Kluž – KuPS 3:1 (kon.) | Ararat-Armenia – CZ Bělehrad 1:2 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Flora 3:1 (kon.)
Liberec – APOEL 1:0 (kon.) | Malmö – Granada 1:3 (kon.) | Charleroi – Lech Poznaň 1:2 (kon.)
Rosenborg – Eindhoven 0:2 (kon.) | Beer Ševa – Plzeň 1:0 (kon.) | Legia – Karabach 0:3 (kon.)
FK Sarajevo – Celtic 0:1 (kon.) | Dinamo Brest – Ludogorec 0:2 (kon.) | Standard – Fehérvár 3:1 (kon.)
Kodaň – Rijeka 0:1 (kon.) | Dundalk – KÍ Klaksvík 3:1 (kon.) | Young Boys – Tirana 3:0 (kon.)
Basilej – CSKA Sofia 1:3 (kon.) | Rangers – Galatasaray 2:1 (kon.) | AEK Atény – Wolfsburg 2:1 (kon.)
Sporting – Linz 1:4 (kon.) | Rio Ave – AC Milán 2:2 (8:9 po pen.) | Tottenham – Maccabi Haifa 7:2 (kon.)
Glasgow Rangers
2:1 (0:0)
Galatasaray Istanbul
Čtvrtek 01.10.2020, 20:45 • Ibrox Stadium, Glasgow • Evropská liga (předkola) • Play-off

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (22:40:21)

Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 6:4. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 5:7.

Skotský klub působil v první půli pasivnějším dojmem. Galatasaray v územní převaze ale nehrozil a po změně stran už na svého soupeře nestačil. Rangers zvýšili tempo a v rozmezí necelých deseti minut rozhodli přesnými zásahy Arfielda a Taverniera. V dalších pětadvaceti minutách domácí nepřidali pojistku a kvůli gólové hlavičce Marcãa si závěr ještě malinko zkomplikovali. Gól na 2:2 už ale nepadl a Rangers tak doplnili konkurenční Celtic v základních skupinách Evropské ligy!

90+3

90+2
    Rangers se nenechali inkasovaným gólem zastrašit. Soupeř z Turecka si není schopen vytvořit žádný drtivý tlak.

90+1
    Connor Goldson předčil ve vzduchu Diagneho, na kterého letěl výkop vysunutého gólmana Öztürka.

90
    Nad rámec druhé půle jsou přidány tři minuty, což Galatasarayi do karet příliš nehraje. Z turecké ligy je zvyklý na mnohem větší čísla.

89
    Dobré krytí balonu od finského středopolaře Kamary, který si došel pro faul. Rangers díky tomu pošetří hodně cenných vteřinek.

88
    Luyindama posílal ze středového kruhu dlouhý pas na Diagneho, který si ve vápně pomohl při zpracování rukou. Kopat se bude od McGregora.

87
    Střídání v týmu Rangers FC: ze hřiště odchází Alfredo Morelos, přichází Cedric Itten.
    87. MARCÃO - 2:1

87
    Galatasaray právě vstřelil branku!
    Ač tomu nic nenapovídalo, tak hosté v výrazně dramatizují závěr zápasu! Elabdellaoui získal na pravé straně rohový kop. Bayram levačkou našel trestuhodně volného MARCÃA a ten hlavičkou do protipohybu vykřesal naději pro mužstvo z Istanbulu!

86
    Morelos prohospodařil další přímočarou akci, když z pravého kraje velkého vápna o hodně přestřelil bránu stráženou Fatihem Öztürkem.

85
    Tentýž muž pak ale nebyl nebezpečný centrem od rohového praporku. Jeho kolegové stáli o několik metrů dál.

84
    James Tavernier je rozhodně jedním z nejlepších hráčů domácího týmu. Teď to potvrdil ziskem rohového kopu.