Lens – Bordeaux 2:1 (kon.) | Rennes – Monaco 2:1 (kon.)
Racing Lens
2:1 (0:0)
Girondins Bordeaux
Sobota 19.09.2020, 17:00 • Bollaert-Delelis • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 4. kolo

Máme tady konec zápasu, který Lens nakonec vyhrává jen o jeden gól, ale zato s přehledem. Druhý poločas patřil jasně domácímu týmu, který se dvakrát prosadil. Poprvé už dvě minuty po startu druhé půle, následně pak ještě v 59. minutě. Bordeaux celou druhou půli nevymyslel pořádnou akci a nakonec jen lehce uravoval stav v 90+6 minutě. (18:59:23)

Bordeaux právě vstřelilo branku!
    Bordeaux už jen kosmeticyk upravuje skóre. SAMUEL KALU si naskočil na centr z přímého volného kopu a poslal míč dobrou hlavičkou do branky.

90+5
    Žlutou kartu dostává Josh Maja (Girondins Bordeaux FC).

90+3
    Přece jen se ještě Bordeaux dostal do šance. Josh Maja se dostal do vápna pas a ihned vystřelil, ovšem jeho rána letěla pouze mimo tři tyče.

90+2
    Domácí drží míč stále na svých kopačkách a nemají v úmyslu ho pujčit soupeři, který už je velmi pasivní.

90+1
    Nastavovat se bude dokonce celých pět minut.

89
    Lens si svým útočným snažením vybojovalo alespoň rohový kop. Poprvé v zápase ho domácí sehráli nakrátko a nyní si "ťukají" před vápnem soupeře.

88
    Hráči se už ani moc nesnaží. Bordeaux to už viditelně vzdali, naopak Lens se nepotřebuje nikam hnát, ale spí se soustředit na přesnou defenzivní práci.

87
    Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Gaël Kakuta, přichází Tony Mauricio.

86
    Utkání se již spíše dohrává. Ani jeden z týmů se už moc nesnaží podnikat nějaké útočné výpady.