Jekatěrinburg – Viťaz 3:4 (po pr.) | Čeljabinsk – Čerepovec 0:1 (kon.) | Ufa – Soči 2:3 (kon.)
Riga – N.Novgorod 0:0 (odl.) | Kunlun – Jaroslavl 5:0 (kont.) | Kazaň – Omsk 2:1 (1:0 po s.n.)
Nižněkamsk – Chabarovsk 3:2 (3:2 po s.n.)
odloženo
Dinamo Riga
0:0 (-:-, -:-, -:-)
Torpedo Nižnij Novgorod
Úterý 22.09.2020, 17:00 • Arena Riga • KHL
Videopřenos

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Utkání je odloženo z důvodu nákazy v hostujícím mužstvu! (22:47:13)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Příjemné odpoledne u sledování KHL! Na ligovém programu je dnes pouze jediné utkání, a to dohrávka odloženého utkání ze září mezi Rigou a Torpedem.

DINAMO RIGA
    11. místo v Západní konferenci
    34 Z, 2-3-5-24, 61:111 (-50), 15 bodů

Dinamo pravidelně okupuje dolní příčky tabulky Západní konference, jeho výkony v aktuální sezóně jsou však ještě horší než kdy předtím. Jediný lotyšský zástupce v KHL v první polovině základní části nasbíral jen pět výher a s jedenáctibodovou ztrátou na předposlední Soči se krčí na samotném chvostu. Podcenit by ho se ale nemuselo vyplatit, jelikož občas dokáže i překvapit – třeba minulý týden v nájezdech přetlačil Petrohrad. Uvidíme, jak se mu povede dnes proti Torpedu.

Poslední odehraný zápas
    12. 12. | Dinamo Riga – Petrohrad 1:4

49. Dzierkals (Švanenbergs, Sund) – 2. Ožiganov (Fantenberg, Vey), 10. Tkačjov (Antipin, Tokranov), 20. Trenin, 25. Kuzmenko (Galeňuk, Chafizullin).

– 129 min. | úsp. 79,6% | prům. 4,65

(* – do přehledu byli zahrnuti pouze brankáři, kteří dosud odehráli více než dvě utkání, tj. 120 minut)

TORPEDO NIŽNIJ NOVGOROD
    7. místo ve Východní konferenci
    36 Z, 11-6-4-15, 97:105 (-12), 38 bodů

Šedý průměr. Takto můžeme dvěma slovy popsat dosavadní výkony Torpeda v aktuálním ročníku KHL. Tým z Nižného Novgorodu nijak nevyniká, v tabulce Východní konference jej najdeme na sedmém místě mezi Jekatěrinburgem a Barysem a jeho momentální forma je ucházející. Z posledních pěti duelů vyhrál tři, všechny proti papírovým outsiderům, zatímco bitvy s náročnějšími kluby v podobě CSKA a Čerepovce skončily neúspěchem. Potvrdí dnes předpoklady proti Dinamu?

13. 12. | Čerepovec – Torpedo 3:0

4. Provolněv (Kapustin, Mojsejev), 47. Vovčenko (Kodola, Adamčuk), 48. Provolněv (Garejev).

VZÁJEMNÉ ZÁPASY V SEZÓNĚ 2019/20

Ve vzájemných střetnutích dnešních soupeřů v loňském ročníku platilo pravidlo "můj dům – můj hrad." Záříjové měření sil vyhrálo domácí Dinamo, na konci prosince se pak na vlastní půdě z bodového zisku radovalo Torpedo.

28. 12. 2019 | Torpedo – Dinamo Riga 5:2
    2. Bočarov (Varnakov, Aljajev), 14. Bočarov (Shore, Varnakov), 22. Varnakov (Shore, Bočarov), 26. Bočarov (Shore), 27. Belevič (Genoway) – 8. Protapovič (Setdikov), 12. Batna (Gegeris, Mamčics).

4. 9. 2019 | Dinamo Riga – Torpedo 3:0
    33. McMillan (Džerinš, Berglund), 38. Alisauskas (Žile, Darzinš), 47. McMillan (Redlihs, Balinskis).

Celková historická bilance (od sez. 2008/09)
    RIG: 14 výher (z toho 4 po prodl. a 4 po náj.)
    NNO: 19 výher (z toho 1 po prodl. a 3 po náj.)

