Žilina – Slovan Bratislava 2:2 (kon.) | Senica – Dunajská Streda 2:4 (kon.)
2:2 (2:2)
ŠK Slovan Bratislava
Neděle 20.09.2020, 18:00 • Pod Dubňom, Žilina • Niké liga • 7. kolo

Děkujeme za pozornost, mějte se fajn. (20:04:47)

Skóre otevřel Jurij Medveděv po posunutí svého krajana Erika Daniela a ranou pod břevno propálil Petráše. Jenže český krajní obránce musel z utkání odstoupit ve 23. minutě, když špatně došlápl při souboji před brankou a poraněný levý kotník mu neumožnil pokračovat v zápase.

Nicméně remíza je asi spravedlivá. Sledovali jsme vyrovnané utkání. V prvním poločase měla Žilina podstatně větší nasazení.

Ve druhém poločase už branka nepadla, a tak souboj nejlepší ofenzivy s nejlepší defenzivou Fortuna ligy končí remízou 2:2. Ve druhé půli byl aktivnější Slovan a Žilina zlobila svého soupeře brejky. V závěru mohl rozhodnout Nono ze standardky a trošku odčinit svou neproměněnou penaltu z Kuopia. Jenže Petráš vyrazil balón. Také Žilina měla příležitost na to, aby urvala všechny tři body, jenže odražený míč napálil Kurminowski křížem do pravé ruky Greifa pod horní tyčí.

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 3:5. Rohy: 10:9. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:9.

90+4

90+3
    Vladimír Weiss (Slovan Bratislava) si narazil na levé straně, ale následně se mu nepovedla nahrávka přes obránce.

90+2
    Dávid Ďuriš (Žilina) podkopl Abenu z levé strany. Slovan spěchá.

90+2
    Nastavují se tři minuty.

90+1
    Nono (Slovan Bratislava) poslal míč přímo doprostřed branky, ale Petráš ho vyrazil. A domácí se následně dokázali osvobodit.

90+1
    Adrián Kaprálik (Žilina) fauloval na levé straně u vápna Lovata a viděl žlutou kartu.

90
    Vladimír Weiss (Slovan Bratislava) z jedničky a pravé straně vápna překopává branku.

90
    Aleksandar Čavrić (Slovan Bratislava) posunul míč na pravou stranu do běhu Weissovi, Žiilna se poté ubránila centru díky Myslovičovi.