Ostrava – Pardubice | 3:0 (kon.) | | | Opava – Č. Budějovice | 0:0 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Plzeň | 1:4 (kon.) |
Dukla Praha – Třinec | 3:1 (kon.) | | | Žižkov – Hradec Králové | 0:2 (kon.) |
Everton – West Brom | 5:2 (kon.) | | | Leeds – Fulham | 4:3 (kon.) | | | Manchester Utd. – Crystal Palace | 1:3 (kon.) |
Arsenal – West Ham | 2:1 (kon.) |
Villarreal – Eibar | 2:1 (kon.) | | | Getafe – Osasuna | 1:0 (kon.) | | | Celta Vigo – Valencia | 2:1 (kon.) |
W. Brémy – Hertha | 1:4 (kon.) | | | Frankfurt – Bielefeld | 1:1 (kon.) | | | Kolín nad Rýnem – Hoffenheim | 2:3 (kon.) |
Stuttgart – Freiburg | 2:3 (kon.) | | | Union Berlín – Augsburg | 1:3 (kon.) | | | Dortmund – Mönchengladbach | 3:0 (kon.) |
Fiorentina – Turín | 1:0 (kon.) | | | Hellas – AS Řím | 3:0 (kont.) |
Lens – Bordeaux | 2:1 (kon.) | | | Rennes – Monaco | 2:1 (kon.) |
Trnava – Zlaté Moravce | 1:0 (kon.) | | | Pohronie – Sereď | 2:2 (kon.) | | | Trenčín – Nitra | 3:2 (kon.) |
Ružomberok – Michalovce | 4:0 (kon.) |
Benešov – Slavia B | 2:5 (kon.) | | | Sokolov – Písek | 0:0 (odl.) | | | Loko Praha – Plzeň B | 0:2 (kon.) |
Motorlet – Hostouň | 2:0 (kon.) | | | Domažlice – Admira Praha | 4:2 (kon.) |
Velvary – Teplice B | 1:1 (5:3 po pen.) | | | Ústí n. O. – Přepeře | 1:0 (kon.) |
Vyškov – Vel. Meziříčí | 2:0 (kon.) | | | D. Benešov – Kroměříž | 1:3 (kon.) | | | Rosice – Petřkovice | 0:0 (kon.) |
Uh. Brod – Frýdek-Místek | 2:2 (kon.) | | | Vrchovina – Olomouc B | 3:3 (kon.) |
Hradec Králové – Pardubice | 1:2 (kon.) | | | Karviná – Plzeň | 1:1 (5:4 po pen.) | | | Zlín – Meteor | 7:0 (kon.) |
Hradec Králové – Pardubice | 0:0 (3:4 po pen.) | | | Karviná – Plzeň | 0:2 (kon.) | | | Zlín – Meteor | 0:1 (kon.) |
Trebišov – Šamorín | 1:0 (kon.) | | | KFC Komárno – Bardejov | 1:0 (kon.) | | | Dubnica – Púchov | 0:2 (kon.) |
B. Bystrica – L. Mikuláš | 4:4 (kon.) | | | Podbrezová – Žilina B | 5:0 (kon.) | | | Skalica – Poprad | 3:0 (kon.) |
Gdańsk – Stal M. | 4:2 (kon.) | | | Pogoň – Śląsk | 1:0 (kon.) | | | Legia – Zabrze | 1:3 (kon.) |
Vysoké Mýto – Benátky n. J. | 4:2 (kon.) |
Nový Jičín – Bohumín | 1:0 (kon.) | | | Vítkovice – Frýdlant n/O | 1:3 (kon.) | | | Dětmarovice – Rýmařov | 3:2 (kon.) |
Heřmanice – Karviná B | 2:5 (kon.) |
Vít Muzikář
Branky:
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 2:8. Rohy: 0:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 18:19.
Rozhodčí: Chiffi – Preti, Rossi
Diváci:
Karty: 9. Danzi (VRN), 45+1. Di Carmine (VRN) – 49. Karsdorp (ASR)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 2:8. Rohy: 0:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 18:19.