Dinamo Riga: Proskurjakov (McIntyre) – Scarlett, Ošenieks, Zile, Jaks, Maione, Mamčics – Darzinš (C), Lipon, Indrašis (A) – Paršin, Roberts Bukarts (A), P. Černov – Dzierkals, Švanenbergs, Rihards Bukarts – Zyrjanov, Gegeris, Berzinš – Skvorcovs, Gračov.

Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (Melničuk) – Ch. Wideman, Marin, Austin, Orlov, Bobrjašov, Mišarin – Miele, Čechovič, Žafjarov (A) – Kloos, Gončaruk, Szwarz – Šenfeld (C), Varnakov, Belevič – A. Michejev, Urakov (A), Pereskokov – Drobin.

Rozhodčí: Ravodin, Morozov – Novikov, Šalagin.

Příjemný úterní večer, duel mezi Rigou a Torpedem začne zhruba za půl hodiny! Níže si můžete prohlédnout dnešní zahajovací sestavy obou celků.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Oba celky vyráží na ledovou plochu, prázdnou rižskou arénou za chvíli zazní hymny Ruska a Lotyšska.

Sudí svolává hráče do středového kruhu, jdeme na to!

00:01

00:19
    Hosté rozebrali první domácí výpad, následný protiútok skončil rychlým zákrokem Proskurjakova.

00:58
    Novgorod do střetnutí s papírovým outsiderem vstoupil aktivně, hraje se hlavně před brankou Rigy.

01:28
    Šenfeld příliš otálel se zakončením, jeho následnou střelu z vysokého úhlu Proskurjakov vyrazil.

02:13
    Mamčics rozehrál kotouč dopředu, Dinamo se pokouší se podruhé v zápase protlačit před hostující klec.

02:43
    Ani tentokrát se Rize nepodařilo soupeřovu svatyni ohrozit, hra se nyní přelévá ze strany na stranu.

03:19
    Tichomirov bez větších obtíží zneškodnil střelu z pravé strany, poprvé od úvodního buly se přerušuje.

03:42
    Maioneova slabá bekhendová střela od mantinelu se ani nedostala k brankovišti, jeden z bránících hráčů Novgorodu ji totiž zblokoval svou bruslí.

04:26
    Riga je momentálně aktivnějším celkem na ledě, Liponův pokus Tichomirov vyrazil do rohu kluziště.

05:16
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Na ledové ploše sice bylo v posledních chvílích více vidět Dinamo, jako první se ale po rychlé akci nakonec ujímají vedení hosté! Szwarz zpoza branky nahrál nikým nehlídanému MICHAILU VARNAKOVOVI, který následně z bezprostřední blízkosti brankoviště uklidil puk k levé tyči – 0:1! Asistence: Jordan Szwarz.
    05:16 Michail VARNAKOV - 0:1

05:57
    Proskurjakovova klec je pod palbou, vstřelené branka Novgorodu nahnala vítr do plachet.

06:46
    Gólman Dinama nyní betonem vyrazil střelu z modré do rohu kluziště, kde se puku ujal jeden z domácích.

07:20
    Mišarin drží kotouč za svou svatyní a přemýšlí, kudy by jej mohl dopravit do útočného pásma.

07:57
    Na ledě momentálně vynikají obrany obou celků, střelu na branku jsme už nějakou dobu neviděli.

08:21
    Dinamo si do týmových statistik připisuje první zakázané uvolnění duelu, hra je tak na moment přerušena.

08:29
    Přihrávka na hranici útočného pásma byla zachycena až za čárou, následuje komerční přestávka.

09:03
    Szwarz chtěl vybídnout ke střele Gončaruka, který si ale nestihl neposedný kotouč rychle zpracovat.

09:44
    Proskurjakov se své klece loví další kotouč, Novgorod krátce před koncem první půle úvodní části odskakuje do dvoubrankového vedení! Na střeleckou listinu se zapisuje ANTON ŠENFELD, který najel na pravý kruh a přesným zakončením prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 0:2! Asistence: Michail Varnakov, Brady Austin.
    09:44 Anton ŠENFELD - 0:2

10:39
    U střídačky Dinama se bojuje o kotouč, do tahanice je zapojeno hned několik borců z obou týmů.

