Jekatěrinburg – Viťaz 3:4 (po pr.) | Čeljabinsk – Čerepovec 0:1 (kon.) | Ufa – Soči 2:3 (kon.)
Riga – N.Novgorod 0:0 (odl.) | Kunlun – Jaroslavl 5:0 (kont.) | Kazaň – Omsk 2:1 (1:0 po s.n.)
Nižněkamsk – Chabarovsk 3:2 (3:2 po s.n.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
3:4 (1:1, 2:2, 0:0 - 0:1)
HC Viťaz Moskevská oblast
Úterý 22.09.2020, 16:00 • Uralec Arena, Jekatěrinburg • KHL

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (18:32:28)

Československá stopa

Jakub Kovář (Jekatěrinburg) – 4 inkasované branky
    Jakub Jeřábek (Viťaz) – 21:02 na ledě, 3 střely

Utkání tedy skončilo až v nastaveném čase, kde v čase 63:13 rozhodl hostující Kaspars Daugavinš přesnou ranou za záda Kováře. Utkání bylo po celou svoji dobu vyrovnané. Jestli bych měl označit nějaký tým za o kousek lepší, tak by to byl Viťaz, který se do tlaku dostával i díky velkému množství přesilových her.

63:13 Kaspars DAUGAVINŠ - 3:4

63:13
    Viťaz právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto. KASPARS DAUGAVINŠ objel celé pásmo soupeře, navezl si puk na střed útočné třetiny a přesnou ranou mezi ruku a nohu Kováře překonal českého brankáře. Bez asistence.

62:46
    Mattias Tedenby se pokusil po vlastní ose dostat dopředu, tři soupeře neprošel a puk ztratil.

62:19
    Domácí kombinují v pásmu soupeře, ale zatím to nevede k žádnému pořádnému zakončení.

61:09

60:38
    Peter Holland dostal puk na pravé křídlo a pokusil se i střelu po ledě, který skončila vedle branky.

60:01

I třetí třetina skončila nerozhodně, tentokrát jsme ale branku neviděli a zápas míří do prodloužení. Hosté měli velkou šanci, když na konci třetí třetiny hráli pětiminutovou přesilovkou hru, ale branku vsítit nedokázali.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:25
    Peter Holland si vybruslil od pravého mantinelu a zkoušel střelu na přední tyčku, kterou měl Ježov pohlídanou.

59:09
    Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Jurij Pautov – 2 min., hákování).

59:01
    Začíná poslední minuta třetí třetiny.

58:40
    Nahrávka rukou vyhání Viťaz z útočného pásma.

58:25
    Další zákrok si Kovář připsal po dělovce Mattiase Tedenbyho z levého kruhu.

Ondřej Černý

Branky a nahrávky: 1. Makejev (Trjamkin), 39. Ch. Genoway (Dacjuk), 39. Trjamkin (Ovčinnikov, Holland) – 15. Tedenby (Danforth), 33. Hultström (Daugavinš), 33. Laričev, 64. Daugavinš

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Gross) – Alexej Vasilevskij, Trjamkin (A), Zborovskij, Ch. Genoway, Mamkin, Berezin, Salov – Ovčinnikov, Golyšev, Dacjuk (C) – Makejev, Sexton, Holland (A) – Macek, Bočarov, P. Kulikov – Bělousov, Platt, Protapovič – Litovčenko.
    HC Viťaz Moskevská oblast: I. Ježov (Kočetkov) – Pylenkov, Jeřábek (A), Hultström, Voronkov, Golovkov (A), Borodkin, Pautov – Tedenby, Danforth, Daugavinš – Lugin, Malychin, Grebenščikov – Laričev, Valickyj, Bardakov – Arťuchin (C), Mojsejev, Smolin.