Děčín – Bílina 6:3 (kon.) | MOSTEČTÍ LVI – Jablonec 0:0 (odl.) | Trutnov – Dvůr Králové n. L. 4:2 (kon.)
Znojmo – SHK Hodonín 4:1 (kon.) | Val.Meziříčí – Kopřivnice 4:3 (po pr.) | Klatovy – Stadion Cheb 3:1 (kon.)
Písek – Řisuty 4:3 (po pr.) | Tábor – Havlíčkův Brod 4:5 (po pr.) | Opava – Nový Jičín 5:2 (kon.)
po prodl.
HC Bobři Valašské Meziříčí
4:3 (1:3, 1:0, 1:0 - 1:0)
HC ISMM Kopřivnice
Středa 23.09.2020, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 2. liga skupina Východ (ČR) • 2. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    62:23
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Hromada – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
     
    52:32
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Finsterle – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Gola – 2 min., sekání).
     
    48:58
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Sluštík – 2 min., krosček).
     
    47:16
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Finsterle – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Štěpánek – 2 min., hrubost).
     
    45:38
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Kofroň – 2 min., podrážení).
     
    44:25
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Rudl – 2 min., podrážení).
     
    35:25
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Štěpánek – 2 min., držení).
     
    32:43
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Slovák (U) – 2 min., podrážení).
     
    26:44
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Hrubý – 2 min., nedovolené bránění).
     
    26:08
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (M. Mach – 2 min., hákování).
     
    06:10
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (M. Mach – 2 min., vysoká hůl).
     
    04:35
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Hajda – 2 min., nedovolené bránění).

    Daniel Gargulák

    Branky a nahrávky: 15. Pořický (Andris, Kuchařík), 38. Žák (Vávra), 48. Pořický (Žák, Báchor), 63. Vávra (Finsterle, Báchor) – 6. Kofroň (Sluštík), 14. J. Mach (Štěpánek), 17. Gebauer (Rudl)


    HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (17. Sachr) – Holiš, Báchor, Žák (A), Hajda, Kamas, Kobylík, Pavlas – Andris, Vávra (C), Stodůlka, Pernický, Slovák, Finsterle, Pořický (A), Kuchařík, Urban, Vavřík, Urbanec.
    HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Šindelka) – Krzak, Štěpánek, Bail, Rudl, T. Fojtík – Suchý, Gola, Marek, Daron, Pokorný, Hrubý, Gebauer, Bartošák, Kofroň, F. Fojtík, Sluštík, M. Mach, Žemba, J. Mach (C).

    Rozhodčí: Blaha – Kučera, Peluha.