Ostrava – Pardubice | 3:0 (kon.) | | | Opava – Č. Budějovice | 0:0 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Plzeň | 1:4 (kon.) |
Dukla Praha – Třinec | 3:1 (kon.) | | | Žižkov – Hr. Králové | 0:2 (kon.) |
Everton – West Brom | 5:2 (kon.) | | | Leeds – Fulham | 4:3 (kon.) | | | Manchester Utd. – Crystal Palace | 1:3 (kon.) |
Arsenal – West Ham | 2:1 (kon.) |
Villarreal – Eibar | 2:1 (kon.) | | | Getafe – Osasuna | 1:0 (kon.) | | | Celta Vigo – Valencia | 2:1 (kon.) |
W. Brémy – Hertha | 1:4 (kon.) | | | Frankfurt – Bielefeld | 1:1 (kon.) | | | Kolín nad Rýnem – Hoffenheim | 2:3 (kon.) |
Stuttgart – Freiburg | 2:3 (kon.) | | | Union Berlín – Augsburg | 1:3 (kon.) | | | Dortmund – Mönchengladbach | 3:0 (kon.) |
Fiorentina – Turín | 1:0 (kon.) | | | Hellas Verona – AS Řím | 3:0 (kont.) |
Lens – Bordeaux | 2:1 (kon.) | | | Rennes – Monaco | 2:1 (kon.) |
Trnava – Zlaté Moravce | 1:0 (kon.) | | | Pohronie – Sereď | 2:2 (kon.) | | | Trenčín – Nitra | 3:2 (kon.) |
Ružomberok – Michalovce | 4:0 (kon.) |
Benešov – Slavia B | 2:5 (kon.) | | | Sokolov – Písek | 0:0 (odl.) | | | Vltavín – Plzeň B | 0:2 (kon.) |
Motorlet – Hostouň | 2:0 (kon.) | | | Domažlice – Admira Praha | 4:2 (kon.) |
Velvary – Teplice B | 1:1 (5:3 po pen.) | | | Ústí n/O – Přepeře | 1:0 (kon.) |
Vyškov – Vel. Meziříčí | 2:0 (kon.) | | | D. Benešov – Kroměříž | 1:3 (kon.) | | | Rosice – Petřkovice | 0:0 (kon.) |
Uh. Brod – Frýdek-Místek | 2:2 (kon.) | | | Vrchovina – Olomouc B | 3:3 (kon.) |
Hr. Králové – Pardubice | 1:2 (kon.) | | | Karviná – Plzeň | 1:1 (5:4 po pen.) | | | Zlín – Meteor | 7:0 (kon.) |
Hr. Králové – Pardubice | 0:0 (3:4 po pen.) | | | Karviná – Plzeň | 0:2 (kon.) | | | Zlín – Meteor | 0:1 (kon.) |
Trebišov – Šamorín | 1:0 (kon.) | | | KFC Komárno – Bardejov | 1:0 (kon.) | | | Dubnica – Púchov | 0:2 (kon.) |
B. Bystrica – L. Mikuláš | 4:4 (kon.) | | | Podbrezová – Žilina B | 5:0 (kon.) | | | Skalica – Poprad | 3:0 (kon.) |
Gdańsk – Stal M. | 4:2 (kon.) | | | Pogoň – Śląsk | 1:0 (kon.) | | | Legia – Zabrze | 1:3 (kon.) |
Vysoké Mýto – Benátky n/J | 4:2 (kon.) |
Nový Jičín – Bohumín | 1:0 (kon.) | | | Vítkovice – Frýdlant n/O | 1:3 (kon.) | | | Dětmarovice – Rýmařov | 3:2 (kon.) |
Heřmanice – Karviná B | 2:5 (kon.) |
konec
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
2:2
(2:2)
ŠKF Sereď
Rostislav Králik
Branky:
19. Pavlík, 27. Bimenyimana – 5. Špehar, 16. Pankarićan
Rozhodčí: Dohál – Štrba, Straka
Diváci:
Karty: 41. Špiriak (POH), 71. Chríbik (POH), 78. Pavlík (POH) – 45. Duranski (SER), 83. Slaninka (SER)
Neproměněná penalta:
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa:
Jenčo – Badolo, Pavlík (C), Špiriak, Župa – Chríbik, Weir, Blahút – Mazan (74. Petrák), Bimenyimana (83. Abrahám), Fadera.
Náhradníci: Dovec – Pellegrini, Matić, Jacko, Lindsay, Abrahám, Petrák.
Trenér:
ŠKF Sereď: Yakubu – Morong, Ba, Michalík (C) (59. Slaninka), Hučko – Potoma (78. Šumský), Duranski – Iván, Pankarićan, Bušnja (89. Jureškin) – Špehar (89. Jarovič).
Náhradníci: Kanurić – Slaninka, Šumský, Jarovič, Jureškin, Mečiar, Čelikovič.
Trenér:
Náhradníci: Dovec – Pellegrini, Matić, Jacko, Lindsay, Abrahám, Petrák.
Trenér:
ŠKF Sereď: Yakubu – Morong, Ba, Michalík (C) (59. Slaninka), Hučko – Potoma (78. Šumský), Duranski – Iván, Pankarićan, Bušnja (89. Jureškin) – Špehar (89. Jarovič).
Náhradníci: Kanurić – Slaninka, Šumský, Jarovič, Jureškin, Mečiar, Čelikovič.
Trenér:
Rozhodčí: Dohál – Štrba, Straka
Diváci:
Střídání v týmu ŠKF Sereď: ze hřiště odchází Dino Špehar, přichází Senad Jarovič.