Lens – Saint-Étienne 2:0 (kon.) | Nice – Nantes 2:1 (kon.)
OGC Nice
2:1 (1:1)
FC Nantes
Sobota 03.10.2020, 21:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 6. kolo

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost, přeji krásnou dobrou noc a příště na počtenou. (23:05:40)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 6:6. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:8.

Druhá půle tak přinesla jen jednu branku, o kterou se po zhruba hodině zápasu postaral Thuram. Další góly už diváci neviděli, třebaže velké šance k vidění byly, a domácí si tak připisují velmi cenné vítězství.

90+4

90+3
    Zřejmě poslední možnost hostů, Renaud Emond se snažil, ale přeci jen byl u odraženého balónu jako první Benítez.

90+2
    Domácí si přihrávají u středového kruhu a do útoku se už moc neženou.

90+1
    Podobně jako v první půli, i tento poločas by měl být prodloužen o tři minuty, i když kdo ví.

90
    Domácí mohou šetřit čas, neboť rozehrají roh.

89
    Mahdí Abíd zamířil točeňákem pouze nad levou šibenici domácí brány.

88
    Mohlo být rozhodnuto, Kasper Dolberg si nabíhal na přihrávku sám před brankáře, avšak v poslední chvíli míč skluzem odklidil do zámezí navrátivší se obránce Nantes.

87
    Benítez ukryl střelu z dálky do lapačky a s rozehrávkou vyčkával, co nejdéle to šlo.

85
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Khéphren Thuram, přichází Alexis Trouillet.

85
    Jeden z hostů nyní hlavičkoval v bezprostřední blízkosti brány Nice, ovšem jen vysoko nad.

83
    Thuram zůstal ležet na trávníku, v jednu chvíli to vypadalo, že bude nutné střídání, ale neděje se tak.
    81. Lafont předvedl excelentní zákrok

81
    Kasper Dolberg sice nedokázal míč zpracovat, ale k tomu poté doběhl Rony Lopes, který měl před sebou odkrytý prostor a domácí hráč ihned poslal dělovku na bránu, avšak Lafont předvedl fantastický zásah a míč vyrazil na roh. Jen díky němu mají hosté stále o co hrát.

80
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Randal Kolo Muani, přichází Renaud Emond.

80
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Imran Louza, přichází Abdoulaye Touré.

79
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Myziane Maolida, přichází Dan Ndoye.

Petr Frömel

Branky: 27. Dante (Gouiri), 62. Thuram (Gouiri) – 45+6. Louza (pen.)

Karty:   28. Thuram (NIC), 45+6. Pelmard (NIC) – 56. Pallois (NAT)   3. Girotto (NAT)

OGC Nice: Benítez – Lotomba, Pelmard (46. Daniliuc), Dante (C), Kamara – Thuram (85. Trouillet) – Maolida (79. Ndoye), Rony Lopes, Lees-Melou, Gouiri – Dolberg.
    Náhradníci: Cardinale – N'Soki, Bambu, Daniliuc, Sylvestre, Trouillet, Ndoye, Seghir.

FC Nantes: Lafont – D. Appiah, Girotto, Pallois (C), Fábio – Abíd, Chirivella (15. Castelletto) – Louza (80. A. Touré), Blas (69. Coco), Simon (69. Bamba) – Kolo Muani (80. Emond).
    Náhradníci: Petrić – Ch. Traoré, Castelletto, Pereira De Sa, K. Coulibaly, Coco, A. Touré, Bamba, Emond.

Rozhodčí: J. Brisard – B. Pages, B. Parinet Le Tellier