Přerov – Kolín 4:5 (po pr.) | Vsetín – Kladno 4:3 (po pr.) | Litoměřice – Šumperk 5:3 (kon.)
Slavia – Sokolov 3:2 (po pr.) | Poruba 2011 – Kadaň 11:1 (kon.) | Havířov – Prostějov 4:1 (kon.)

Vsetín právě vstřelil branku!
    Vsetín vítězí. Do přečíslení 2 na 1 se dostali Valaši. Když nádhernou přihrávku umístil trefil přesně a neomylně MICHAL HRYCIOW. Vsetín vítězí 4:3 po prodloužení. Asistence: Babka Jan, Řehuš Branislav
    44:49 David BŘEZINA - 3:3

44:49
    Máme opět srovnáno. Přestože hosté byli určitě aktivnější. Domácím se podařilo usadit v útočné třetině. Přihrávka Lubomíra Štacha mířila na DAVIDA BŘEZINU, který nahodil kotouč do horní části branky. Kotouč se zpomalil a zaplachtil za záda Brízgaly. Asistence: Lubomír Štach, Adam Pechanec.
    39:45 Tomáš PLEKANEC - 2:3

39:45
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Domácí byli dlouho na ledě a přestali stíhat krok s bruslícími Rytíři. Inkasují pár vteřin před koncem třetiny gól do šatny. Rytíři odskakují o jednu branku, dnes podruhé zásluhou TOMÁŠE PLEKANCE, který vystřelil z pravého kruhu a překonal Strmeně. Asistence: Martin Kehar, Nikolas Hlava.
    30:49 Roman VLACH - 2:2

30:49
    Domácí vyrovnávají. Valaši zahájili přesilovkovou akci, na jejímž konci byl ROMAN VLACH. Nejprve se zelo-žlutí usadili v útočném pásmu, zaclonili výhled domácímu brankáři. Roman Půček našel Romana Vlacha a bezmocný Brízgala gólu nedokázal zabránit. Asistence: Roman Půček, Lubomír Štach.
    18:02 Tomáš PLEKANEC - 1:2

18:02
    Viděli jsme nacvičený signál Kladna. TOMÁŠ PLEKANEC se po kotouči ani nepodíval a vyrazil na branku, kde překonal Strmeně. Asistence: Adam Kubík
    06:30 Antonín PECHANEC - 1:1

13:30
    Máme vyrovnáno. Nádhernou střelou nad levé rameno Brízgaly se prosadil ANTONÍN PECHANEC. Asistence: Sebastian Gorčík.
    12:09 Martin KEHAR - 0:1

07:51
    Do vedení jdou hosté. Domácí brankář měl naprosto zacloněný výhled, takže absolutně netušil odkud střela MARTINA KEHARA přijde, ten vystřelil od modré čáry a poslal Rytíře do jednobrankového vedení.

Alena Ryšavá

Branky a nahrávky: 14. Pechanec (Gorčík), 31. R. Vlach (Půček, Štach), 45. Březina (Štach, Pechanec), 62. Hryciow (Babka, Rehuš) – 8. Kehar (Melka, Hlava), 19. Plekanec (Kubík), 40. Plekanec (Kehar, Hlava)

VHK ROBE Vsetín: Strmeň (Gába) – Štach, Smetana, Kudělka, Bartko, Hryciow, Ondračka, Jenáček – J. Kloz, R. Vlach, Gajarský – Březina, Pechanec, Gorčík – Půček, Rehuš, Babka – Hořanský, Šilhavý, Vítek.
    Rytíři Kladno: Brízgala (Košarišťan) – Kehar, Zelingr, Štochl, Mikliš, Ticháček, V. Sorokin – Kubík, Plekanec, Melka – Hlava, Račuk, Bílek – Hajný, Pitule, Š. Bláha – Š. Jelínek, Šapovaliv, Guman – Filip.

Rozhodčí: Čech, Šudoma – Komínek, Blažek