Ústí n/L – Prostějov 4:1 (kon.) | Sokolov – Benátky n/J 5:1 (kon.) | Kadaň – Frýdek-M. 2:3 (kon.)
Šumperk – Jihlava 2:3 (kon.) | Vsetín – Havířov 4:2 (kon.) | Vrchlabí – Poruba 2011 3:2 (kon.)
HC Baník Sokolov
5:1 (2:0, 3:0, 0:1)
HC Benátky nad Jizerou
Pondělí 28.09.2020, 17:00 • ZS Sokolov • Chance liga • 26. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pondělního svátečního dne a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (19:21:18)

Střely na branku: 44 – 21

Je dobojováno. Hosté se prosadili až ve třetí třetině a jen korigovali stav zápasu. Na nějaký zvrat to už nebylo. Jen obrali Jakuba Neužila o jeho čisté konto. Sokolov tak zapisuje další tři body do tabulky a pokračuje ve skvělém úvodu nového ročníku Chance ligy.

59:57
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Martin Kadlec – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

59:45
    Beci Sokolova mají puk v obranném pásmu a už se bude jen dohrávat.

59:08
    Poslední necelá minuta do konce zápasu. Domácí se nastěhovali do útočného pásma a ještě hrozí před Hrstkou.

58:11
    Špačkova skrytá rána končí v lapačce Jakuba Neužila. Hra je přerušena a vhazuje se po jeho levé ruce. Hosté tak udrželi útočnou třetinu.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:24
    Zeman se pokusil dlouhou přihrávkou vysunout Michala Guta, ale tato souhra ovoce nepřinesla.

56:51
    Kotouč hosté srazili až před branku Sokolova a domácí tak začínají svou další akci od Jakuba Neužila. Už se ale nikam příliš neženou, nemají proč. Zápas tak jen kontrolují.

55:52
    Benátky jsou v plném počtu.

55:21
    Další nepřesný pokus Petra Přindiše a hosté se poté osvobodili. Tohle oslabení už asi zvládnou.

54:27
    Přindiš nahodil puk před branku hostů, Hrstka ale zakročil a nedovolil dorážku domácího hráče. Nadále ale Sokolov útočí před Hrstkou.

53:52
    Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Adam Dlouhý – 2 min., sekání).

53:42
    Wiencek dojížděl puk a zakázané uvolnění z toho nebylo.

52:49
    Matěj Pekař mířil za nahozeným kotoučem před Neužila, ale dříve byl u puku obránce domácích a dostal ho do bezpečí.

51:41
    Prymula neodehrál kotouč na spoluhráče a ten skončil na hokejkách hostů, kteří otáčejí hru.

50:14
    Agilní domácí Sokolov držel znovu pásmo soupeře, ale po střele z pravé strany zakročil Jakub Hrstka a po zákroku přerušil hru.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 1. Gut (M. Kadlec), 4. M. Kadlec (J. Pohl, Prymula), 24. Gut (J. Pohl), 30. M. Kadlec (Šik, D. Zeman), 34. M. Kadlec (Gut, J. Pohl) – 42. Čederle (Rossmy, Hujer)

HC Baník Sokolov: Neužil (Hamrla) – Houdek, J. Pohl (A), A. Rulík, D. Zeman, Klodner, Přindiš (A), Tureček – Šik, Gut, M. Kadlec – D. Tůma, Vrána, Vracovský – Prymula, T. Rohan (C), Švec – Jiskra, Kropáček.
    HC Benátky nad Jizerou: Pařík (41. Hrstka) – Aubrecht (A), Štibingr, Had, Kunst, Kovář, P. Krejčí – Pekař, Hrabík, Wiencek – D. Špaček (A), A. Dlouhý, Gajda – Hujer, Čederle, Pabiška (C) – Rossmy, Šafařovský, Maršoun.

Rozhodčí: Jechoutek, Kostourek – Kreuzer, Coubal