11:26
    Novgorod má hru plně pod kontrolou, Tichomirov si už několik minut nesáhl na kotouč.

11:41
    Oproti tomu Proskurjakov nyní ze svého arzenálu vytáhl další zákrok, znovu je tu reklamní přestávka.

12:12
    Gólman Dinama udržel svůj tým ve hře a vyrazil nebezpečnou dorážku z hranice brankoviště!

12:51
    Riga se po dlouhé době podívala do útočného pásma, Tichomirov proti slabší střele vytáhl lapačku.

13:32
    Novgorod má na ledě poměrně jasnou převahu, v bilanci střel na branku ale vede jen těsně: 7 – 5.

13:55
    Ex-zlínský Rihards Bukarts (RIG) přišpendlil Kloose na mantinel, což se sudím nelíblo. Přesilovka pro hosty.

14:35
    Novgorod toho v přesilovce zatím moc nepředvedl, domácí před chvíli poprvé vyhodili kotouč.

14:56
    A znovu, tentokrát se vyvržená pryž doklouzala až před Tichomirova. Ten ji zahrál do rohu.

15:27
    Kloos přišel o puk na modré čáře, Dinamo se jej následně rychle zbavilo. Oslabení pomalu končí.

16:10
    Nadějná střela z voleje neuspěla, Mathew Maione z modré trefil jen jednoho z protihráčů.

16:42
    Domácí se snad poprvé v zápase na delší dobu usadili v útoku, uvidíme, co před Tichomirovem vymyslí.

17:19
    Riga právě vstřelila branku!
    Dinamo zvýšenou aktivitu přetavilo v první zásah a dvě a půl minuty před koncem první části snižuje náskok hostů na jediný gól! Lipon nahrál napříč útočným pásmem na vzdálenější kruh MIKSU INDRAŠISOVI, jehož následné zakončení se trochu se štěstím dostalo za záda bezmocného Tichomirova – 1:2! Asistence: J.C. Lipon.
    17:19 Miks INDRAŠIS - 1:2

18:07
    Neuběhla ani minuta a Riga se prosazuje podruhé, máme vyrovnáno! Domácí využili zaváhání hostující obrany, která si vůbec nepohlídala RIHARDSE BUKARTSE! Bývalý zlínský forvard se dostal do úniku a následně zakončil přesně mezi betony novgorodského brankáře – 2:2! Asistence: Martins Dzierkals.
    18:07 Rihards BUKARTS - 2:2

18:55
    Tempo se po dvou domácích gólech razantně zvýšilo, sledujeme aktivní a útočnou podívanou.

19:00
    Poslední minuta první třetiny!

19:26
    Novgorod se usadil před Proskurjakovovou brankou, domácí ho ale nepouští do zakončení.

19:59
    Tak to je neskutečné! Dinamo v průběhu závěrečných tří minut skóruje potřetí a do kabiny půjde s jednobrankovým náskokem! Kristaps Zile našel na kruhu volného ROBERTSE BUKARTSE, který následně z podobné pozice jako chvíli před ním Indrašis prostřelil Tichomirova – 3:2! Asistence: Kristaps Zile, Denis Paršin.

Využití přesilovek: 0/0 – 0/1.

Zprvu to vypadalo, že se do puntíku naplní papírové předpoklady. Novgorod měl na ledě po většinu první části poměrně jasnou převahu, kterou se mu podařilo přetavit ve dva rychlé góly. Dinamo ale po ubráněném oslabení v závěru chytlo druhý dech a v průběhu posledních tří minut úvodní periody za Tichomirova dostalo hned tři kotouče. Po úvodní periodě tak platí skóre 3:2! Uvidíme, jestli se outsiderovi podrží náskok udržet a případně i rozšířit, nebo zdali Torpedo dostane střetnutí zpět pod kontrolu. O ničem není rozhodnuto.

20:01

20:15
    Tichomirov si na své konto připsal první zákrok ve druhé třetině, střelu Scarletta z modré vyrazil.

20:42
    Torpedo střídá, Marin drží kotouč za svou svatyní a čeká, až jeho spoluhráči dojedou na střídačku.

20:54
    Následná rozehrávka hostů však končí na icingu, vhazovat se tak bude po Tichomirovově pravici.

