Příbram – Sparta 3:3 (1:3 po pen.) | Opava – Brno 1:2 (kon.)
po penal. (1:3)
FK Příbram
3:3 (0:1)
AC Sparta Praha
Pátek 18.09.2020, 11:00 • Na Litavce, Příbram • Celostátní liga staršího dorostu • 4. kolo

90+3
    Příbram právě vstřelila branku!
    Střídající MARTIN WALTER ve třetí minutě nastavení posílá zápas do penaltového rozstřelu!

76
    Příbram snižuje na rozdíl jedné branky. JAKUB HRUDKA prostřelil Tůmu pokusem z pravé strany.

59
    Sparta právě vstřelila branku!
    Hosté jdou do trháku. MARTIN VITÍK otřel svou střelu o tyč příbramské branky a Sparta má jíž dvoubrankový náskok.

56
    Jenže Sparta si bleskově bere vedení zpět. FILIP ŠILHART využil chyby domácího golmana a posílá Pražany podruhé v utkání do vedení.

54
    Příbram vyrovnává. JAN HOŠEK střelou z malého vápna uklidil míč do odkryté části brány

43
    FILIP ŠILHART si udělal prostor ve vápně, zbavil se několika obránců a přesně zakončil. Sparta jde těsně před koncem první půle do vedení.

MCh

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 54. Hošek, 76. Hrudka, 90+3. Walter – 43. Šilhart, 56. Šilhart, 59. Vitík

Karty:   34. Nikl (PRI), 51. Dolejš (PRI) – 85. Vitík (SPA)