Warriors Brno – Technika Brno 0:0 (odl.) | Havlíčkův Brod – Kralupy n. Vltavou 2:3 (po pr.) | Ústí n/L – Kobra 4:8 (kon.)
Vsetín – Poruba 2011 3:4 (1:2 po s.n.) | HK MD Šumperk – Přerov 0:5 (kon.)
HK Mladí Draci Šumperk
0:5 (0:2, 0:2, 0:1)
HC ZUBR Přerov
Pátek 25.09.2020, 19:00 • Škoda aréna • DHL Extraliga juniorů • 3. kolo

Dnešní zápas je u konce. Domácí se brankově neprosadili, zatímco v jejich kleci dnes skončilo dohromady 5 branek. V první třetině byly celky herně vyrovnané. Produktivnější ale byli hosté v 17. minutě se prosadil Matěj Halík, o tři minuty později zvyšoval pro Přerovany na 0:2 Radim Hradil.

Ve druhé periodě byli aktivnější Draci. Domácí se hnali do nespočetně gólových šancí, unikali do přečíslení, ale opět to byli Zubři, kdo dvakrát skóroval. Prosadili se Patrik Kleniar , na 0:3 zvyšoval Matěj Halík..

V poslední dvacetiminutovce se utkání dohrávalo, oba týmy si tvořili šance, ale ke gólu se dostali pouze Zubři z hole Jana Fencla.

To byla poslední tečka za dnešním kláním. Zubři nedali Drakům šanci.
    Bodově se dnes prosadili Patrik Kleniar 3 (2+1)(Matěj Halík 3 (2+1). Hostující brankář Petr Žurek si dnes vysloužil čisté konto. (21:08:52)

59:02
    Před námi je poslední minuta utkání, puk je v útočném pásmu Draků.

58:04
    Probíhají poslední dvě minuty utkání.

56:56
    Adama Holíka nikdo nenapadal, s kotoučem projel útočným pásmem Zubrů, zakončit se mu nepodařilo.

55:35
    Fencl posílal kotouč na teč Dobšovi, ten kotouč umístil mimo klec domácích.

54:49
    Domácí Plhal výborně zastavil akci 2 na 1, do které se hnali Zubři.

54:37
    Mladí Draci se aktivně snaží upravit skóre dnešního utkání, zatím ale marně

54:17
    Střela Kouteckého od modré je ukryta v Žurkově lapačce.

53:44
    Dobrý pokus z hole Fencla končí v Kašparově lapčce.

52:57
    Dopředu s nebezpečně řítili hostující Kolařík a Kleniar, gólovou akci zastavila levá tyč klece domácích.

52:20
    Šumperané bojují o kotouč v rohu.

51:25
    Petr s Brázdou v akci 2 na 1 neuspěli proti domácí obraně.