Niederkorn – Willem II 0:5 (kon.) | Hammarby IF – Lech Poznaň 0:3 (kon.) | B36 Tórshavn – New Saints 2:2 (5:4 po pen.)

Tórshavn právě vstřelil branku!
    To je neuvěřitelné. Je srovnáno a zápas míří do penalt. Po centru se ve vápně ve zmatku dostal Stefan Radosavljevič, který hned z voleje poslal míč pod víko a do branky.

120
    Žlutou kartu dostává Nattestad (B36 Tórshavn).

117
    Střídání v týmu The New Saints FC: ze hřiště odchází Robles, přichází Draper.

113
    Žlutou kartu dostává Heintze (B36 Tórshavn).

112
    New Saints právě vstřelili branku!
    Hosté obrací vývoj utkání a jdou do vedení, když se osm minut před koncem prodloužení prosazuje útočník DEAN EBBE.

109
    Po velké chybě se dostal do šance hostující Robles, který vše zhatil nepřesnou nahrávkou.

97
    Redmond centrem z přímého kopu našel Ebbeho, jehož následná hlavička mířila pouze na střed branky.

93
    Žlutou kartu dostává Radosavljevič (B36 Tórshavn).

91
    Žlutou kartu dostává Clark (The New Saints FC).

90+1
    Žlutou kartu dostává Agnarsson (B36 Tórshavn).

85
    Střídání v týmu B36 Tórshavn: ze hřiště odchází Samuelsen, přichází Radosavljevič.

83
    Po dlouhém míči následoval souboj na středu vápna, kde však Ebbe v solidní šanci neuspěl.

82
    Žlutou kartu dostává Holland (The New Saints FC).

81
    Deset minut do konce a je srovnáno. LEO SMITH dostal míč na střed pokutového území a z voleje vypálil. Míč propadl brankáři soupeře a dokutálel se až do sítě.

78
    Střídání v týmu The New Saints FC: ze hřiště odchází Brobbel, přichází Cieslewicz.

72
    Střídání v týmu The New Saints FC: ze hřiště odchází Routledge, přichází Smith.

68
    Střídání v týmu B36 Tórshavn: ze hřiště odchází Frederiksberg, přichází Agnarsson.

62
    Po nahrávce z pravé strany se k zakončení za vápnem dostal Nielsen. Jeho střela však mířila pouze na střed branky.

47
    Bylo to hodně kostrbaté, ale domácí jsou do vedení. MICHAL PRYBYLSKI dostal míč do vápna, kde si ho ještě stihl zpracovat a poté poslat podél vyběhnutého brankáře do branky.

37
    Odražený míč si ve vápně našel domácí Nielsen, ale jeho tvrdá rána trefila pouze blokujícího soupeře.