Hranice – Karviná 25:28 (kon.) | Nové Veselí – SHC Maloměřice 25:22 (kon.) | Zubří – Plzeň 26:32 (kon.)
Kopřivnice – Královo Pole 30:25 (kon.)
TJ Cement Hranice
25:28 (11:10)
HCB Karviná
Sobota 12.09.2020, 10:00 • SH Žáčkova • Chance Extraliga mužů • 2. kolo
    60
    Rána Matěje Andrše zapadla k levému dolnímu růžku karvinské svatyně. (25:28)
    60
    Na začátku poslední minuty zápasu se prosadil z bezprostřední blízkosti branky Jan Užek. (24:28)
    59
    Koncovka ale v závěru střetnutí šlape Hranicím náramně. Matěj Andrš navedl balon přesně do pravého horního růžku. (24:27)
    58
    A znovu Jiří Polášek z naprosto identické pozice! Tentokrát mířil se štěstím mezi nohy karvinského gólmana. (23:27)
    57
    Do statistik se hezkou ranou o zem z levého křídla zapsal Jiří Polášek. (22:27)
    56
    Druhou branku zaznamenal v krátkém sledu Petr Magrla. Domácí neskládají zbraně a po nepřesném zakončení na druhé straně budou moci znovu útočit. (21:27)
    55
    Jubilejní dvacátou branku Cementu zaznamenal Matěj Andrš. (20:27)
    55
    Vojtěch Patzel je jednoznačně nejvýraznějším mužem druhé půle. Nyní si s míčem naběhl na pravé křídlo a znovu potvrdil své střelecké kvality. (19:27)
    55
    Petr Magrla na druhé straně snižuje. Oslavy domácích gólů už ale nejsou tak bouřlivé jako před několika minutami. (19:26)
    53
    Domácí tým úplně odpadl! Miroslav Nedoma mohl znovu běžet sám na Kučerku a opět neměl problém tutovku proměnit. (18:26)
    53
    Je zřejmě rozhodnuto. Ondřej Skalický se dostal do samostatného úniku a přidává na konto Karviné už 25. branku. (18:25)
    52
    David Růža se proletěl vzduchem a střelou z pádu neomylně rozvlnil síť. (18:24)
    51
    Hranice ještě mohou vykřesat jiskřičku naděje v přesilové hře. Načaly ji proměněnou sedmičkou v podání Petra Magrly. (18:23)

51
    Vyloučení v týmu HCB Karviná (Slavomír Mlotek). (18:23)
    51
    Teď už vede Baník dokonce o šest přesných zásahů. Josefa Kučerku, který ve druhé půli přišel o svou auru "nepřekonatelnosti", pokořil Petr Široký. (17:23)
    50
    Jestliže v prvním poločase převyšovaly obrany útoku, v tom druhém je to naopak. Už dvanáctou branku Karviné v rámci druhého dějství vsítil Vojtěch Patzel. (17:22)
    50
    Marek Tůma vrací skóre na rozdíl čtyř branek. (17:21)
    49
    Jan Užek pověsil dělovku nekompromisně pod břevno a prosazuje se v krátkém sledu už podruhé. (16:21)
    47
    Gól vstřelil tým HCB Karviná (Jan Užek). (16:20)
    46
    Táhlou akci Hranic dovedl v branku Jan Mucha. Domácí příznivci cítí, že ještě není rozhodnuto. (16:19)
    46
    Karviná je ale ve druhém poločase o poznání efektivnější v zakončení. Slavomír Mlotek napřáhl k prudké ráně pod břevno a je to zase o čtyři branky. (15:19)
    45
    Po oddechovém čase oživil naděje Cementu na obrat Zdeněk Čadra. (15:18)
    44
    Zdá se, že dochází na pověstné lámání chleba. Jan Užek byl sám před Kučerkou a zvyšuje nekompromisně na 18:14. (14:18)
    44
    Útok Karviné ale domácí neubránili. Střelecké statistiky obohatil Ondřej Skalický. (14:17)
    43
    Radim Brož střílel v pádu přesně. Teď se musí Hranice vrátit do obrany. (14:16)
    42
    Vojtěch Patzel sedmičku neproměnil, dostal se ale k odraženému míči a své zaváhání bleskově napravil. (13:16)

42
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Matěj Andrš). (13:16)
    41
    Karviná v přesilové hře odskakuje o dvě branky. Vojtěch Patzel se tentokrát prosadil z pole, když našel prostor mezi brankářem a levou tyčí. (13:15)
    40
    Vojtěch Patzel proměnil střelou k levé tyči sedmimetrový hod. (13:14)

