Brno – Karviná | 0:2 (kon.) | | | Opava – Teplice | 2:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Č. Budějovice | 2:2 (kon.) |
Sparta – Jablonec | 2:1 (kon.) |
Dukla Praha – Líšeň | 2:2 (kon.) | | | Chrudim – Varnsdorf | 2:0 (kon.) | | | Vyšehrad – Ústí n. L. | 1:3 (kon.) |
Chelsea – Crystal Palace | 4:0 (kon.) | | | Everton – Brighton | 4:2 (kon.) | | | Leeds – Manchester City | 1:1 (kon.) |
Newcastle – Burnley | 3:1 (kon.) |
Valladolid – Eibar | 1:2 (kon.) | | | Atlético – Villarreal | 0:0 (kon.) | | | Real Sociedad – Getafe | 3:0 (kon.) |
Elche – Huesca | 0:0 (kon.) | | | Valencia – Real Betis | 0:2 (kon.) |
W. Brémy – Bielefeld | 1:0 (kon.) | | | Dortmund – Freiburg | 4:0 (kon.) | | | Frankfurt – Hoffenheim | 2:1 (kon.) |
Kolín nad Rýnem – Mönchengladbach | 1:3 (kon.) | | | Stuttgart – Leverkusen | 1:1 (kon.) | | | RB Lipsko – Schalke | 4:0 (kon.) |
Sassuolo – Crotone | 4:1 (kon.) | | | Udinese – AS Řím | 0:1 (kon.) |
Lens – Saint-Étienne | 2:0 (kon.) | | | Nice – Nantes | 2:1 (kon.) |
Žilina – Dunajská Streda | 4:1 (kon.) | | | Ružomberok – Zlaté Moravce | 2:1 (kon.) | | | Sereď – Michalovce | 1:1 (kon.) |
Trnava – Nitra | 0:2 (kon.) |
Benešov – Admira Praha | 0:2 (kon.) | | | Sokolov – Rakovník | 1:2 (kon.) | | | Motorlet – Sparta B | 1:3 (kon.) |
Příbram B – Písek | 1:4 (kon.) | | | Králův Dvůr – Vltavín | 1:3 (kon.) | | | Domažlice – Plzeň B | 8:0 (kon.) |
Jablonec B – Ml. Boleslav B | 2:1 (kon.) | | | Velvary – Dukla B | 3:1 (kon.) | | | Ústí n/O – Živanice | 0:1 (kon.) |
Vyškov – Zlínsko | 3:1 (kon.) | | | FKM Vysočina Jihlava – Kroměříž | 1:2 (kon.) | | | Rosice – Uničov | 1:1 (kon.) |
Uh. Brod – Znojmo | 3:2 (kon.) | | | Vrchovina – Ostrava B | 3:2 (kon.) |
Č. Budějovice – Brno | 5:4 (kon.) | | | Hr. Králové – Příbram | 1:0 (kon.) | | | Ostrava – Meteor | 5:2 (kon.) |
Karviná – Slavia | 0:5 (kon.) | | | Slovácko – Mladá Boleslav | 0:1 (kon.) | | | Olomouc – Plzeň | 1:0 (kon.) |
Zlín – Sparta | 1:2 (kon.) |
Č. Budějovice – Brno | 2:4 (kon.) | | | Hr. Králové – Příbram | 4:1 (kon.) | | | Ostrava – Meteor | 2:1 (kon.) |
Karviná – Slavia | 0:5 (kon.) | | | Slovácko – Mladá Boleslav | 0:2 (kon.) | | | Olomouc – Plzeň | 2:2 (1:4 po pen.) |
Zlín – Sparta | 3:5 (kon.) |
Poprad – Trebišov | 1:3 (kon.) | | | L. Mikuláš – Žilina B | 2:1 (kon.) | | | Púchov – Podbrezová | 1:0 (kon.) |
FC Košice – B. Bystrica | 1:2 (kon.) | | | Bardejov – Dubnica | 0:0 (kon.) | | | KFC Komárno – Petržalka | 1:0 (kon.) |
Podbeskidzie – Stal M. | 1:0 (kon.) | | | Zagłębie – Zabrze | 2:0 (kon.) |
Nový Jičín – Frenštát p/R | 2:0 (kon.) | | | Vítkovice – Havířov | 1:2 (kon.) | | | Heřmanice – Opava B | 1:4 (kon.) |
Dětmarovice – Bruntál | 3:1 (kon.) | | | Frýdlant n/O – Bohumín | 2:0 (kon.) | | | Polanka n/O – Rýmařov | 0:3 (kon.) |
konec
FC Slavoj Vyšehrad
1:3
(1:1)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
David Sokol
Branky:
3. Drobílek – 42. Bazal, 62. Koubek, 86. Kušej
Rozhodčí: Matějček – Novák, Vodrážka
Diváci:
Karty: 65. Galuška (VYS) – 71. Písačka (UNL), 84. Chodora (UNL), 88. Koubek (UNL), 90+1. Kušej (UNL)
Neproměněná penalta:
FC Slavoj Vyšehrad:
Otáhal – Šandera, Nitrianský, Kubala, Košút (75. Králíček) – Drobílek (55. Laňka), Alexandr, M. Černý (C), Januška, Kříž (55. Galuška) – Vandas (84. T. Jablonský).
Náhradníci: Babka – Burda, T. Jablonský, Galuška, Vaněk, Králíček, Laňka.
Trenér:
FK VIAGEM Ústí nad Labem: Tvrdoň – Hudec, Chodora, Písačka, M. Bílek – J. Peterka (C), Emmer (60. Koubek), Čičovský, Prošek (87. Jakš) – Bazal (81. Hampl), Kušej.
Náhradníci: D. Němec – Brak, Koubek, Jakš, Hampl.
Trenér:
Náhradníci: Babka – Burda, T. Jablonský, Galuška, Vaněk, Králíček, Laňka.
Trenér:
FK VIAGEM Ústí nad Labem: Tvrdoň – Hudec, Chodora, Písačka, M. Bílek – J. Peterka (C), Emmer (60. Koubek), Čičovský, Prošek (87. Jakš) – Bazal (81. Hampl), Kušej.
Náhradníci: D. Němec – Brak, Koubek, Jakš, Hampl.
Trenér:
Rozhodčí: Matějček – Novák, Vodrážka
Diváci:
A je definitivně rozhodnuto. K míči se dostal VASIL KUŠEJ, který konečně zlomil svou střeleckou smůlu, když z pravého rohu velkého vápna napálil nechytatelnou pumelici ke vzdálenější tyči.