Parma – Neapol 0:2 (kon.) | Janov – Crotone 4:1 (kon.) | Sassuolo – Cagliari 1:1 (kon.)
Juventus – Sampdoria 3:0 (kon.)
US Sassuolo Calcio
1:1 (0:0)
Cagliari Calcio
Neděle 20.09.2020, 18:00 • Venue MAPEI Stadium - Città del Tricolore • Italská Serie A • 1. kolo

To už je z mé strany vše. Přeji krásný zbytek neděle! (20:07:17)

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 11:4. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 9:18.

Utkání mezi Sassuolem a Cagliari přineslo dělbu bodů za remízu 1:1. Sassuolo mohou mrzet zejména neproměněné příležitosti z prvního poločasu. Po změně stran se už domácí do šancí moc nedostávali a v 77. minutě dokonce udeřilo Cagliari, když centr Joãa Pedra zužitkoval Giovanni Simeone. Ten se o chvíli později trefil ještě jednou, ale jeho další zásah nemohl platit pro ofsajd. V 87. minutě se naopak konečně dočkali i domácí, z trestného kopu zamířil do šibenice Mehdi Bourabia.

90+6

90+6
    V samotném závěru to zkusil z velké dálky Locatelli. Domácí záložník přestřelil bránu.

90+5
    Ještě jeden roh. Hosté se ubránili a následně odvrátili i centr Kiriakopoulose.

90+4
    Manuel Locatelli poslal od rohového praporku před bránu dobrý centr. Hosté se ale dokázali ubránit.

90+4
    Berardi prodlužoval míč na Müldüra. Ten vybojoval rohový kop pro Sassuolo.

90+3
    Domácí drží míč, zatím ale jen na půlce hřiště.

90+1
    Rozhodčí nastaví pět minut.

90
    Berardi se snažil kolmicí vysunout Francesc Caputa. Ten vystartoval pozdě, ovšem úmysl spoluhráče gestem ocenil.

88
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází João Pedro, přichází Alessandro Tripaldelli.
    87. Mehdi BOURABIA - 1:1

87
    Sassuolo právě vstřelilo branku!
    Domácí srovnávají! Z přímého kopu se krásně trefil MEHDI BOURABIA! Brankář Cragno nemohl dosáhnout na míč, který zapadl do jeho pravé šibenice – 1:1.

86
    Grégoire Defrel faulován byl a standardní situaci tak budou zahrávat domácí.

85
    Nahitan Nández si chtěl dojít na hranici šestnáctky pro faul. Rozhodčí ho ale nevyslyšel a zaútočit může domácí tým.

85
    Chiricheş centroval na vzdálenější tyč, před nabíhajícím Caputem akrobaticky odkopával obránce.

83
    Vypadá to, že Cagliari by si z tohoto zápasu mohlo připsat tři body. To by byl pro celek ze Srdinie na úvod zápasu výborný výsledek. Zvlášť ze hřiště Sassuola, které vůbec nehraje špatně.

81
    Giovanni Simeone se ocitl sám před brankářem Consiglim a podruhé v zápase rozvlnil síť za jeho zády. Tentokrát byl ale v ofsajdu a gól tak nemůže platit!