Jaroslavl – Jokerit 2:3 (kon.) | Nižněkamsk – Ufa 1:4 (kon.) | Viťaz – Riga 6:1 (kon.)
HC Viťaz Moskevská oblast
6:1 (1:1, 2:0, 3:0)
Dinamo Riga
Sobota 03.10.2020, 16:00 • Ledovyj dvorec Viťaz • KHL

59:38
    Ondřej Vitásek dostává dvě minuty za vražení na hrazení, naopak domácí Fjodor Malychin putuje na trestnou kvůli hákování.

53:29
    Jeden takový rychlý mohl být k vidění i nyní, když Zachar Bardakov získal na své modré puk a šel dopředu. Za záchrannou brzdu zatáhl Ernests Osenieks, jenž podrazil soupeře a jde na dvě minuty ven. Což je samozřejmě značná komplikace pro hosty z hlediska vytěžení nějakého bodu v dnešním mači.

38:51
    Ačkoliv se hosté osvobodili, zřejmě nyní zapomněli, že hrají ve čtyřech. Na ledě jich totiž bylo pět a budou hrát minutu a dvacet pět sekund oslabení tří proti pěti.

38:16
    Není se čemu divit, že dvě minuty za hákování si jde odsedět Janis Jaks. Další pohroma pro Rigu.

32:34
    Komplikace pro domácí. Obránce Linus Hultström jde na dvě minuty ven za nedovolené bránění.

27:04
    Dvě minuty za hákování si jde odsedět hostující forvard Zach Mitchell. Bude z toho první přesilovka pro Viťaz.

19:27
    Pokud se hostům nepodaří využít 33 sekund přesilovky na konci části první, začnou druhou třetinu početní výhodou. Ven jde Linus Hultström za sekání.

10:29
    Domácí se nyní ale budou bránit, jelikož Danila Mojsejev jde ven na dvě minuty za podrážení.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 7. Daugavinš (Danforth, Tedenby), 31. Danforth (Daugavinš, Tedenby), 37. Hultström (Malychin, Varfolomejev), 56. Varfolomejev (Daugavinš, Pylenkov), 57. Daugavinš (Tedenby), 60. Ivanjuženkov (Laričev, V. Popov) – 8. Darzinš (Indrašis)

HC Viťaz Moskevská oblast: I. Ježov (Todykov) – Pylenkov, Vorobej, Katičev (A), Hultström, Golovkov (C), Borodkin, Pautov – Daugavinš (A), Danforth, Tedenby – Grebenščikov, Varfolomejev, Malychin – Děrgačov, Bardakov, Mojsejev – V. Popov, Smolin, Laričev – Ivanjuženkov.
    Dinamo Riga: Proskurjakov (41. S. Galimov) – Jaks, Vitásek, Maione, Ošenieks, Tumanovs, Sund, Mamčics – Darzinš (C), Z. Mitchell (A), Indrašis (A) – Gračjov, P. Černov, Stoljarov – Dzierkals, Millers, Prohorenkovs – Gegeris, Komarek, Bucenieks – Krastenbergs.

Rozhodčí: Alexej Vasiljev, Viktor Spirin – Alexander Zacharenkov, Alexander Nikolajev