21:26
    Dinamo je v úvodu aktivnějším celkem na ledě, Paršin z mezikruží jen těsně minul soupeřovu klec.

22:15
    Bobrjašov se dostal do ideální pozice u pravé tyče, dlouhou přihrávku z modré ale zachytit nezvládl.

22:45
    Z hráčů Dinama čiší sebevědomí, hra domácích hráčů je mnohem aktivnější než v úvodní periodě.

23:47
    Hraje se v hostujícím pásmu, Torpedo ale aktivně napadá protihráče a nepouští je do zakončení.

24:05
    Vidět je nyní obzvláště Denis Paršin, jehož střela z kruhu zmizela kdesi v Tichomirovově výstroji.

24:34
    Nepovedená přihrávka na kruh připravila Torpedo o útočné pásmo, kotouč doklouzal až za modrou čáru.

25:10
    Projektil jednoho z hostů z modré čáry byl zblokován, Dinamo následně okamžitě vyrazilo do protiútoku.

25:43
    Miele se přes dva obránce dostal až před branku, v tu nejhorší možnou chvíli mu ale puk uskočil z hole.

26:10
    Tichomirov znovu zakročil včas, nenápadné zakončení z prostoru mezi brankou a kruhem vyrazil hrudníkem.

26:48
    Darzinš se za hostující brankou přetahuje o kotouč s Marinem, už se k nim sjíždí i další hráči.

27:41
    Torpedo se při souboji u modré čáry dostalo do postavení mimo hru, následuje reklamní pauza.

28:18
    Prudkou ranou z mezikruží se prezentoval Reece Scarlett, jehož projektil ale nebyl vůbec přesný.

28:51
    Po dalším úspěšném zákroku domácího brankáře se bude vhazovat po jeho pravé ruce.

29:12
    Torpedo rychle rozebralo domácí výpad a zamířilo dopředu, uvidíme, co před Proskurjakovem vymyslí.

29:24
    Máme vyrováno, v Areně Riga se po ukázkové souhře Torpeda začíná zase od začátku! Mark Marin posunul kotouč před brankoviště přesně na hůl ANDYHO MIELEHO, na jehož rychlé a lehké zakončení gólman Dinama nemohl zareagovat – 3:3! Asistence: Mark Marin, Chris Wideman.
    29:24 Andy MIELE - 3:3

29:56
    Novogorod po chvíli vyrovnané hry znovu převzal otěže střetnutí a snaží se se co nejdříve ujmou vedení.

30:36
    Paže jednoho ze sudích vyletěla vzhůru, domácí mají ponechanou výhodu a po přerušení je čeká přesilovka.

30:53
    Anton Šenfeld (NNO) usedá na trestnou za podrážení, Dinamo si poprvé vyzkouší početní výhodu.

31:36
    Riga přesilovku moc nezvládá, na Tichomirova zatím neletěla snad ani jedna jediná střela.

32:09
    Torpedo se už podruhé v poslední půl minutě osvobodilo, domácí se musí stáhnout ven z pásma.

32:32
    Bukarts proklouzl skrz hostující čtveřici hráčů a zakončil, Tichomirov si kotouč pohlídal!

33:03
    Oba celky hrají v plném počtu, Šenfeld už opustil trestnou lavici a domácí se přesouvají do útoku.

33:45
    Bitvu o kotouč za hostující brankou vyhrálo Torpedo, které se následně rychle dostalo do útočného pásma.

34:22
    Miks Indrašis (RIG) přímo před zraky jednoho ze sudích podržel rozjetého Mieleho, Torpedo má přesilovku.

34:49
    Čechovič poslal kotouč Mielemu, jehož zakončení z voleje se od samotné špičky Proskurjakovovy vyrážečky odrazilo vysoko nad klec!

35:38
    Proskurjakov se sám pokusil vyhodit puk za modrou, těsně před hranicí pásma ho ale zachytil protihráč.

36:25
    Dinamo je v plném počtu, krom Mieleho střely dvouminutové oslabení zvládlo bez větších komplikací.

36:53
    Jaks vybídl ke střele Bukartse, kterému ale zakončení z voleje vůbec nesedlo. Puk se ani nedostal k brance.

