Chabarovsk – Dynamo Moskva 2:4 (kon.) | Novosibirsk – Riga 4:3 (po pr.) | Barys – CSKA Moskva 1:2 (2:3 po s.n.)

Michal Čajkovský (Dynamo Moskva) čas na ledě 14:27, 0+0
    Dmitrij Jaškin (Dynamo Moskva) Čas na ledě 21:10, 0+0 (13:16:56)

22:19

Dynamo Moskva otočil tento zápas, dostat se díky dobré druhé třetině do vedení, které ve třetí třetině ještě navýšil. Body z tohoto zápasu bere Dynamo Moskva.

59:29
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Andrej Alexejev – 2 min., krosček).

59:00
    Probíhá poslední minuta hry v tomto zápase.

58:27
    Domácí celek se usadil v útočném pásmu, rána od modré čáry byla zblokovaná.

Dnešní utkání sleduje 1736 diváků.

58:01
    Alexandr Gorškov se dostal do zakončení, jeho pokus kryje brankář.

57:34
    Hra se rychle přelévá ze strany na stranu, mnoho šancí není k vidění. Zdá se, že o výsledku je rozhodnuto.

57:01
    Hostující celek rozehrává od své branky, rychle se dostal do útočné třetiny,ale vypálit nedokázal.
    55:37 Teemu PULKKINEN - 2:4

55:37
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Hostující celek po klidnější pasáži hry, střelou ke vzdálenější tyči uspěl obranou nepokrytý TEEMU PULKKINEN. Asistence: Oscar Lindberg a Vladimir Brjukvin.

55:02
    Mnoho šancí k vidění není, hraje se spíše ve středním pásmu.

53:10
    Vladislav Ušenin (Chabarovsk) se dostal do útočného pásma, přihrávkou od modré čáry hledal spoluhráče před brankou, ale pas postrádal přesnost.

52:03
    Michail Grigorjev (Dynamo Moskva) rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není.

51:35
    Domácí celek rozehrává od své branky, dostal se do útočného pásma, ale Valentin Pjanov vypálit z kruhu nedokázal.

50:50
    Marek Langhamer (Chabarovsk) si dokázal poradit se střelou od modré čáry, vyslal ji Andrej Sergejev.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 8. Gorškov (Polunin), 40. S. Těreščenko (Gorškov, Vj. Ušenin) – 31. Mironov, 35. Igumnov (Zajcev), 37. Šipačov, 56. Pulkkinen (O. Lindberg, Brjukvin)

Amur Chabarovsk: Langhamer (Alikin) – Ignatovič, Korjagin, Turbin, Kamalov, Sergijenko, S. Těreščenko, Zimin – Golubev, Jakupov, Polunin – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – V. Butuzov, Pjanov, Fajzullin – Železkov, A. Kuzněcov, Gizdatullin.
    Dynamo Moskva: Jerjomenko (Kuzněcov) – Mironov, An. Sergejev, Hietanen, Čajkovský, Grigorjev, J. Zajcev, Bojkov – Jaškin, Tarasov, Šipačov – Pulkkinen, O. Lindberg, Brjukvin – Kagarlickij, Jefremov, V. Kuljomin – Alexejev, Zajcev, Kruglov – Igumnov.

Rozhodčí: Beljejev, Kulakov – Lazarev, Šalagin