Sparta – Zlín 3:0 (kon.) | K. Vary – Třinec 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Motor ČB 5:2 (kon.)
Pardubice – Plzeň 3:2 (po pr.) | Olomouc – Liberec 1:4 (kon.) | Litvínov – Mountfield HK 2:4 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:2 (1:0, 0:2, 1:0 - 1:0)
HC Škoda Plzeň
Neděle 20.09.2020, 16:20 • enteria arena • Tipsport extraliga • 2. kolo

49:18
    Holland (PCE) a Budík (PLZ) byli současně vyloučeni za hrubost.

47:32
    Plzeň bude hrát 47 sekund ve třech. Na dvě minuty za sekání byl vyloučen Gulaš (PLZ).

46:18
    Jiříček (PLZ) míří na trestnou lavici za držení. Pardubice budou mít možnost zahrávat přesilovou hru.

40:26
    Pardubice jdou do čtyř. Kousal (PCE) dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Moc se mu to nelíbilo a následně se začal s rozhodčím hádat a na trestné lavici mlátit hokejkou o plexisklo, čímž si vykoledoval vyloučení do konce utkání! Dvě minuty za nedovolené bránění za něj odpyká Zeman (PCE).

33:54
    Pardubice mají dobrou šanci na to, aby srovnali krok. Budou hrát početní výhodu. Pour (PLZ) dostává dvě minuty za podrážení.

27:00
    Pardubice byly v tlaku, jenže Claireaux (PCE) se dopustil drobného háčku, což sudí odhalil, takže útočník Dynama jde na trestnou lavici. Budeme hrát čtyři na čtyři.

26:31
    Podruhé v zápase si jde na trestnou lavici odpočinout Stříteský (PLZ), který se provinil podrážením. Dynamo bude hrát přesilovku.

19:58
    Stříteský (PLZ) byl vyloučen za podrážení, takže Dynamo zahájí druhou periodu v přesilovce.

10:16
    Sekundu se bude hrát ve čtyřech, poté budou mít přesilovku hosté. Hráčská lavice Pardubic dostala dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpykává Tomáš Zeman (PCE).

08:17
    Máme tu první početní výhodu, zahrají si ji domácí Pardubice. Suchý (PLZ) byl vyloučen na dvě minuty za sekání.

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 3. Anděl (Nakládal), 42. Tybor (Blümel), 61. M. Kaut (Tybor) – 22. Straka, 30. Jiříček (Kodýtek, Eberle)

HC Dynamo Pardubice: Kantor (Klouček) – Vála, Nakládal (C), Mikuš, Hrádek, J. Kolář (A), Holland, Bučko – Blümel, R. Kousal, Tybor – Mandát (A), Poulíček, Svačina – M. Kaut, Claireaux, Kusý – Machala, Anděl, Zeman.
    HC Škoda Plzeň: Frodl (Pavlát) – Budík, Čerešňák, Lang, Stříteský, Vráblík, Jiříček, L. Kaňák – Kantner, Mertl (A), Gulaš (C) – Malát, P. Musil, Rob – Pour, Kracík, Suchý – Straka (A), Kodýtek, Eberle.

Rozhodčí: Hejduk, Úlehla – Komárek, Lučan