Levante – Atlético 0:0 (odl.) | Sevilla – Elche 0:0 (odl.) | Huesca – Cádiz 0:2 (kon.)
Granada – Alavés 2:1 (kon.) | Real Betis – Valladolid 2:0 (kon.) | Real Sociedad – Real Madrid 0:0 (kon.)
SD Huesca
0:2 (0:1)
Cádiz CF
Neděle 20.09.2020, 16:00 • Estadio El Alcoraz, Huesca • Španělská LaLiga • 2. kolo

Z tohoto duelu je to vše. Děkujeme za pozornost, na viděnou. (18:33:13)

V příštím kole se Huesca představí na stadionu Valencie. Cádiz bude v domácím prostředí hostit favorizovanou Sevillu.

Cádiz má po vítězství v tabulce první tři body a polepšil si na osmé místo. Huesca je s jedním bodem dvanáctá.

Držení míče: 70 % : 30 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 3:2. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 17:22.

Nezáživný zápas mezi Huescou a Cádizem skončil vítězstvím hostujícího celku. Až na závěrečných patnáct minut byla k vidění velká nuda bez jakýchkoliv šancí. Hosté šli v 11. minutě do vedení, když Fernándezovi vypadl z rukavic centr a Negredo chybu potrestal střelou pod břevno. Více se v prvním dějství nestalo a nezáživné bylo dlouho i to druhé. V 83. minutě pak Pombo z ojedinělé akce přetavil Malbašićův centr z levé strany v přesnou hlavičku a Cádiz vedl o dvě branky. Domácí poprvé vystřelili mezi tři tyče až v 86. minutě. Mosquera mířil přesně k levé tyčce a zkoumalo se video. Balon sice nakonec byl celým objemem za čárou, byl však odhalen předcházející ofsajd. Historicky první vzájemný souboj obou soupeřů v nejvyšší soutěži tak skončil lépe pro Cádiz.

90+8

90+7
    Hosté se nakonec rozhodli pro rozehrávku nakrátko, kterou tak uspořili cenné vteřiny. Nyní už hrají domácí, ale jen na své půlce. Už se nic zásadního nestane.

90+6
    Teď se navíc hra přesunula na protější konec trávníku. Cádiz bude rozehrávat roh.

90+5
    Huesca se nadále snaží, už je ale v křeči. Dnes odejde ze zápasu s prázdnou.

90+3
    Tentokrát daleký odkop Cádizu až na druhou polovinu hřiště. Huesca musí zakládat novou akci úplně od základů.

90+2
    Cádiz se již soustředí pouze na obrannou činnost. Přímý kop domácích odvrátil hlavou do bezpečí Fali.

90+1
    Nastavovat se bude hned sedm minut nad rámec řádné hrací doby.

88
    Gól uznán není, v platnosti zůstal původní verdikt. Huesca tak naději nevykřesala a ztrácí nadále alespoň na bod dvě branky. O snížení ji nakonec připravil ofsajd, který se zrodil hned v zárodku standardní situace. Balon jinak za brankovou čárou celým objemem byl.

87
    A pozor! Bude se zkoumat video! Podle opakovaných záběrů se totiž zdálo, že Alberto Cifuentes zachytil balon až těsně za brankovou čárou! Tohle bude hra milimetrů, čeká se na verdikt.

86
    Až v 86. minutě domácí poprvé vystřelili na branku! Do balonu se opřel Pedro Mosquera, který přízemní ranou mezi nohy obránce poslal míč k levé tyči. Tam však byl dříve Alberto Cifuentes, který si připisuje výborný zákrok.

83
    Cádiz právě vstřelil branku!
    Další studená sprcha pro domácí celek. Střídající Filip Malbašić se šikovně uvolnil na levé straně vápna a odcentroval na zadní tyč, kde balon dopravil do sítě hlavou JORGE POMBO. Cádiz si dnes s největší pravděpodobností odveze domů všechny tři body!

82
    Huesca vede ve statistice držení míče naprosto jasně, balon drží v 75 procentech herního času. Přesto si za celý zápas nevypracovala jedinou příležitost.

81
    Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Salvi, přichází Iván Alejo.

80
    Šindži Okazaki přešel přes dva protihráče, pak mu však balon utekl do zámezí. Obrázek, který je pro tento zápas docela typický.