Pondělí 21.09.2020, 18:30 • CSKA Arena, Moskva • KHL

Šaryčenkov se už do klece nevrací, CSKA nemá co ztratit a zkouší štěstí v powerplay!

Protesty Henriku Haapalovi (JOK) nepomohly, hostující útočník míří na trestnou za vysokou hůl.
    50:43 Marko ANTTILA - 1:3

50:43
    Jokerit právě vstřelil branku!
    Tak teď už to CSKA bude podle mě mít hodně těžké, pokud chce ještě pomýšlet na bodový zisk! Po vyhraném vhazování se na modré čáře kotouče ujal Lepistö, jehož prudkou ránu mimo dosah moskevského gólmana tečoval MARKO ANTTILA! Asistence: Sami Lepistö, Vitkor Lööv.
    47:43 Markus HÄNNIKÄINEN - 1:2

47:43
    Helsinští hráči se po šesti nepřetržitých minutách v početní výhodě prosazují, Šaryčenkov musí ze své klece lovit další kotouč! Do vedení hosty poslal MARKUS HÄNNIKÄINEN, který za gólmana protečoval zakončeni Briana O'Neilla – 1:2! Asistence: Brian O'Neill, Alex Grant.

46:19
    Klas Dahlbeck (MOS) jde ven za vysokou hůl, Moskvany čekají další dvě minuty ve čtyřech...

46:15
    V samotném závěru početní výhody ale nakonec šance přeci jen přišla, Schoeder z pravé strany trefil bližší tyč moskevské svatyně!

41:20
    Jokerit má obrovskou šanci jít do vedení, Bogdan Kiselevič (MOS) za sekání míří předčasně do sprch! Pětiminutový trest za něj odpyká Afanasjev.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny!

36:05
    Přesilovky se tentokrát ujmou zase hosté, za nedovolené bránění je vykázán Arťom Blažijevskij (MOS).
    33:55 Ivan TĚLEGIN - 1:1

33:55
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Máme vyrovnáno, šest minut před koncem druhé třetiny tak v Moskvě začínáme zase od začátku! Na gólovou listinu se zapisuje trochu sváteční střelec, IVAN TĚLEGIN, jenž se prosadil po souhře s Andronovem a Sorkinem – 1:1! Asistence: Sergej Andronov, Maxim Sorkin.

31:37
    Tommi Kivistö (JOK) míří na dvě minuty mimo hru za podrážení, CSKA si zahraje druhou početní výhodu.
    24:50 Jordan SCHROEDER - 0:1

24:50
    Helsinští svou první početní výhodu v dnešním utkání přetavují v gól a na konci pětadvacáté minuty odskakují do vedení! O'Neill našel křižnou přihrávkou od mantinelu před brankovištěm nikým nehlídaného JORDANA SCHROEDERA, na jehož zakončení z voleje byl Šaryčenkov krátký! Asistence: Brian O'Neill, Markus Hännikäinen.

24:04
    Brendan Leipsic (MOS) v zápalu boje ve středním pásmu podrazil protihráče, následuje hostující přesilovka.

19:00
    Ohlášena poslední minuta první třetiny!

18:07
    Z druhé vlny tentokrát pálil zase Sergejev, jehož rána se od Kalninše odrazila před brankoviště. Po letícím kotouči se následně natahoval jeden z domácích, jenž na něj ale nedosáhl!

10:50
    Jokerit se ve vlastním oslabení dostal dopředu a hned z toho byla šance, puk totiž po zákroku gólmana CSKA proti střele z levé strany ještě nepříjemně poskakoval kolem brankoviště!

10:11
    Uvidíme první přesilovku, obránce Niklas Friman (JOK) míří na dvě minuty na trestnou za držení hole.

Vzhledem ke karanténě Jokeritu je dnešní duel s CSKA Moskva odložen. (14:20:45)