37:38
    Indrašisova střela byla zblokována, závěr druhé třetiny zatím patří hokejistům domácího Dinama.

38:04
    Indrašis zakopl u vlastní modré a přišel o kotouč, který si ale rižští hráči vybojovali rychle zpátky.

38:48
    Dzierkals nahodil puk za soupeřovu branku, kde se k němu dostal Miele. Jeho následný pokus o vyhození mu nevyšel, akorát kotouč poslal na hůl protihráče.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny!

39:30
    Paršin z levého kruhu zakončil mimo, puk orazítkoval plexisklo za Tichomirovem a sjel do rohu.

39:55
    Hra ve v závěru přelévá z jednoho konce ledové plochy na druhý, moc zajímavého toho už asi neuvidíme.

Využití přesilovek: 0/1 – 0/2.

V první půli první části se sice zdálo, že půjde o dost jednostranný souboj, ze střetnutí mezi Rigou a Nižnijm Novgorodem se ale nakonec vyklubala velmi atraktivní a napínavá podívaná! Dinamo ve druhé třetině potvrdilo, že jeho tříbranková smršť ze závěru úvodního dějství nebyla pouze produktem štěstí, a po celých dvacet minut hrálo s papírově silnějším Novgorodem rovnou partii. Stav je před poslední periodou nerozhodný, uvidíme, jestli se o vítězi rozhodne v základní hrací době, nebo zdali bude muset dojít na prodloužení.

40:01

40:23
    Závěrečnou třetinu zahajujeme útočnou akcí Novgorodu, který se usazuje v soupeřově části ledové plochy.

40:45
    Tak tohle je pro Rigu hodně smolný gól, Torpedo v první minutě třetí části s velkou dávkou štěstí odskakuje do vedení! DAMIR ŽAFJAROV chtěl poslat kotouč před brankoviště spoluhráči, místo toho se ale puk odrazil od bruslí dvou protihráčů k Proskurjakovovi a ten si jej nohou sám doklepl do branky – 3:4! Bez asistence.
    40:45 Damir ŽAFJAROV - 3:4

41:50
    Protiútok Dinama se obešel bez střely na branku, domácí po inkasovaném gólu působí poněkud opařeně.

42:16
    Wideman drží kotouč mezi zadní čárou a kruhem, zbytek jeho spoluhráčů se vypravil na střídačku.

42:47
    Domácí se znovu protlačili před Tichomirova, nahození z modré čáry doskákalo do rohu kluziště.

43:35
    Miele nahrál rozjetému Orlovovi, do jehož střely z voleje se postavil jeden z bránících protihráčů.

43:58
    Protiútok Rigy končí ofsajdem, po krátké pauze uvidíme vhazování u hostující modré čáry.

44:16
    Postavení mimo hru se nyní dopouští také hosté, ani jednomu týmu se nedaří se přesunout do útoku.

44:43
    Proskurjakov vyrazil střelu z levé strany betonem, zakončení Gončaruka ho moc nepotrápilo.

45:06
    A právě Sergej Gončaruk (NNO) nyní jde ven ze hry, sudí jej vyloučili za nedovolené bránění.

45:36
    Kombinaci domácích ukončil čárový sudí, podle kterého Maione zachytil přihrávku až za modrou čarou.

46:09
    Dinamu se nedaří se dostat před soupeřovu branku, Torpedo oslabení zvládá na jedničku s hvězdičkou.

46:38
    Tentokrát už byl Tichomirov nucen zasáhnout, proti Bukartsově střele předvedl rutinní zákrok.

47:08
    Miele byl na kruhu rychle odzbrojen dvěma protihráči, jeden z nich následně pryž zavezl za branku.

47:50
    Švanenbergs vyjel zpoza klece a z otočky vypálil, kotouč se od gólmanova betonu odrazil za branku.

48:31
    Miele nyní do útoku poslal Gončaruka, jehož následné zakončení Proskurjakov bez obtíží zneškodnil.

49:06
    Střelou od modré čáry se blýskl Marin, jehož pokus ale nebyl úplně povedený a gólmana nepotrápil.

