Hranice – Karviná 25:28 (kon.) | Nové Veselí – SHC Maloměřice 25:22 (kon.) | Zubří – Plzeň 26:32 (kon.)
Kopřivnice – Královo Pole 30:25 (kon.)
TJ Sokol Nové Veselí
25:22 (15:9)
SHC Maloměřice Brno
Sobota 12.09.2020, 17:00 • ZDT Aréna, Nové Veselí • Chance Extraliga mužů • 2. kolo

TJ Sokol Nové Veselí – SHC Maloměřice – Brno 25:22 (15:9)
    Nejvíce branek: Bartůněk 5, Ptáčník 4, Halla 4 – Kolář 4, Havlát 4, Kučera 4/2. Rozhodčí: Barták, Hladký. Sedmimetrové hody: 1/1 – 7/5. Vyloučení: 4:4. (18:42:19)

Z mé strany je to dnes vše. Veselákům tak oslava padesáti let oddílu rozhodně nezhořkne a večerní tancovačka na venkovním hřišti bude zajisté dosti výživná. To už vám ale na Onlajnech nepřineseme.

Přeji vám krásný zbytek víkendu a pokud vše půjde dobře, za dva týdny se na vás budu opět těšit odtud, ze ZDT Areny!

Otevírák sezony na domácí palubovce je za námi a ve druhé půli se z poměrně jasné záležitosti stalo drama. Domácím se po prvním poločase přestalo dařit především v útočné fázi, ke skvělým výkonům se rozchytal Michal Mazač v hostující brance a Maloměřice se toho chytly.

V emotivní druhé půlce se postupně hosté dotahovali, až v 57. minutě snížili na 21:24 a závěr sliboval pořádné drama. Jenže hosté se o něj připravili technickými chybami a nerozvážností v řešení některých situací. Domácí přeci jen v závěru prokázali větší zkušenost a došli si pro výhru 25:22.

Konec zápasu. (25:22)
    60
    Kolář ještě kosmeticky upravuje, nic zásadního se ale už nestane! (25:22)
    60
    Dodica z pravého křídla prošel obranou, zakončil a je hotovo! Domácí už slaví. (25:21)

59
    68 sekund před koncem bere kouč Kostka oddechový čas. Domácím stačí pouze bezproblémově dohrát zápas do konce. (24:21)

59
    Jung nabral na pravé spojce Kocicha do průrazu a 82 sekund před koncem už domácí jsou prakticky s body v kapse. (24:21)

59
    Vstupujeme do poslední dvouminutovky. Domácí v pasivitě už prováhali přihrávky a musí se nyní bránit. (24:21)

58
    Ptáčníkova střela šla sice nad, jenže byl při střele faulován. Tudíž se vrací hra na devítku. (24:21)
    57
    Kolář necelé tři minuty před koncem snižuje na tříbrankový rozdíl. Bude to ještě hodně zajímavé. (24:21)

56
    Nakonec z toho byly dvě střely. Nevýrazný pokus Havláta Šimovček vytěsnil a poradil si suverénně i s Erbesovou dorážkou! (24:20)

56
    Čas běží, Maloměřice už moc času na zakončení útoku nemají. (24:20)

55
    Havlát zkoušel přihrávat krosem přes obranu a míč zachytil Bartůněk. Hosté nicméně v útoku zůstávají nadále, jsou však v pasivitě. (24:20)
    55
    Jung proměňuje a hosté se ještě rozhodně nevzdávají! (24:20)

54
    Kučera naskakoval do dvou hráčů na sedmi metrech. I přesto, že jej zadrželi ještě v poli, je nařízena proti domácím sedmička. (24:19)

54
    Žlutá karta míří na maloměřickou lavičku za nadměrné protesty, to je jediný trest v této situaci. (24:19)

54
    Kocicha v souboji zezadu nepěkně nabral Drásal a hra je přerušena. Emoce jsou nicméně hodně našponované a bude se řešit, co dále. (24:19)
    53
    Kučera se kličkou probil přes střed a zakončil nad padajícího Šimovčeka. (24:19)