Slavia – Vrchlabí 4:3 (3:0 po s.n.) | Litoměřice – Kladno 3:2 (po pr.) | Poruba 2011 – Šumperk 4:1 (kon.)
Frýdek-M. – Ústí n/L 6:0 (kon.) | Vsetín – Kadaň 4:2 (kon.) | Jihlava – Sokolov 2:3 (po pr.)
Prostějov – Benátky n/J 6:5 (po pr.)
HC Oceláři Třinec
2:5 (1:3, 1:1, 0:1)
Mountfield HK
Sobota 26.09.2020, 12:00 • Mini WERK ARENA, Třinec • Juniorská liga akademií • 8. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek prodlouženého víkendu. (14:07:54)

Je konec. Třetí třetina žádné drama nepřinesla. Sajdl pokryl vše, co mu stálo v cestě a žádný kotouč již za svá záda nepustil. Hradec hrál velice zkušeně, jak v útočné fázi, tak i ve fázi obranné, a proto si dneska odváží tři body. Oceláři i přes značnou snahu cestu k vyrovnání nenašli, a tak po dnešním zápase odcházejí s prázdnou. Výhru Hradce pečetil střelou do prázdné branky Vojtěch Síla.

59:49
    Sajdl ještě v závěru zápasu reaguje na nahození Petrovského svou lapačkou.

59:17
    Hradec právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! O tom,že body poputují na východ Čech rozhoduje střelou do odkryté klece od modré čáry VOJTĚCH SÍLA. Bez asistence.

58:59
    Oceláři vyhráli buly. Petrovský se na pravém kruhu snažil zakončit k bližší tyči, jeho pokus však byl ztečován do ochranné sítě.

58:57
    Švančara pochopitelně zůstává na střídačce.

58:57
    Oddechový čas pro domácí po zablokované střele Hrůzka od modré čáry.

58:48
    Švančara je na střídačce! Oceláři to zkouší v šesti..

58:40
    Až nyní se do něj dostávají.

58:01
    Zbývají dvě minuty do konce třetí třetiny a Oceláři stále nehrají tam, kde by potřebovali, a to v útočném pásmu.

57:31
    Zakázané uvolnění Hradce. Vhazování po levici Sajdla.

57:22
    Ćmiel střílel na vrcholku levého kruhu k pravé tyči, Sajdl jeho ránu zneškodnil svou lapačkou.

56:32
    Hradec hraje v posledních minutách třetiny velice dobře. Zbytečně moc se nazatahuje a svým přímým forčekingem dělá Třinci problémy.

55:45
    Jušta střílel z mezikruží ke vzdálenější tyči, Švančara jeho střelu vyrazil vyrážečkou k mantinelu.

55:24
    Postavení mimo hru Hradce přerušuje hru.

54:50
    Oceláři svádí souboj o kotouč za brankou Hradce.

53:25
    Až nyní se to podařilo Matějovi, který se z ostrého úhlu snažil překvapit Sajdla, ten zasáhl svou vyrážečkou a kotouč vyrazil do rohu.

53:00
    Perfektní forčeking Hradce pokračuje, Oceláři se nemůžou dostat přes střední pásmo.

Dominik Stošek

Branky a nahrávky: 1. Matěj (Homola), 40. Geidl (Petrovský, Ćmiel) – 8. Pinkas (Jušta), 9. Pinkas (TS), 20. Váchal (Janoušek, Budina), 30. Beneš (Budina, Síla), 60. Síla

HC Oceláři Třinec: Švančara (Švehlák) – Homola, Kyselý, Kubíček, Marcinko, Hrůzek, Cienciala – Ćmiel (C), Matěj, Wardas, Jobánek, Petrovský, Moškoř, Przybyla, Kašpárek, Pětník, Mikler, Geidl, Pindel
    Mountfield HK: Sajdl (Tichý) – Váchal, Janoušek, Naar, Perička – Šedivý, Janda (A), Síla, Lukačka, Kašpar, Pinkas (C), Jušta, Gaspar, Budina , Giesl, Beneš, Králík

Rozhodčí: Šutara – Bartoň, Tvrdý