Litvínov – Třinec | 3:6 (kon.) |
Tampa – Dallas | 3:2 (kon.) |
Jekatěrinburg – Viťaz | 3:4 (po pr.) | | | Čeljabinsk – Čerepovec | 0:1 (kon.) | | | Ufa – Soči | 2:3 (kon.) |
Riga – N.Novgorod | 0:0 (odl.) | | | Kunlun – Jaroslavl | 5:0 (kont.) | | | Kazaň – Omsk | 2:1 (1:0 po s.n.) |
Nižněkamsk – Chabarovsk | 3:2 (3:2 po s.n.) |
SR 18 – Levice | 0:0 (odl.) |
Nové Zámky – Vlci Žilina | 0:0 (zruš.) | | | Martin – Spišská N. Ves | 3:6 (kon.) | | | Zvolen – Lipt. Mikuláš | 7:2 (kon.) |
Michalovce – Banská Bystrica | 1:2 (kon.) | | | Poprad – Detva | 4:0 (kon.) | | | Topoľčany – HC Slovan | 2:5 (kon.) |
Nitra – Trenčín | 6:3 (kon.) |
po s.n. (3:2)
Neftěchimik Nižněkamsk
3:2
(0:2, 2:0, 0:0 - 0:0)
Amur Chabarovsk
David Suchý
Branky a nahrávky:
26. Chafizov (Grošev, Šarifjanov), 34. Kučerjavenko (Volgin, Porjadin), rozh. náj. L. Hudáček – 4. Polunin (V. Vasiljev, V. Butuzov), 14. Gizdatullin (Sergijenko, Fajzullin)
Rozhodčí: Kočetov, Močalov – Savenkov, Slavikovskij
Diváci: 1135
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Alexandr Polunin (CHA)
0:0 Alexandr Kučerjavenko (NIZ)
2. série:
0:0 Vladimir Butuzov (CHA)
0:0 Libor Hudáček (NIZ)
3. série:
0:0 Gleb Korjagin (CHA)
1:0 Ildar Šiksatdarov (NIZ)
4. série:
1:1 Nail Jakupov (CHA)
1:1 Vladimir Galuzin (NIZ)
5. série:
1:1 Vjačeslav Ušenin (CHA)
1:1 Marat Chajrullin (NIZ)
6. série:
2:1 Daniel Bucajev (NIZ)
2:2 Nail Jakupov (CHA)
7. série:
3:2 Libor Hudáček (NIZ)
3:2 Nail Jakupov (CHA)
Neftěchimik Nižněkamsk:
Barulin (Ivannikov) – Loginov (A), Rantakari, Volgin (A), A. Osipov, Bryncev, Graborenko, Puzanov – Porjadin, Kučerjavenko (C), Šafigullin – Bikmullin, Galuzin, Šiksatdarov – Chajrullin, L. Hudáček, Bucajev – Grošev, Šarifjanov, Chafizov – Golubovič.
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Langhamer (Kiseljov) – S. Těreščenko, V. Vasiljev (C), Turbin, Kamalov, Sergijenko, Ignatovič (A), Zimin – V. Butuzov, A. Kuzněcov, Polunin – Jakupov, Gizdatullin, Fajzullin – Gorškov, Vj. Ušenin (A), Vl. Ušenin – Kacuba, Železkov, Korjagin.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Langhamer (Kiseljov) – S. Těreščenko, V. Vasiljev (C), Turbin, Kamalov, Sergijenko, Ignatovič (A), Zimin – V. Butuzov, A. Kuzněcov, Polunin – Jakupov, Gizdatullin, Fajzullin – Gorškov, Vj. Ušenin (A), Vl. Ušenin – Kacuba, Železkov, Korjagin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kočetov, Močalov – Savenkov, Slavikovskij
Diváci: 1135
Marek Langhamer (CHA) 2 inkasované branky, 28 zásahů
Libor Hudáček (NIZ) 1+0, 3 střely, čas na ledě 15:04 (21:00:59)
Střely na branku – 30:32.
Zblokované střely – 12:16.
Vyloučení – 3:4.
Využití přesilovek 0/4 – 0/3.
Vhazování – 19:26.
Autorem vítězné branky je LIBOR HUDÁČEK.