Huesca – Atlético 0:0 (kon.) | Villarreal – Alavés 3:1 (kon.) | Eibar – Elche 0:1 (kon.)
Real Madrid – Valladolid 1:0 (kon.)
Villarreal CF
3:1 (2:1)
Deportivo Alavés
Středa 30.09.2020, 19:00 • Estadio de la Cerámica (Villarreal) • Španělská LaLiga • 4. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:54:15)

Dnešní zápas je u konce a nutno dodat, že se o žádnou extra podívanou nejednalo. Villarreal ve druhém poločase přidal jednu branku a rozhodl tak o tom, že si připisuje cenné tři body po výhře 3:1 nad Deportivem. Domácí se tak posouvají na třetí pozici tabulky, Deportivo zůstává nadále s jedním bodem předposlední.

90+4

90+4
    V samém závěru vyslal Kubo střelu na bližší tyčku, ale Pacheco měl poměrně dobrý výhled a zachytil ji.

90+4
    Minuta do konce zápasu, Villarreal už se nikam nežene a spíše se čeká na konec zápasu.

90+1
    Manuel García centroval z pravé strany, ale jeho míč skončil pouze v rukavicích brankáře Asenja.

90
    Nastavovat se budou nakonec 4 minuty.

90
    Zápas se chýlí ke svému konci. Uvidíme, kolik bude sudí nastavovat.

88
    Někdo z trenérského štábu hostí nyní vidí na lavičce červenou kartu!

86
    Bacca dostal přihrávku na hranici vápna, obtočil se kolem obránce, ale míč mu utekl.

84
    Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Víctor Laguardia, přichází Rodrigo Ely.

84
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Paco Alcácer, přichází Ramiro Funes Mori.

84
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Moisés Gómez, přichází Samuel Chukwueze.

83
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Gerard Moreno, přichází Carlos Bacca.

82
    Žlutou kartu dostává Ximo Navarro (Deportivo Alavés).

81
    Deportivo je v posledních minutách u míče častěji, ale pouze v místech, odkud se zakončit nedá.

79
    Tohle musí hosty mrzet. Asenjo si odpracoval chybu, kterou v prvním poločase provedl. Pérez se nacpal před Albiola, měl před sebou pouze brankáře domácích, ale nedokázal jej propálit!

77
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Pervis Estupiñán, přichází Jaume Costa.

76
    Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Edgar Méndez, přichází Sergi García Peréz.

Radim Sochor

Branky: 13. Alcácer (M. Gaspar), 45+1. G. Moreno (pen.), 67. Alcácer – 37. Méndez (Deyverson)

Karty:   73. Laguardia (DAL), 82. Navarro (DAL)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 4:5. Rohy: 2:0. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 10:13.
    Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar (C), Albiol, P. Torres, Estupiñán (77. J. Costa) – Parejo, Trigueros (74. Kubo) – G. Moreno (83. Bacca), Iborra, Moisés Gómez (84. Chukwueze) – Alcácer (84. Ra. Funes Mori).
    Náhradníci: Rulli – Bacca, Baena, J. Costa, Chukwueze, Kubo, Ra. Funes Mori, Niño, Lanchi.

Deportivo Alavés: F. Pacheco (C) – Navarro, Laguardia (84. Ely), Lejeune, R. Duarte (76. García), Sainz (66. Rioja) – Méndez (76. García Peréz), Battaglia, Pons – Lucas Pérez, Deyverson (66. Guidetti).
    Náhradníci: Sivera – Martín, Blanco, Ely, García Peréz, García, Guidetti, López, Mahmoud, Rioja, Marín, Burgui.

Rozhodčí: Medié – Méndez, Barranco