Slovácko B – FKM Vysočina Jihlava 1:0 (kon.) | Uničov – Znojmo 6:2 (kon.) | Zlín B – Ostrava B 2:3 (kon.)
1.FC Slovácko B
1:0 (0:0)
FC Vysočina Jihlava B
Neděle 20.09.2020, 10:15Moravskoslezská fotbalová liga • 7. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (12:17:37)

Slovácko nakonec zvládlo duel s rezervou Jihlavy. Domácí celek byl po celou dobu utkání jasně lepším týmem, ale Jihlavu dlouho držel na vodou brankář Doležal. O rozhodující branku se až v 81. minutě postaral Jan Pek!

90
    81. PEK - 1:0

81
    Tým Slovácko B právě vstřelilo branku! Slovácko se nakonec deset minut před koncem utkání dostává do vedení! Autorem branky je JAN PEK!

46

První poločas končí! Domácí Slovácko bylo v první půli mnohem aktivnějším týmem, jenže hosté se pečlivě bránili. Slovácko si přesto vytvořilo několik slibných možností, jenže brankář Doležel zatím předvádí fantastický výkon. Do kabin se proto odchází bez branek.

45

45
    Dotírající Kubala v pokutovém území nechtěně fauloval hostujícího brankáře, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího, který mu odpískal faul.

44
    Slovácko v závěru prvního poločasu stupňuje svůj tlak, ale obrana Jihlavy se zatím drží zuby nehty!

43
    Kubala si naběhl na krásnou přihrávku za obranu, ale radost mu pokazil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!

42
    Domácí obránci v závěru prvního poločasu uklidňují rozehrávku na vlastní polovině. Nikdo z fotbalistů Jihlavy je teď neatakuje.

41
    Jihlava se dočkala rohového kopu. Centrovaný míč nabral opačnou rotaci a prosvištěl až do zámezí.

40
    Slovácko zahrávalo rohový kop. Centrovaný míč se snesl na přední tyč, kde číhal Kubala, ale patičkou neumístil míč na branku.

39
    Rezerva Jihlavy má velké problémy při kombinaci. Hosté se na malou chvíli dostali na polovinu soupeře, ale míč na svých kopačkách neudrželi.

38
    Trnka sprintoval za přihrávkou na polovinu soupeře, jenže byl v souboji o chvíli později a dopustil se útočného faulu.

37
    Domácí celek se usadil na polovině Jihlavy a postupnou kombinací se dere do pokutového území. Hráči Jihlavy musí bránit.

36
    Zadáci Slovácka uklidňují rozehrávku na vlastní polovině. Do kombinace se tentokrát musel zapojit i brankář, který rozehrál na pravou stranu.

35
    Jihlava se po delší době znovu vydala do útoku, jenže rozběhnutý hráč se nechal vytlačit do zámezí.