40
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jakub Padalík). (13:14)
    39
    Neméně povedený byl na druhé straně i podstřel z rukou Zdeňka Čadry. (13:13)
    39
    Artur Jan Urbański střílel z clony přesně mezi Kučerkovy nohy. To byla nádherná trefa. (12:13)
    38
    Radim Brož přispěchal s prvním domácím zásahem druhé půle. S míčem se dostal za obranu a v pádu zacílil přesně. (12:12)
    37
    Karviná využívá domácí střeleckou nemohoucnost a dostává se v utkání po gólu Dominika Soláka do vedení! (11:12)

35
    Petr Mokroš si v krátkém sledu připisuje další skvělý zákrok. Tentokrát zlikvidoval prudkou střelu vyslanou z levého křídla. (11:11)

35
    Vyloučení v týmu HCB Karviná (Vojtěch Patzel). (11:11)
    34
    Kučerka dobře scvakl své nohy, na opakovaný pokus Ondřeje Skalického už ale nedosáhl. (11:11)

32
    Vyloučení v týmu HCB Karviná (Slavomír Mlotek). (11:10)
    30
    Šťastná střela Vojtěcha Patzela ze značky sedmimetrového hodu. Kučerka si na balon sáhl, míč přesto propadl do sítě. (11:10)

30
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jan Zbránek). (11:10)
    29
    Tečovaný pokus Matěje Andrše se došoural až k levé tyčce. Hranice jdou do dvoubrankového vedení. (11:9)
    27
    Domácím ihned vrátil hubené vedení Radim Brož. (10:9)
    26
    Slavomír Mlotek bezpečně proměňuje karvinskou sedmičku. (9:9)
    25
    Matěj Andrš napřáhl k bombě pod břevno zpoza obrany, hostující brankář toho příliš neviděl. (9:8)
    23
    Máme srovnáno. Patzel se dostal za obranu a z bezprostřední blízkosti klece mířil do černého. (8:8)
    20
    Nyní už byl ale domácí fantom na zakončení Vojtěcha Patzela krátký. (8:7)

20
    Další dva úspěšné zákroky Josefa Kučerky, který nuluje karvinské střelce. Hala skanduje jeho jméno. (8:6)

20
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jakub Padalík). (8:6)
    19
    Marek Tůma na druhé straně mířil o zem pod břevno. Balon hezky vyskočil. (8:6)
    19
    Hosté se zásluhou Dominika Soláka prosadili při vlastním oslabení. (7:6)

17
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Matěj Andrš). (7:5)
    16
    Petr Magrla proměňuje i svůj druhý sedmimetrový hod v utkání. (7:5)

16
    Vyloučení v týmu HCB Karviná (Matěj Nantl). (6:5)

15
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Michal Indrák). (6:5)
    14
    Hranice se prosazují v přesilové hře. Na levém křídle se uvolnil kanonýr Jan Mucha a pálil přesně ke vzdálenější tyčce. (6:5)

13
    Vyloučení v týmu HCB Karviná (Dominik Solák). (5:5)
    13
    Odpověď Karviné byla bleskurychlá. Z pravé strany mířil pod horní tyč Dominik Solák. (5:5)
    12
    Hranice si bleskově vzaly vedení zpět. Prosadil se Radim Brož. (5:4)
    12
    Z levého křídla zamířil přesně ke vzdálenější tyči Ondřej Skalický. (4:4)
    11
    První sedmimetrový hod tohoto utkání bezpečně proměnil Petr Magrla. (4:3)

11
    Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Slavomír Mlotek). (4:3)
    10
    Teď ovšem dostala Karviná gól na zlatém podnose. Domácí si v útoku špatně přihráli a hosté tak mohli podniknout rychlý brejk. Na jeho konci byl přesně střílející Miroslav Nedoma. (3:3)
    8
    Jan Užek obdržel krátkou přihrávku za obranu a tváří v tvář brankáři se nemýlil. (3:2)

7
    Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Michal Indrák). (3:1)
    7
    Jan Mucha se na levé straně krásně uvolnil a poté i přesně vystřelil. Druhý gól tohoto hráče v utkání. (3:1)
    6
    Slezané ale o balon přišli, a tak mohl Cement podniknout bleskový protiútok. Ten zakončil přesnou ranou z levého křídla na vzdálenější tyč Jan Zbránek. (2:1)
    4
    Karviná na konci čtvrté minuty srovnává krok. Její první branku vsítil střelou o zem Dominik Solák. (1:1)

3
    Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Dominik Solák). (1:1)

3
    K bombě ze střední vzdálenosti napřáhl Vojtěch Patzel, domácí brankář ale jeho projektil fantasticky vyrazil. (1:0)

3
    Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Radim Brož). (1:0)
    1
    Hned z prvního útoku se do zakončení mezi obránci prodral Jan Mucha a napřáhl ke střele do pravého horního růžku branky. (1:0)