49:59
    Dinamo žije, deset minut a jednu sekundu před koncem základní hrací doby je v hlavním městě Lotyšska opět vyrovnáno! Maione poslal puk podél modré Zilemu, jehož následný projektil ještě těsně před brankovištěm mimo dosah gólmana tečoval JANIS ŠVANENBERGS – 4:4! Asistence: Kristaps Zile, Mathew Maione.
    49:59 Janis ŠVANENBERGS - 4:4

50:45
    Černov zachytil Paršinovu přihrávku a bleskově zakončil, Tichomirov odpověděl rychlým pohybem betonem.

51:30
    Vstřelená branka Dinamu vlila čerstvou krev do žil, Torpedu se nedaří soupeře vytlačit ven za modrou.

51:58
    Zile najel na kruh a vystřelil, jeho rána se od bránícího protihráče odrazila do ochranné sítě.

52:28
    Přichází možná rozhodující moment střetnutí, Kristaps Zile (RIG) je trestán za faul kolenem.

52:38
    Dinamo vyhrálo buly před Proskurjakovem a okamžitě vyhodilo kotouč až na druhý konec kluziště.

53:06
    Domácí se ve vlastním oslabení dostali do útoku, Tichomirov si ale nakonec se situací poradil!

53:34
    Novgorod se usadil před soupeřovou brankou a kombinuje, zatím se ke střele na branku neodhodlal.

53:53
    To je drama, to je drama! Novgorod využívá přesilovku a jde znovu do vedení, přičemž domácí mají na vyrovnání už jen něco málo přes šest minut! Z bezprostřední blízkosti brankoviště se prosadil IVAN ČECHOVIČ, který uklidil kotouč do pravého horního rohu domácí svatyně – 4:5! Asistence: Damir Žafjarov.
    53:53 Ivan ČECHOVIČ - 4:5

54:45
    Hosté vyhodili kotouč za soupeřova gólmana a odjeli střídat, Riga využívá situace a přechází do útoku.

55:20
    Mamčics přišel o kotouč ve středním pásmu, hosté se znovu přesouvají před Proskurjakova.

55:56
    Hosté kontrolují hru, aktivně forčekují a nepouští hokejisty Dinama ven z jejich obranného pásma.

56:35
    Hra se malinko otevřela, Dinamo se na velmi krátkou chvíli dostalo před Tichomirovovu svatyni.

57:21
    Míříme do finiše, do závěrečné sirény zbývá odehrát jen něco málo přes dvě a půl minuty.

57:32
    Oddechový čas pro domácí.

57:32
    Proskurjakov po timeoutu míří na střídačku, domácí nemají co ztratit a a zkusí štěstí v šesti!

57:44
    Bukartsova střela se od Tichomirovova betonu odrazila na hůl spoluhráče, který kotouč okamžitě vyhodil.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny!

58:12
    Dovolím si říct, že je rozhodnuto! Vítězství Torpeda sto osm sekund před koncem definitivně potvrzuje JORDAN SZWARZ, který Dinamu zasazuje poslední ránu v podobě zásahu prázdné branky – 4:6! Bez asistence.
    58:12 Jordan SZWARZ - 4:6

58:58
    Riga se ještě snaží něco vymyslet v útočném pásmu, protihráči ho ale nechtějí nechat ohrozit jejich klec.

59:11
    Dinamo si ještě v závěru vyzkouší přesilovku, Chris Wideman (NNO) je trestán za podrážení.

59:11
    Domácí branka opět zeje prázdnotou, Riga se nechce vzdát a bude hrát v šesti proti čtyřem!

59:46
    Krátkou kombinaci domácích přetnul protihráč, který zachytil přihrávku a poslal puk ven z pásma.

Střely na branku: 32 – 36.
    Zblokované střely: 10 – 14.
    Vhazování: 23 – 22.
    Trestné minuty: 6 – 6.
    Využití přesilovek: 0/3 – 1/3.

Tuhá bitva mezi Rigou a Novgorodem je minulostí, Torpedo nakonec naplnilo papírové předpoklady a odváží si z lotyšské metropole plný počet bodů. Poslední celek tabulky dnes srdnatě bojoval až do posledních sekund a dlouhou dobu sahal po vítězství, výborně rozehrané střetnutí mu ale nakonec úplně zkazilo jedno jediné vyloučení. Velká škoda pro Dinamo.

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Na početnou! (20:46:30)