Kazaň – Ufa 4:1 (kon.) | Kunlun – Jekatěrinburg 2:5 (kon.) | N.Novgorod – Čerepovec 3:4 (po pr.)
Soči – Jaroslavl 0:0 (odl.) | Spartak Moskva – Petrohrad 0:2 (kon.) | Viťaz – Čeljabinsk 1:3 (kon.)

57:01
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (André Petersson – 2 min., podrážení).
    55:02 Michail BELJAJEV - 1:5

55:02
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    MICHAIL BELJAJEV zvyšuje skvělým nájezdem na 1:5. kotouč nekompromisně poslal k levé tyčce, Krasikov neměl nárok zasáhnout.
    48:27 Anton LANDER - 1:4

48:27
    ANTON LANDER skóruje podruhé! Tentokrát využívá přesilovou hru. Přes brankoviště mu krásný kotouč naservíroval Kajumov a Lander už jen zakončil do odkraté části branky. Asistence: Artur Kajumov a Teemu Pulkkinen.

47:01
    Takčjov předvedl parádní individuální akci, z levého rohu kluziště si najel až před branku Krasikova, bekhendem zakončil, ale Krasikov střelu nakonec dokázal zneškodnit.

46:18
    Vyloučení v týmu HK Soči (Jurij Alexandrov – 2 min., podrážení).
    41:11 Anton LANDER - 1:3

41:11
    Tak to bylo rychlé! Jaroslavl jde chvíli po začátku třetí třetiny do dvoubrankového vedení. ANTON LANDER využil odraženého puku, který se přímo k němu odrazil po zákroku Krasikova proti střele od modré čáry a uklidil ho do prázdné branky. Bez asistence.

27:07
    Vyloučení v týmu HK Soči (Nikita Sedov – 2 min., nedovolené bránění).

17:01
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Denis Alexejev – 2 min., držení).
    10:32 Rušan RAFIKOV - 1:2

10:32
    Krátce po polovině první třetiny už tady máme třetí branku! Lokomotiv se opět dostává dovedení. RUŠAN RAFIKOV zachytil volný kotouč, kterého si nikdo z domácích ve své třetině nevšimal. Následně si sjel do levého kruhu a vyslal krásnou ránu na pravou, vzdálenější, tyčku. Asistence: Denis Alexejev.
    06:45 Sergej ŠMELJOV - 1:1

06:45
    Soči právě vstřelilo branku!
    Domácí proměňují přesilovou hru! Krásná kombinace vedla ke svislému pasu zleva na pravý kruh, kde stál SERGEJ ŠMELJOV a ten okamžitě zakončil do v podstatě prázdné branky. Asistence: Nikita Tičickij a Ivan Volodin.

06:11
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Jegor Korškov – 2 min., sekání).
    05:03 André PETERSSON - 0:1

05:03
    Jaroslavl se rychle ujímá vedení! Soči chybovalo po buly před Krasikovem a následně přihrálo kotouč ANDRÉU PETERSSONOVI, který ho z levé strany jednoduše uklidil za záda domácího gólmana. Bez asistence.