Hellas Verona:
Silvestri – Çetin, Günter (67. Rüegg), Empereur (19. Lovato) – Faraoni, Veloso (C), Danzi, Dimarco – Tameze (67. Barák), Tupta (46. Zaccagni) – Di Carmine (78. Ilić).
Náhradníci: Pandur, A. Berardi – Lovato, Bocchetti, Zaccagni, Ilić, Casale, Barák, Stępiński, Destiny Udogie, Rüegg.
Trenér:
AS Řím: Mirante – Mancini, Cristante, Ibañez – Karsdorp (72. Santon), Diawara (89. Villar), Veretout, Spinazzola – Lorenzo Pellegrini (C) (79. Kluivert), Pedro – Mchitarjan.
Náhradníci: Boer, Pau López – Džeko, C. Pérez, Kluivert, Kumbulla, Antonucci, Santon, Calafiori, Villar.
Trenér:
Náhradníci: Pandur, A. Berardi – Lovato, Bocchetti, Zaccagni, Ilić, Casale, Barák, Stępiński, Destiny Udogie, Rüegg.
Trenér:
AS Řím: Mirante – Mancini, Cristante, Ibañez – Karsdorp (72. Santon), Diawara (89. Villar), Veretout, Spinazzola – Lorenzo Pellegrini (C) (79. Kluivert), Pedro – Mchitarjan.
Náhradníci: Boer, Pau López – Džeko, C. Pérez, Kluivert, Kumbulla, Antonucci, Santon, Calafiori, Villar.
Trenér:
Rozhodčí: Chiffi – Preti, Rossi
Diváci:
Závěr už patřil spíše znovu mírnému favoritovi. Začalo to příležitostí Pellegriniho, který po přehození míče na pravačku protáhl brankáře k pravé tyči. Ačkoliv ke konci bylo těžiště hry spíše před bránou domácích, tak ti mohli rozhodnout. V 82. minutě trefil Dimarco bodlem zleva břevno a míč se odrazil do vzdálenější tyče. O čtyři minuty později zazvonil Spinazzola křížem na horní tyč.
Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 2:8. Rohy: 0:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 18:19.
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Koray Günter, přichází Kevin Rüegg.
Držení míče v procentech – 44:56
Střely na branku – 3:5
Střely mimo branku – 1:6
Rohy – 0:4
Ofsajdy – 2:0
Fauly – 8:9
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.
Verona zvládla minulou a zároveň nováčkovskou sezonu nad očekávání dobře. Umístila se na deváté příčce a za sebou nechala například Fiorentinu, Udine nebo Parmu. Hellas určitě bude chtít na loňský rok navázat, ale moc dobře ví, že to bude mít těžké. Do kádru Verony přišel Ivor Pandur z Rijeky, Adrien Tameze z Nice nebo nově také český reprezentant Antonín Barák. Žádný větší přestup pryč z klubu se zatím nekonal.
AS se v loňské sezoně italské ligy umístilo na páté příčce, která znamenala přímý postup do základní skupiny Evropské ligy. Nyní je římský celek na prahu nové sezony, která by podle slov vedení klubu měla být úspěšnější. Kádr AS se přes letní pauzu pozměnil. Do tohoto celku přišel ofenzivní záložník Pedro, jenž nejlepší léta své kariéry strávil v Barceloně a Chelsea. Do hry se však momentálně zapojit nemůže, neboť je zraněný. Klub si zároveň natrvalo pořídil záložníky Mchitarjana a Veretouta, kteří už barvy AS oblékali v minulé sezoně. Římané ale hlásí také odchody. Obránce Florenzi bude nově oblékat dres PSG, zkušený srbský bek Kolarov zamířil do Interu Milán a český útočník Patrik Schick, jenž loni hostoval v Lipsku, natrvalo zamířil do Leverkusenu.
15.07.2020 AS Řím – Verona 2:1 (Veretout, Džeko – Pessina)
01.12.2019 Verona – AS Řím 1:3 (Faraoni – Kluivert, Perotti, Mchitarjan)
04.02.2018 Verona – AS Řím 0:1 (Ünder)
16.09.2017 AS Řím – Verona 3:0 (Nainggolan, 2x Džeko)