michniewicz poslal na trávník dva nové hráče. Patnáct minut si zahrají Praszelik s Tomczykem. Na lavičku usedli Bogusz s Klimalou.

76
    Rosołek se uvolnil na levé straně, naběhl si na hranici šestnáctky, ale technickou střelou dal míči opačnou faleš. Balón zamířil vedle branky.

75
    Poláci se nyní snaží roztáhnout hru na celé hřiště. Přihrávky míří z jedné strany na druhou i přes brankáře Majeckého.

72
    Nomm se předvedl parádním zákrokem, když po centru Puchacze famózně zasáhl proti hlavičce Kowalczyka!

Igor Mainka

Branky: 4. Bogusz, 15. Klimala, 34. Kamiński, 48. Gumny, 58. Bogusz, 81. Tomczyk

Karty:   56. Järviste (EST), 71. Soomets (EST) – 61. Kowalczyk (POL), 69. Slisz (POL)

Estonsko: Nomm – Käos, Lipp (C), Maanas, Miil – Soomets, Järviste (71. Välja) – Uljanov (62. Pärn), Poom (82. Reinkort), Oigus (71. Soomre) – Kask (62. Männilaan).
    Náhradníci: Vallner – Reinkort, Pärn, Edur, Männilaan, Soomre, Villota, Roosalu, Välja.

Polsko: Majecki – Gumny (C), Piątkowski, Kiwior, Puchacz – Kamiński (67. Białek), Listkowski (46. Kowalczyk), Slisz, Płacheta (67. Rosołek) – Bogusz (77. Praszelik), Klimala (77. Tomczyk).
    Náhradníci: Bułka – Wiśniewski, Hołownia, Dziczek, Tomczyk, Praszelik, Rosołek, Kowalczyk, Białek.

Rozhodčí: Viljanen (FIN) – Lamppu (FIN), Vihreävuori (FIN).