Lens – Bordeaux 2:1 (kon.) | Rennes – Monaco 2:1 (kon.)
Stade Rennes
2:1 (0:1)
AS Monaco
Sobota 19.09.2020, 21:00 • Roazhon Park, Rennes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 4. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (23:05:28)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 6:6. Rohy: 9:10. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 11:11.

Domácí mužstvo se i bez odcházejícího brankáře Mendyho dostalo do čela tabulky, zatímco Monaku patří po první prohře v ročníku páté místo. Tato umístění je ale nutné brát s rezervou, celá řada zápasu čtvrtého kola je ještě otázkou budoucnosti.

Rennes bylo většinu času lepší, ale i tak byli necelou čtvrthodinu před koncem na prahu první prohry v sezóně. Ben Yedder totiž v osmadvacáté minutě skóroval z ojedinělé šance Monaka a jeho vedení vydrželo až do 81. minuty. V té se poprvé výrazněji ukázal střídající debutant Truffert, jenž připravil gólovou hlavičku N´Zonzimu. Domácí byli gólem samozřejmě povzbuzeni a v nastaveném čase se dokonce dočkali vítězného zásahu na 2:1, který zařídil již zmíněný teenager Truffert.

90+5

90+5
    Žlutou kartu dostává Martin Terrier (Stade Rennes FC).

90+4
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Aurélien Tchouaméni, přichází Stevan Jovetić.

90+3
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Sofiane Diop, přichází Guillermo Maripán.
    90+2. Adrien TRUFFERT - 2:1

90+2
    Rennes právě vstřelilo branku!
    Francouzská liga dnes večer poznala nového hrdinu! Martin Terrier sebral míč po patičce Guirassyho a tvrdé srážce v pokutovému území. Zády brance ho posunul před vápno na ADRIENA TRUFFERTA a ten přízemní ranou z prvního doteku propálil soupeřova gólmana. Gól a asistence v debutu za áčko, klobouk dolů!

90+2
    Sidibé hlídal přední tyč a tam spolehlivě odklidil centr od rohového praporku v podání Flaviena Taita.

90+1
    Času na vstřelení rozdílového gólu je ještě docela dost. Nad rámec druhého poločasu je přidáno pět minut.

90
    Fofana zazdil rodící se protiútok přihrávkou na nohu Traorého. O chvíli později Terrier udělal na Diopovi rohový kop.

89
    Terrierův centr z levé strany přeletěl Guirassyho. Tomu bylo navíc odmáváno a odpískáno postavení mimo hru.

88
    Onyekuru si předkopl míč snad o dvacet metrů. Ve snaze o jeho doběhnutí narazil do Traorého, jenž přišel k faulu jako slepý k houslím.

87
    Nenápadná akce Rennes, ale o to lepší pozice pro Martina Terriera, jehož střela z patnácti metrů se vznesla až nad horní tyč Lecomteho brány.

86
    Jonas Martin dostal naloženo od Geubbelsem, který už hraje se žlutou kartu. Hlavní rozhodčí zůstal zatím shovívavý.

85
    Hned je to v Roazhon Parku mnohem veselejší. Oba týmy mají nakročeno k tomu, aby bylo po čtyřech kolech bez jediné porážky.