Přerov – Vítkovice 3:4 (kon.) | Chomutov – Hvězda Praha 0:0 (odl.) | Kometa Brno – Poruba 7:4 (kon.)
K. Vary – PZ Kladno 5:1 (kon.) | Havířov – Olomouc 3:1 (kon.) | Plzeň – Hvězda Praha 7:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Tábor 0:7 (kon.) | Kobra – Mountfield HK 2:9 (kon.) | HC Litvínov – Třemošná 0:0 (odl.)
Jihlava – Sparta 5:3 (kon.) | Zlín – Třinec 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Kladno 0:0 (odl.)
Motor ČB – Technika Brno 0:0 (odl.)
Berani Zlín
1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
HC Oceláři Třinec
Sobota 03.10.2020, 15:30 • PSG Aréna - Zlín • Extraliga dorostu • Skupina Východ

Já Vám děkuji za pozornost a při sledování dalších přenosů nejen z Extraligy Dorostu zase někdy na počtenou. (17:56:02)

Viděli jsme hodně vyhrocenou třetí třetinu ve které Berani sice snížili, na vyrovnání se už ale nezmohli. Oceláři se tak do Třince vrací se třemi body.

59:56
    Hříšníci se na trestné lavici moc dlouho neohřáli, zápas je u konce.
    Vyloučeni byli Matěj Mojžíš (2 minuty hrubost) a Boris Žabka (2 minuty hrubost)

59:56
    Kapitáni obou týmů vyrazili k rozhodčím aby zjistili kdo se v závěru zápasu posadí na trestnou lavici.

59:56
    Čtyři vteřiny před koncem se v útočném pásmu domácích rozpoutala pořádná bitka. V pěstní výměně názorů se ukázalo hned několik dvojic.

59:35
    Rychlostní závod k prázdné zlínské kleci zvládli tak tak berani.