Sobota 05.09.2020, 15:00Liga národů UEFA - Liga D • Skupina 3

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (16:54:49)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 5:3. Rohy: 3:0. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 12:19.

Je konec! Gibraltar zvládl první zápas v novém ročníku Ligy národů a poráží San Marino 1:0. Domácí si první šanci vypracovali v šestnácté minutě, ale Walker střelou z úhlu přestřelil. Pět minut před přestávkou hlavičkoval z dobré pozice Britto, ale ani jeho pokus se mezi tři tyče nevlezl. Až ve 44. minutě se po přímém kopu trefil hlavou Dean Torrilla! Po změně stran mohlo San Marino vyrovnat, jenže Berardi trefil jen boční síť. Domácí si poté své vedení s přehledem pohlídali a připisují si první tři body.

90+3

90+2
    Cristian Brolli se ujal rozehrávky přímého kopu hostujícího celku, jenže jeho dělovka prolétla vysoko nad břevnem.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Žlutou kartu dostává Liam Walker (Gibraltar).

89
    Luca Ceccaroli zahrál na vlastní polovině rukou, což neuniklo zraku rozhodčího.

88
    Po další přestávce vinou ošetřování se San Marino usadilo na polovině domácího celku, jenže akce hráčů v modrých nebyla úspěšná.

85
    Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Louie Annesley, přichází Kian Ronan.

84
    San Marino se po delší době vydalo na polovinu soupeře, jenže kombinace hráčů v modrých dresech neměla dlouhého trvání.

83
    Další obrovská šance Gibraltaru! Po přímém kopu se do zakončení na malém vápně dostal Liam Walker, ale hlavou líznul míč těsně vedle zadní tyče!

82
    Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Dean Torrilla, přichází Jack Sergeant.

81
    Dean Torrilla zůstává po dalším souboji ležet na trávníku a drží se za levé koleno. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.

80
    Domácí Gibraltar zahrával rohový kop. Střídající De Barr se ihned zjevil u vzdálenější tyče a k zakončení do prázdné branky mu scházely jen centimetry.

79
    Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Lee Casciaro, přichází Tjan De Barr.
    Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Dante Rossi, přichází Jose Hirsch.

78
    Britto si naběhl na dlouhou přihrávku za obranu San Marina, dostal se do obrovské šance, jenže hostující brankář předvedl fantastický zákrok!

77
    Lee Casciaro dostal přihrávku na pravou stranu a bez problémů potáhl míč na polovinu soupeře. Gibraltar kombinuje s míčem na kopačkách a soupeři balón prakticky nepůjčuje.