Hranice – Karviná 25:28 (kon.) | Nové Veselí – SHC Maloměřice 25:22 (kon.) | Zubří – Plzeň 26:32 (kon.)
Kopřivnice – Královo Pole 30:25 (kon.)
TJ Cement Hranice
25:28 (11:10)
HCB Karviná
Sobota 12.09.2020, 10:00 • SH Žáčkova • Chance Extraliga mužů • 2. kolo

Z tohoto střetnutí je to vše. Děkujeme za pozornost a vychutnejte si sobotní oběd. Na viděnou. (12:03:30)

Karviná, která je po dvou kolech stoprocentní, přivítá za týden na domácí palubovce Zubří. Hranice budou o první výhru v sezóně usilovat v hale pražské Dukly.

TJ Cement Hranice – HCB Karviná 25:28 (11:10)
    Nejvíce branek: Andrš 5, Magrla 5/3, Mucha 4 – Patzel 8/2, Užek 5, Skalický 4. Rozhodčí: David Šlezingr, Jiří Špunar. Sedmimetrové hody: 4/3 – 5/3. Vyloučení: 6:5.

Zápas 2. kola STRABAG RAIL Extraligy mezi Hranicemi a Karvinou končí výhrou favorizovaných hostů v poměru 28:25. Po vyrovnaném prvním poločase se v průběhu toho druhého Baník zlepšil v koncovce a dostal se až do osmigólového vedení. Cement však nesložil zbraně a sympatickým výkonem v závěru duelu snížil na konečný rozdíl tří branek.

Konec zápasu. (25:28)
    60
    Rána Matěje Andrše zapadla k levému dolnímu růžku karvinské svatyně. (25:28)
    60
    Na začátku poslední minuty zápasu se prosadil z bezprostřední blízkosti branky Jan Užek. (24:28)
    59
    Koncovka ale v závěru střetnutí šlape Hranicím náramně. Matěj Andrš navedl balon přesně do pravého horního růžku. (24:27)

59
    Cement může znovu útočit. Bohužel pro domácí už nezbývá na obrat příliš času. (23:27)
    58
    A znovu Jiří Polášek z naprosto identické pozice! Tentokrát mířil se štěstím mezi nohy karvinského gólmana. (23:27)
    57
    Do statistik se hezkou ranou o zem z levého křídla zapsal Jiří Polášek. (22:27)
    56
    Druhou branku zaznamenal v krátkém sledu Petr Magrla. Domácí neskládají zbraně a po nepřesném zakončení na druhé straně budou moci znovu útočit. (21:27)

56
    Petr Široký neproměnil karvinský sedmimetrový hod. Za tohoto stavu už to ale hosty příliš trápit nemusí. (20:27)
    55
    Jubilejní dvacátou branku Cementu zaznamenal Matěj Andrš. (20:27)
    55
    Vojtěch Patzel je jednoznačně nejvýraznějším mužem druhé půle. Nyní si s míčem naběhl na pravé křídlo a znovu potvrdil své střelecké kvality. (19:27)
    55
    Petr Magrla na druhé straně snižuje. Oslavy domácích gólů už ale nejsou tak bouřlivé jako před několika minutami. (19:26)

54
    Domácí zkoušeli hru bez brankáře. Hosté napřáhli ke střele skrze celou palubovku, míč skončil těsně vedle. (18:26)