Varnsdorf – Blansko 1:1 (kon.) | Táborsko – Ústí n. L. 0:2 (kon.)
FC SILON Táborsko
0:2 (0:0)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Neděle 20.09.2020, 16:30 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 4. kolo

90+4
    Konec zápasu. Ústí nad Labem veze z Tábora vítězství 2:0. V první půli ještě branka nepadla a Táborsko mělo o něco více ze hry. Hned po přestávce ovšem skóroval hostující Josef Bazal a za dalších 20 minut vedlo Ústí už o dvě branky. Táborsko si vypracovalo také šance, jenže Petr Plachý dvě tutovky neproměnil. Netrefili se ani jeho spoluhráči, proto Táborsko na první body stále čeká. To je z Tábora vše, loučí se Josef Janda. (18:23:14)

90+4
    Probíhají poslední okamžiky utkání.

90+2
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Václav Prošek, přichází Marek Strada.

90+2
    Havrda napálil míč úplně mimo.

90+1
    Rozhodčí nastaví 4 minuty.

90+1
    Žlutou kartu dostává Matěj Brabec (FC MAS Táborsko).

90
    Řádný čas pomalu končí.

88
    Ústí se úspěšně brání a vyhlíží všechny body.

86
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Jiří Miskovič, přichází Jakub Emmer.

85
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Josef Bazal, přichází Karel Jakš.

83
    Dnešní utkání sleduje 572 diváků.

82
    Domácí se nevzdávají a touží alespoň po jednom gólu, který si příznivci Táborska moc přejí.

79
    Táborsko tlačí a snaží se uspět z rohových kopů.

78
    Žlutou kartu dostává Adam Provazník (FC MAS Táborsko).

78
    Akce hostů končí útočným faulem na Havrdu.

76
    Táborsku dnes není gól přán. Další ostrá rána končí jen nad Tvrdoňovým břevnem.

73
    Michal Bílek zahrál před dotírajícími domácími fotbalisty tělem malou domů.

72
    Žlutou kartu dostává Jan Peterka (FK Ústí nad Labem).

71
    Zbyněk Musiol se mazlil s míčem příliš dlouho a k pořádné střele ze vcelku dobré pozice se vůbec nedostal.