Sparta – Zlín 3:0 (kon.) | K. Vary – Třinec 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Motor ČB 5:2 (kon.)
Pardubice – Plzeň 3:2 (po pr.) | Olomouc – Liberec 1:4 (kon.) | Litvínov – Mountfield HK 2:4 (kon.)
konec
HC VERVA Litvínov
2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
Mountfield HK
Neděle 20.09.2020, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Tipsport extraliga • 20. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (20:10:46)
   
  Střely na branku: 29 – 34
   
  Je dobojováno. Ve třetí třetině vykřesali domácí hráči naději a Tomášem Pospíšilem snížili na rozdíl jediné branky. Ovšem Vladimír Růžička hostům vrátil dvoubrankový náskok a ten si Mountfield nakonec udržel až do konce a z ledu litvínovské Vervy si odveze všechny body, domácí naopak zůstanou bez bodu jediného.
   
  Konec zápasu.
   
  59:52
  Poslední vteřiny třetí třetiny a puk mají domácí. Před Mazancem vznikla mela, ale z té se hosté vymanili a na druhé straně zkoušel trefit prázdnou klec Radek Smoleňák, ale to se mu nepovedlo.
   
  59:31
  Lavička Litvínova si bere oddechový čas.
   
  59:31
  Jakub Orsava poslal puk na hradeckou střídačku a hra je přerušena.
   
  58:42
  Marek Mazanec napálil puk směrem na opuštěnou klec, ale v obranném pásmu ho zachytil jeden z domácích a dostal ho na druhou stranu.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:57
  Domácí jsou v šesti a bez brankáře a zkusí to se šesti bruslaři v poli!
   
  57:23
  Kelly Klíma obešel beka Litvínova a z levé strany pak chtěl zakončovat, místo toho ale poslal puk před Godlu, kde nikdo z hostů nebyl.
   
  56:30
  Pospíšil obešel Hronka a nabil Františku Lukešovi, ale ten poté pouze před Mazancovou klecí napálil kotouč vysoko nad jeho branku.
   
  55:57
  Marek Mazanec vyhodil pukl k modré čáře, kde si ho sebrali domácí hráči, ale poté před ním vystřelili hodně nepřesně.
   
  55:17
  Litvínov je v plném počtu.
   
  Dnešní utkání sleduje 1298 diváků.
   
  54:40
  Kevin Klíma si sjel těsně před Godlu, ale bek Vervy mu nedovolil zakončit. Nicméně hosté stále drží útočné pásmo a kombinují před jeho brankou.
   
  53:25
  Filip Hronek našel zadovkou Vladimíra Růžičku, ten mu puk vrátil a poté detroitský obránce střílel na Godlu, který jeho pokus vyrazil do bezpečí.
   
  53:17
  Následuje ještě další komerční přestávka.
  Marken.cz

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 21. P. Zdráhal (Jarůšek), 45. Pospíšil (F. Lukeš, Ščotka) – 5. R. Pavlík (Koukal, Jank), 24. Jank (Orsava, Smoleňák), 28. Orsava (TS), 51. V. Růžička (Kelly Klíma, J. Sklenář)


  HC VERVA Litvínov: Godla (Honzík) – Irving, Ščotka (C), Balinskis, Cibulskis, Kudla, Štich (A), L. Doudera – P. Zdráhal, Mahbod, Jarůšek – Pospíšil, V. Hübl, F. Lukeš – Látal, M. Hanzl (A), Petružálek – Zygmunt, Gerhát, M. Havelka.
  Mountfield HK: Mazanec (Š. Lukeš) – Nedomlel (A), Hronek, Jank, Blain, Šalda, F. Pavlík (A), R. Pilař – Orsava, Cingel (C), Smoleňák – J. Sklenář, V. Růžička, Kelly Klíma – Perret, Kevin Klíma, Lev – R. Pavlík, Koukal, Jergl.

  Rozhodčí: Pešina, Šindel – Gerát, Zíka

  Diváci: 1298
  ocianews.com