Litoměřice – Vsetín | 3:4 (kon.) | | | Jihlava – Vrchlabí | 5:3 (kon.) | | | Benátky n/J – Ústí n/L | 3:2 (po pr.) |
Slavia – Přerov | 3:2 (kon.) | | | Poruba 2011 – Kladno | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Prostějov – Kadaň | 8:1 (kon.) |
Mountfield HK – Jihlava | 7:10 (kon.) |
Novosibirsk – Petrohrad | 4:6 (kon.) | | | Ufa – Jekatěrinburg | 1:4 (kon.) |
Mostečtí Lvi – Děčín | 0:0 (odl.) | | | Bílina – Jablonec n/N | 0:1 (kon.) | | | Trutnov – Hronov | 3:4 (kon.) |
Nová Paka – Dvůr Králové n. L. | 1:3 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Znojmo | 0:0 (odl.) | | | SHK Hodonín – Žďár n/S | 5:3 (kon.) |
Val. Meziříčí – Nový Jičín | 2:5 (kon.) | | | Písek – Klatovy | 7:9 (kon.) | | | Cheb – Řisuty | 3:1 (kon.) |
Tábor – Kobra | 4:2 (kon.) | | | Opava – Kopřivnice | 2:4 (kon.) | | | Příbram – Havlíčkův Brod | 1:3 (kon.) |
Spišská N. Ves – SR 18 | 0:0 (*18:00) | | | Humenné – SR 18 | 0:0 (odl.) |
Akademici Plzeň – BO Ostrava | 3:5 (kon.) | | | Engineers Prague – Riders Univerzita Pardubice | 4:2 (kon.) | | | HC MUNI – North wings Ústí | 6:4 (kon.) |
konec
HK Opava
2:4
(1:0, 1:0, 0:4)
HC ISMM Kopřivnice
40:00
|
Vyloučení v týmu HK Opava (Seidler – 2 min., sekání).
|
|
36:13
|
Vyloučení v týmu HK Opava (Zouhar – 2 min., držení).
|
|
33:19
|
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Marek – 2 min., podrážení).
|
|
20:24
|
Vyloučení v týmu HK Opava (Malina – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
15:43
|
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Štěpánek – 2 min., držení).
|
|
03:22
|
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Hrubý – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
17. Kunc (Vaněk, Seidler), 34. Chalupa (Herman, Šindelář) – 47. Gola (Mach), 48. Rudl (Sluštík, Suchý), 53. Mach (Gola), 57. Gebauer (Žemba, Hrubý)
Rozhodčí: Novák – Rychlý, Vengřin
Diváci:
Neproměněná penalta:
HK Opava:
Daňa (Baldik) – Kunc, Kocián, Spálovský, Zouhar, Šindelář (C), Chalupa (A), Šendera – Vaněk, Štindl, Seidler, Vašenka, Petriska, Kadula, Gulda, Peterka, Herman (A), Kovářík, Římský, Malina
Náhradníci:
Trenér:
HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Šindelka) – Bail, T. Fojtík, Štěpánek, Krzak, Bartošák, Rudl, Marek (A) – Pokorný, Daron, Gola, Hrubý, Mach (C), Suchý, Gebauer, Mach, Kofroň, F. Fojtík, Sluštík (A), Žemba, Pargáč
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Šindelka) – Bail, T. Fojtík, Štěpánek, Krzak, Bartošák, Rudl, Marek (A) – Pokorný, Daron, Gola, Hrubý, Mach (C), Suchý, Gebauer, Mach, Kofroň, F. Fojtík, Sluštík (A), Žemba, Pargáč
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Novák – Rychlý, Vengřin
Diváci:
Tomáš Chalupa