FC Petržalka
1:1 (0:1)
FC Košice
sk Neděle 20.09.2020, 10:30 • Štadión FC Petržalka • MONACObet liga • 8. kolo

Košice išli v prvom polčase do vedenia zásluhou Gálla a boli lepším tímom, mohli pridať aj ďalšie góly. No do druhého polčasu nastúpila úplne iná Petržalka, ktorej snaha bola korunovaná vyrovnávajúcim gólom Gašparoviča z penalty v samom závere. Hostia v druhom polčase herne odišli, zápas končí spravodlivou remízou. (12:21:44)

90+3

90+2
    Blandon dostal prihrávku na hranicu šestnástky, no priestor pred ním bol prehustený a Blandon sa ku koncovke neodhodlal.

90
    Petržalka si za svoju snahu v druhom polčase vyrovnávajúci gól zaslúžila. Košice si o gól koledovali, predvádzajú pasívnu hru.

89
    Žltú kartu dostáva Pavúk (FC Košice).
    89. GAŠPAROVIČ - 1:1
    Zdroj: livestream.com/futbalnet

89
    Petržalka dala gól!
    LUKÁŠ GAŠPAROVIČ penaltu bezpečne premenil strelou po zemi k ľavej žrdi a vyrovnáva na 1:1!

88
    Žltú kartu dostáva Kira (FC Košice).
    88. Matúš Kira (VSS), Boris Turčák (FCP)

88
    Pád Turčáka v pokutovom území znamená pokutový kop pre Petržalku! Previnil sa Kira.

87
    Jedinákova kolmica na Gašparoviča, ktorý už bol v pokutovom území, bola príliš prudká. Petržalke chýba kvalita vo finálnej fáze.

85
    Žltú kartu dostáva Blandon (FC Košice).

85
    Striedanie v tíme FC Košice: z ihriska odchádza Gáll, prichádza Kuc.

84
    Ďalšia chyba v obrane domácich, snažil sa to využiť Gáll, no v šestnástke bol čisto odzbrojený.

83
    Václav napriahol z veľkej diaľky, ale Kira si na loptu počkal a bez problémov zasiahol.

82
    Domáci nezužitkovali ani svoj desiaty rohový kop. Košičania loptu odkopávajú do bezpečia.

81
    Obrovská hrúbka Jedináka, situácia dva na dva, no Kim pokazil celú akciu a o loptu prišiel.

81
    Druhý polčas je jasne v réžii Petržalky. Gašparovič centroval z rohu, do vzduchu sa zavesil Vician. Pred košickou bránou je horúco.